DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #763211  autor: koker
 15 lis 2014, 18:46
Witam, kupiłem dziś starter play na kartę za 5zł i mam aktywną taryfę Formuła Play na Kartę Starter. Chciałbym przejść do Play Online na kartę. Czy jest możliwość przejścia w jakiś sposób? Pozdrawiam

 #763215  autor: bolek2004
 15 lis 2014, 18:56
Nie ma takiej możliwości w Play, nie przejdziesz z taryfy głosowej na internetową i odwrotnie, musisz kupić starter z taryfą play online.

 #763227  autor: mofom
 15 lis 2014, 19:38
w play można zmieniać taryfy głosowe tylko na taryfy głosowe, a taryfy internetowe tylko na taryfy internetowe.
masz głosową a chcesz przejść na internetową, tylko kupno startera play online.
sorry, taki operator.
 #805434  autor: Sig
 09 cze 2015, 03:35
Co mi w sumie szkodzi spytać, czy się coś zmieniło :-). Nadal się nie da? Bo poleciłem komuś promocję LTE Red Bull Mobile i ta osoba zastanawia się co zrobi ze środkami na koncie, gdy (kiedyś w końcu) promocja się skończy. Wolałaby uniknąć zabawy ze sprzedawaniem SMS Premium i pomyślała, że może przejdzie wtedy do Play Online na Kartę ze środkami, żeby je zużyć.
Ja jej mówię, że się nie da - głosowe zmieniać na głosowe itd., ale jak ktoś jeszcze to potwierdzi, to będę miał spokój :). Tak, wiem, może spytać w BOK Play, ale cóż, to taki typ co się woli pytać...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #805436  autor: adik
 09 cze 2015, 06:04
no niestety ale tak jest,w RBM są same głosowe taryfy ale nie da się z nich migrować bezpośrednio do Play na inną taryfę głosową czy internetową, bo tak sobie to wymyślili w Playu.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #805512  autor: Blank
 09 cze 2015, 17:06
Nawet bezpośrednio w Play nie zmienisz taryfy głosowej na internetową i vice versa. Niestety, w tej kwestii nic się nadal nie zmieniło. Podobnie jak to, że w internetowej nie da się wysłać esa premium. Pod tym względem, Play mógłby się uczyć od Orange...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #854910  autor: Logan
 08 mar 2016, 10:34
Mamy 2016: nadal nie można przejść. Zdziwiłem się jak nie mogłem, znalazłem więc ten wątek.

Galaxy S6 | Orange
 #854924  autor: pavesi
 08 mar 2016, 12:37
Ja miałem taryfę red bull lte czyli wersja Internet. Numer przeniosłem do fakt mobile telefonicznie. Następnego dnia do Play konto rok ważności..
 #854931  autor: Karlos20
 08 mar 2016, 13:17
pavesi: RBM to taryfa głosowa. Stąd migracje są możliwe.

Taryfy data to co innego, tam masz bonusy po zasileniach, krótszą ważność konta, LTE/3G bez limitu za 45 zł/ miesięcznie, wjazd TYLKO NA 3G/LTE PLAY, brak 2G i roamingu krajowego. I WAŻNE: ZROZUMIAŁĄ NAZWĘ OFERTY NA STARTERZE.
> Taryfy głosowe mają: PLAY NA KARTĘ
> Taryfy data mają: PLAY INTERNET NA KARTĘ.
To istotne różnice.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #855795  autor: aster
 12 mar 2016, 12:52
adik pisze:w RBM są same głosowe taryfy ale nie da się z nich migrować bezpośrednio do Play na inną taryfę głosową czy internetową, bo tak sobie to wymyślili w Playu.
Rozumiem, że to już się zmieniło i można z Playa do RBME i z powrotem migrować poprzez Play24 jeśli chodzi o taryfy głosowe?
 #855798  autor: Karlos20
 12 mar 2016, 13:00
Jeśli o taryfy głosowe migracja jest swobodna. Ale gdy chcesz zmigrować do Fakt Mobile, to pozostaje tylko ich infolinia. Zachęcam zapoznać się z wątkiem odnoście migracji pomiędzy taryfami głosowymi.
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=83390

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #958099  autor: 24bis24
 27 paź 2017, 17:26
Nie chcę zakładać nowego wątku napiszę więc tutaj. Czy jest możliwość migracji z taryfy internetowej do innego operatora po prostu przenieść numer?.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #958107  autor: ign123
 27 paź 2017, 17:55
Potwierdzam, można przenieść do oferty głosowej (nie trzeba w ogóle mówić, że to numer "internetowy"). Przenosiłem już taki numer (chyba PInK) do Orange, z tego co pamiętam to połączenia wychodzące były już niedostępne, ale nie było to żadną przeszkodą.
 #958147  autor: Karlos20
 28 paź 2017, 04:57
Przypomnę:
> wewnętrznie nie jest możliwa zmiana taryfy z głosowej na internetową i odwrotnie
> zewnętrznie (czyli przeskoczenie z tym samym numerem telefonu do innej sieci na chwilę) - można wtedy przejść z taryfy netowej na głosową, czy też do RBM5 aby dostać DILa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #958171  autor: adacomp
 28 paź 2017, 11:40
Bez problemu można przejść z PONK, PINK czy INK do innego operatora.
Sam tak przeniosłem 2 lata temu kilka numerów taryf internetowych P4 do VM.
 #978089  autor: Dorotea
 17 lut 2018, 11:28
Logan pisze:Mamy 2016: nadal nie można przejść. Zdziwiłem się jak nie mogłem, znalazłem więc ten wątek.
Mamy 2018 i bez zmian, też jestem zdziwiona i znalazłam ten wątek :)
 #978095  autor: TomekErek
 17 lut 2018, 11:42
Chciałem przenieść na początku stycznia 2018 numer z Play Online na kartę do Plusa na kartę. Wniosek złożony w punkcie Plusa bez żadnego problemu ale po ok. godzinie przyszedł SMS nie jest to możliwe. Gdy zapytałem sie w salonie dlaczego to usłyszałem, że jest to numer DATA czyli internetowy i nie można go przenieść do Plusowego VOICE czyli głosowego. I pracownik z Salonu rozkłada ręce.

Po ok tygodniu poszedłem do salonu T-mobile złożyć wniosek o przeniesienie tego samego numeru i tu już nie było żadnego problemu. Numer po 1 dniu roboczym był w T-mobile. Na start dostałem od TM 5zł i konto ważne 1 rok czyli spoko.

Widać więc, że technologicznie przejście z Play Online jest możliwe, pytanie tylko czy dany operator chce czy nie chce przyjąć do siebie taki numer...