DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 113 z 200
  • 1
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 200
 #897172  autor: rudymax
 25 lis 2016, 13:53
Gregrin pisze:Na 2 numerach BK na stronie "Zarządzanie kontem" nic nie mam w pakiecie danych.
Moze jakiś bonus za rejestracje bo oba mam jeszcze niezarejestrowane
Też pusto. Numer zarejestrowany jakieś dwa miesiące wstecz.
 #897180  autor: jarekt
 25 lis 2016, 14:09
Nie, to nie to. Numery nie są jeszcze zarejestrowane. Nie były też doładowywane przez ostatni miesiąc ani nie były kupowane/włączane żadne pakiety/usługi. Bardzo dziwne.
Na wszystkich tych kartach mam po około 10GB (ty masz mówisz 0GB) i może to jakieś odsetki od kapitału?
Wygląda na jakąś awarię, co może oznaczać, że jutro zabiorą.
 #897181  autor: jarekt
 25 lis 2016, 14:13
Ale jaja, na kilku numerach #Freemium mam 307MB zamiast 300MB!
---edit---
Nie na kilku - na wszystkich (a mam tego trochę).
Obrazek
 #897185  autor: jarekt
 25 lis 2016, 14:23
Wygląda to jak jakaś cichociemna promocja na BlackFriday i im więcej masz GB na koncie tym więcej dostajesz Bonusowych MB. Dla 300MB we #Freemium jest 7MB Bonusu :).
---edit---
Policzyłem i "dodają" dokładnie 2,5% MB na konto.
Ale nadal nie wiem czy to robią celowo czy to jakiś błąd systemowy.
Jak błąd to szkoda, ze nie 250% :)
 #897204  autor: everymen
 25 lis 2016, 15:37
Na wszystkich numerach freemium 307 MB. A tak na marginesie, jesteście w stanie wejść w dane bilingowe z października? Bo u mnie wszędzie wyskakuje błąd.
 #897228  autor: rudymax
 25 lis 2016, 19:37
Też mam 307 MB na dwóch numerach. Jednak wydaje mi się, że jak odnawiał się pakiet na jednym numerze 5 listopada, to było 300 MB. Teraz jest 307, ale nie wiem kiedy przybyło.
 #897291  autor: pantin
 26 lis 2016, 07:55
xander21 pisze:Czy wam też Virgin od dwóch dni nie odpisuje na emaile?
Wysłałem 1,5 godziny temu meila. Zobaczymy czy odpiszą. A może ktoś z Was wie. Można zmienić dane na które numer jest zarejestrowany (przeniesiony z danymi od poprzedniego opa, a używany przez kogoś innego)? Np. w punkcie gdzie jest możliwość zarejestrowania numeru?
 #897316  autor: Hods
 26 lis 2016, 11:40
Na razie nie ma możliwości cesji, z tego co mi wiadomo. :( Jedyna możliwość zmiany danych to przenosiny do innej sieci, zmiana danych i ewentualny powrót do VM.
 #897356  autor: xander21
 26 lis 2016, 14:42
W piątek dostałem smsa o czarnym piątku od t-mobile. WTF? też tak macie?

ps. Virgin dziś się naprawił. Emaile dochodzą i odpowiedzi w ciągu kilku minut :D Czyli wczesniej to była awaria. Już jest ok.
 #897411  autor: ja.michal
 26 lis 2016, 21:15
xander21 pisze: Sypie błędami.
Może zmieniają platformę na własną? Były chyba jakieś opóźnienia bo był pożar w serwerowni (chyba) jakiś czas temu.
 #897430  autor: Wulo
 26 lis 2016, 23:13
Hods pisze:Na razie nie ma możliwości cesji, z tego co mi wiadomo. :( Jedyna możliwość zmiany danych to przenosiny do innej sieci, zmiana danych i ewentualny powrót do VM.
Jest możliwość cesji, mają swoje punkty partnerskie, w dużej mierze są to sklepy GSM. Na infolinii wszystko wytłumaczą. Potrzebne są oczywiście dwie osoby, ta która oddaje i ta która bierze na siebie. Niestety to jest jedyna możliwość cesji, ewentualnie przenieść do innego operatora i tam dopiero robić cesje.
 #897649  autor: pantin
 28 lis 2016, 15:02
xander21 pisze:W piątek dostałem smsa o czarnym piątku od t-mobile. WTF? też tak macie?

ps. Virgin dziś się naprawił. Emaile dochodzą i odpowiedzi w ciągu kilku minut :D Czyli wczesniej to była awaria. Już jest ok.
Mi jeszcze nie odpisali (na dwa). Chyba, że jadą po kolei.
 #897663  autor: xander21
 28 lis 2016, 16:30
Plus nie chce mi przenieść numeru do Virgin. Masakra. :lol: Niezgadzają się dane. Jakie znów dane? Przecież tylko PESEL i imię, nazwisko. A to się zgadza w wniosku Virgin.
 #898049  autor: Anthrax
 30 lis 2016, 17:15
Jestem userem Virgina od dzisiaj. Cała procedura przenoszenia była sprawna i bez ceregieli. Przenosiłem numer wizytując przedwczoraj jeden z punktów stacjonarnych (partnerskich). Wypełniłem tam niezbędne dokumenty i dostałem od razu nową kartę SIM. Ustaliłem datę przeniesienia na dzień dzisiejszy. Już wczoraj rano dostałem sms-a od Virgin, że otrzymali dokumenty, a kilka godzin później sms, że dzisiaj będę już ich użytkownikiem.
Dziś rano z kolei na karcie starego op-ka widniał komunikat "Tylko alarmowe", co oznaczało, że karta została zdezaktywowana.
Zapakowałem nową, wykonałem pierwsze połączenie, w celu aktywacji karty ze "starym" numerem. Po około 30 minutach wszystko było już ok (aczkolwiek brakowało mi sms-a, że wszystko jest gotowe, musiałem co kilka minut sprawdzać na swoim koncie na stronce Virgina, czy już mogę w pełni korzystać).
Doładowanie - w mniej niż 5 minut już przyszedł sms o zasilonym koncie. Następnie włączenie usługi i 3 dodatkowych bonusów, wszystko zajęło mi łącznie mniej niż 10 minut.
Podsumowując, wszystko poszło naprawdę sprawnie i jestem zadowolony.
Jeśli nie chcecie bawić się w skanowania dowodów itp. polecam znaleźć stacjonarny punkt partnerski sieci i tam załatwić formalności.
PS. Małe pytanie techniczne - Virgin korzysta z BTS-ów Play i T-Mobile, jak to wygląda w praktyce? "Domyślnie" korzysta z Play, czy po prostu, który ma lepszy sygnał (niezależnie od technologii) to do tego się "podpina"?
Mógłby ktoś mi to wyjaśnić łopatologcznie? ;)
 #898166  autor: arr-strz
 01 gru 2016, 11:06
Jaką teraz sieć najlepiej się opłaca wziąć tak aby po uruchomieniu jednym kodem miał darmowe minuty do wszystkich sieci komórkowych, stacjonarnych, nielimitowane SMS-y oraz minimum 1 GB internetu? Miałem iść do Orange ale tam jest trochę kombinacji, najlepszy zasięg mam plusa. Obecnie jestem w Virgin cały czas.
  • Strona 113 z 200
  • 1
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 200
  • 1
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 200