DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 195 z 200
  • 1
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 200
 #1162598  autor: KC-KARLOS
 03 sty 2024, 18:22
Ron: robiłem testy na innym prepaidzie podpiętym do Play - rozłączało co 2h, używałem dużo przez tydzień prawie cały czas, nie było blokady. A wszystko jest sterowane przez tą samą platformę billingową Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162600  autor: Ron
 03 sty 2024, 18:49
@Karlos20: podziękował 🙏🙂 Szancun. W tym roku w okresie czasu wolnego koniec grudnia i nowy rok, nie "słychać" w sieci Virgin o blokadach jak to było przed rokiem
 #1162608  autor: KC-KARLOS
 03 sty 2024, 20:22
Ron: blokad jest mniej, bo mniej gadamy tradycyjnie, wolimy poprzez internet dzięki komunikatorom (voice i video).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162742  autor: Stefek_bbb
 05 sty 2024, 17:30
Karlos20
Napisales ostatnio
"Virgin zarejestrujesz tymi samymi kanałami, co w Play"
stad pytanie do ciebie lub innych
Majac zarejestrowany nr w Virgin:
1. Mozna dorejestrowac kolejny :
a) tylko przez virgin (infolinia)
b) czy mozna tez przez play (czat, infolinia itd.)
2. Czy dorejestrowujac kolejny nr
jak w pkt.1b - starter moze byc zarowno play jak i virgin.
3. W play tlumacza ze maja tylko podglad platformy virgin, zadnych zmian nie moga dokonac - prawda to ?
 #1162766  autor: Ron
 06 sty 2024, 13:50
asdaf pisze:
03 sty 2024, 13:36
Aktywowałem nową kartę. Doładowałem ją 10 zł. Teraz chciałem uruchomić pakiet Gigaczad w wersji pierwszorazowej. Po użyciu kodu otrzymuje informację że jest to niemożliwe a po szczegóły odsyłają na stronę play.pl. W aplikacji w ogóle nie ma takiej możliwości. Macie może jakieś pomysły co może być powodem takiego zachowania?
Miałem identyczny problem i tez aktywował konsultant na czacie. :?
 #1162770  autor: KC-KARLOS
 06 sty 2024, 14:08
Stefek_bbb: numer dorejestrujesz na infolinii lub innymi kanałami dostępnymi w Play (np. na czacie w Play24 jak i w samej aplikacji), najprościej gdy masz bankowość internetową lub mobilną w Banku Millennium (nie ma tam limitu numerów do dorejestrowania).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162793  autor: Stefek_bbb
 06 sty 2024, 16:57
Dzieki Karlos20
ok. tylko nadal mam 2 problem.
Czy majac zarejestrowany nr w Virgin, poprzez kanaly play moge dorejestrowac zarowno starter playa jak i virgin, bo juz 2 konsultantow playa powiedzialo mi ze maja tylko podglad danych z virgin ale nie moga nic edytowac
 #1162842  autor: Hosto
 07 sty 2024, 13:07
Remington pisze:
06 sty 2024, 18:34
Oni mają osobne call center niż Play, więc to chyba do niego trzeba zadzwonić.
Dokładnie mnie też w salonie Playa niekompetentni odesłali na call center Virgin Mobile i dopiero tam lepiej ogarniali temat Virgin.

Centrum Obsługi Klienta +48 799 555 222 lub *222.
https://virginmobile.pl/pomoc-techniczna
 #1163058  autor: marcinek243
 11 sty 2024, 09:01
Hosto pisze:
10 gru 2023, 14:09
Radzę uważać na BOK Virgin Mobile po przejęciu przez Play.
Chciałem potestować tę sieć i przenieść z Fakt do Virgin przez Czat Play.
Pierwszy nieuk stwierdził, że można i "przeniósł" po czym przestały działać kody zarówno Fakt jak i Virgin do obsługi numeru. :evil:

Ponowna wizyta na czacie Play zakończyła się info, że oferty na kartę przenoszą tylko w salonie :lol: a nr sobie wisi pomiędzy obiema sieciami. :x
Chyba twoja sprawa coś poruszyła bo chciałem zmienić ofertę ale nawet w salonie stracili możliwość przenoszenia play-virgin. Wysłali zgłoszenie o brakującej możliwości przeniesienia. Jedyne czego się dowiedziałem od infolinii to że mają zakaz i jakby to zrobił to by już ze mną nie rozmawiał. Jedyna zaproponowana droga jak na razie to po staremu MNP do innej sieci na 1 dzień.
 #1163059  autor: Remington
 11 sty 2024, 09:11
Play dawno informował, że w salonie i na call center migrować można tylko w kierunku Virgin -> Play, ale powrót nie będzie możliwy. Jest to więc ograniczenie znane i nie nowe. Zapewne jakieś uwarunkowania systemowe za tym stoją.
 #1163270  autor: zalezok
 15 sty 2024, 23:31
Potrzebuję sensownego wykorzystania skarbonki 50+zł na karcie VM w postaci możliwie jak najwięcej internetu na możliwie jak najdłużej do wykorzystania.
> karta jest z oferty 2012, wcielona do play i zamieniona na taryfę ChcęWszystko
> karta jest w postaci minisim i działa na niej tylko 3G/H, nie loguje się do LTE
> numer doładowuję raz do roku za 5zł i trzeba go utrzymać (jest podawany do banków, podczas rejestracji itp.)
> na karcie jest bezwarunkowy dostęp do internetu ale z prędkością 32kbps co czyni go nieużywalnym nawet do komunikatorów i maili tekstowych.
Chcę tą kwotę wykorzystać na internet do modemu USB lub udostępniając internet z telefonu.
 #1163276  autor: MariuszY
 16 sty 2024, 07:47
zalezok pisze:Potrzebuję sensownego wykorzystania skarbonki 50+zł na karcie VM w postaci możliwie jak najwięcej internetu na możliwie jak najdłużej do wykorzystania.
...
Chcę tą kwotę wykorzystać na internet do modemu USB lub udostępniając internet z telefonu.
@zalezok - Nic sensowniejszego od mini3 z pakietami dodatkowego neta nie znajdziesz na dłuższy czas. Problem w tym, że będzie to najwyżej kilka GB/mies. Jedyne racjonalne wykorzystanie zgromadzonej kasy dla uzyskania pożądanego efektu to przeniesienie numeru do Orange. Po przeniesieniu numeru wystąp o zwrot niewykorzystanych środków z doładowań. Z 50+ złotych na koncie Play zabierze ci 20zł, a resztę zwracają na konto. Po przeniesieniu numeru dają rok ważności konta (nie zawsze wchodzi z automatu), a za odzyskane 30+zł doładujesz numer, co da tobie kilkadziesiąt GB i z kolei za tę kasę przedłużysz ważność wszystkiego (o kolejny rok). Możesz uzyskać (wraz z innymi bonusami) duuużo więcej neta, nawet na 2 lata. Szczegóły opisywane wielokrotnie tu viewforum.php?f=81 i tu viewtopic.php?f=22&t=83319.
  • Strona 195 z 200
  • 1
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 200
  • 1
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 200