DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
 #767004  autor: ciekawy
 02 gru 2014, 18:22
Sig,

dla ciebie może druga kategoria, dla mnie nie, mam jeden telefon na 2G na sztywno ustawiony na zasięg T i wszystko działa tak jak na oryginalnym sim od T, porównywałem i nie ma różnicy, ta druga kategoria to bzdura wymyślona chyba przez tych, którzy nie umieją korzystać z telefonu,

podobnie jak Orange i Virgin, kiedy się korzysta z Virgin na zasięgu Orange to dziwnie lepiej słychać rozmówcę, a w samym Orange słychać gorzej, może dziwne ale tak jest, szkoda, że ci, którzy tak piszą nie biorą pod uwagę wielu czynników które wpływają na jakość rozmowy,

a net najlepszy jest w Play i RBM 100 GB w LTE
 #795477  autor: garfield-
 11 kwie 2015, 00:21
to zależy :)
w lyca masz 300 mb za 3 zeta, a w Playu za 5 zeta (tutaj także cyklicznie)
ale może zadowoli Ciebie lejek 32/Kb/s z Virgina (5 zeta/rok)
lub Orange OFnK ważne rok(z możliwością przedłużania) i np 6 GB po doładowaniu za 25 zeta to starczy Ci to na dłużej i będzie taniej niż pakiet cykliczny.
 #795527  autor: R.Mandano
 11 kwie 2015, 13:17
Wszystko jedno gdzie, byle nie LTE ani 3,5G, bo mój smarfon łapie tylko - jak napisałem - HSPA.
Ten Virgin chyba najtańszy ? - ale z tego co widzę na ich stronie, to neta mają tylko LTE.
PODKREŚLAM - interesują mnie oferty tylko w HSPA (3G).
 #795551  autor: aupol
 11 kwie 2015, 15:14
Virgin to nie tylko LTE ale również 3G i 2G. Korzystałem z lejka na nawigacji ale jeśli to nie lejek LTE ;-) to troszkę za mało aby działała sprawnie - ale na upartego też daje radę :)
 #795577  autor: garfield-
 11 kwie 2015, 17:38
R.Mandano Możesz korzystać z tych wszystkich pakietów także w 3G.
 #795596  autor: bazooka
 11 kwie 2015, 19:00
@R.Mandano - matematycznie:
250Mb/mc = 3GB / rok
1. kupujesz STARTER za 5zł
2. jeśli starter zaloguje Cię w inną taryfę niż Free na Kartę zmieniasz taryfę na tę właśnie KLIK
3. wysyłasz START na 8002 - kosztuje Cię to 3zł (dla nowych numerów, do 93dni stażu w sieci) - czekasz na potwierdzenie
4. a następnie korzystając z tegorocznej promocji BONUSowej ładujesz drogą elektroniczną np poprzez doladowania.orange.pl lub mpotwor.pl kwotą 25zł bądź 30zł - otrzymujesz podany w tabeli PAKIET DANYCH
5. środki doładowania zostają na Twoim koncie do wydania na inne rzeczy awaryjnie, a Ty cieszysz się przez cały rok pakietem danych 5GB
6. przed końcem roku 2015 powinieneś doładować numer po raz kolejny by skorzystać z w.w. promocji, a przedtem kolejny raz wysłać START na 8002
7. pod koniec 2016roku przenosisz się do innej taryfy w Orange na kartę i wydajesz 30/60zł na inne pakiety internetowe - obecnie 200MB to koszt 5zł, ale może się to do tego czasu zmienić.

Teoretycznie pakiet na niecałe 2 lata nie kosztuje Cię nic tylko tworzysz sobie skarbonkę na 30 czy 60zł, które wydasz za te 1,5 roku... teraz jak to piszę w zasadzie brzmi to niesamowicie, nieprawdaż :?: :)
pozdro
 #795773  autor: R.Mandano
 12 kwie 2015, 16:14
sebusy pisze:teraz jak to piszę w zasadzie brzmi to niesamowicie, nieprawdaż
Prawdaż, ale za bardzo skomplikowane. Ja potrzebuję netu tylko na 1-2 dni do nawigacji. Potem sima mogę wyrzucić. Więc tzw. "skarbonka" odpada.
 #795775  autor: bazooka
 12 kwie 2015, 16:32
Skarbonkę zużyłbyś za dwa lata - może przeleżeć przez rok - możesz zużyć ją na wykup transferu na chomikuj, możesz wysyłając na konkursy radiowe...no ale w sumie ważne jest czy...
...ten net ma być jednorazowo na 2dni, czy cyklicznie/miesięcznie na 2 dni :?:
 #796304  autor: jogus48
 14 kwie 2015, 22:09
jaki polecilibyście starter tylko do internetu? szukam takiego, który służyłby mi wtedy, gdy skończy mi się pakiet w abonamencie. Oczekuję, aby miał dobry ilości danych do ceny w pakietach, był do kupienia gdziekolwiek, mile widziany brak okresu ważności takich pakietów (choć niekoniecznie) i darmowy FB. Ilość minut jest nieistotna. Dobre by było dla mnie jeszcze doładowanie konta dowolną kwotą, taką jaka byłaby mi potrzebna do doładowania konta.
 #796306  autor: Gregrin
 14 kwie 2015, 22:20
Orange free na kartę włączasz rok ważności konta i po doładowaniu np za 50zl masz 14,27GB http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html a na koncie zostaje ci 50zl którego ważność jak i ważność bonusowego neta możesz przedłużać w nieskończoność. Potem możesz zmienić taryfę i te środki wykorzystać na pakiety neta jak dokładnie opisuje sebusy na wcześniejszej stronie 200MB jest po 5zl.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 22:37 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8