DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #796476  autor: bazooka
 15 kwie 2015, 20:20
jogus48 pisze:A wy coś napisaliście o uruchomieniu roku ważności konta :) i do czego wtedy się wykorzystuje te środki?
sebusy pisze:..a tak przerzucić jedną stronę wstecz w tym temacie - masz opisane czarno na białym
 #796478  autor: jogus48
 15 kwie 2015, 20:30
Możesz cześć z tych pieniędzy odzyskać. Np na allegro oferują doładowania do chomika za 5zl o wartości 8.61zl. Jak doładujesz sobie konto za 26zl (dostaniesz 6GB bonusu) i sprzedasz 3 takie doładowania na chomikuj to odzyskasz 15zl a tym samym 6GB wyniesie cie 11zl a będzie ważne w nieskończoność.
przeczytałem już zanim napisałem poprzedniego posta, ale nikt nic nie napisał dokładnie jak można odzyskać te pieniądze. Tworzę nowe konto i sprzedaję na allegro? są jakieś inne opcje?
 #796483  autor: Gregrin
 15 kwie 2015, 21:11
Włączasz sobie rwk (koszt 3zl), ładujesz sobie za 25zl czy 26zl (przeczytaj za które doładowania jest bonus GB http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html) i za środki na koncie głównym oferuj na allegro kupowanie czegoś przez wysalanie sms w niższej cenie (przykładem są ludzie którzy na allegro oferują wysłanie sms za 8.61zl w cenie 5zl na doładowanie w serwisie chomikuj.pl)
 #796485  autor: jogus48
 15 kwie 2015, 21:23
w porządku, a czy jest (z tego co czytam to już chyba nie, ale się upewnię), czy mogę sobie przekazać te środki co mam na koncie na inny nr na kartę w Orange? Ewentualnie, czy jeśli będę miał nr w Orange i zdecyduję się przenieść gdzie indziej na kartę, to co ze środkami na koncie? czy jest inna możliwość oprócz wydzwonienia?
 #796490  autor: Gregrin
 15 kwie 2015, 21:47
Kiedyś było coś takiego jak przelew sms ale teraz już to nie działa. Obecnie chyba nie ma możliwości żeby kwotę z konta głównego przenieść gdzieś indziej. Przy zmianie operatora pieniądze się nie przenoszą.
 #796492  autor: bazooka
 15 kwie 2015, 22:01
Przy usługach RWK nie myśli się o takich zabiegach - skarbonkę z konta wykorzystuje się w sieci, prędzej czy później, nawet po roku (jak opisałem) - przecież nie przepadnie - takie założenia faktycznie mogą wskazywać, że lepiej by zainteresowany przepłacał gdzieś i bulił co miesiąc 10zł za to samo :)
 #797046  autor: Filippo21
 18 kwie 2015, 21:39
witam,
po doladowaniu mojego free na orange.pl zostalo mi 50zl. Jak najlepiej to wykorzystać, kupić internet czy lepiej sprzedac na allegro? Jakbym kupowal intenret to muszę zmienić taryfę i mieć tylko 1gb za 12 zl? czy są jakieś większe pakiety?
 #797056  autor: bazooka
 18 kwie 2015, 22:31
Przecież odpowiedzi na tak zadane pytania będą subiektywne - potrzebujesz internetu 1GB na 30dni to go wykupisz za te 12zł, choć cena może mało atrakcyjna, ale tak naprawdę za te 50zł dostałeś już swoje w OFnK w gratisie, prawda :?:
Sprzedaż na allegro - no cóż, w jakiej formie i za ile - kwestia przemyślenia, określenia priorytetów... czym jest dla Ciebie 50zł :?: Sumą, która warta jest wystawiania, pilnowania aukcji, opłacenia prowizji itp itd, czy jednak spożytkowanie tego na transfer jest bardziej zadowalające - wymaga to subiektywnej oceny.
 #797225  autor: Filippo21
 19 kwie 2015, 21:55
w sumie racja może źle zadalem pytanie, chodzilo mi ile z tych 50zl moglbym odzyskać pieniędzy na allegro. nie wiem co to ten chomikuj bo nigdy nie korzystalem. Odliczając prowizję pewnie z 20zl? Jeżeli tak to chyba kiepski interes.
Jeżeli to ma być 20zl to szkoda zachodu z tym allegro.
 #801748  autor: pawciak
 15 maja 2015, 09:41
hej!

mam takie pytanie - główny telefon mam w play. Natomiast drugi telefon (o nim tu będzie mowa) traktuję jako MP3. Chcąc na nim odpalić spotify potrzebuję jakiś sensowny internet (średnio pewnie 3-4GB/mc). Która z ofert wypada najlepiej? Kupiłem jakiś czas temu starter heyah chcąc skorzystać z oferty SMART L (19,99 zł/mc) ale jak teraz czytam to chyba oferta mobile vikings wypada korzystniej? mam tu na myśli ważność konta. na darmowe smsy czy minuty nie patrzymy :)
 #801910  autor: Blank
 16 maja 2015, 13:43
Pod jakim względem korzystniej? 20 zł / 3 GB vs 29 zł / 4 GB (choć fakt, 29 zł do wykorzystania przez rok na rozmowy i SMSy). Do spotify nie potrzebujesz super prędkości, ani ultra szybkich pingów, więc:
- Lyca Mobile: 5 GB / 15 zł, lub 3 GB / 10 zł konto ważne 3 miesiące od doładowania / płatnej czynności
- Vectone Mobile: 7 GB / 20 zł, lub 3 GB / 10 zł, konto ważne chyba 6 miesięcy od doładowania / płatnej czynności
- nju Mobile (abonament): 29 zł / 10 GB
- Orange Free na kartę: 36 GB po doładowaniu przez internet za 100 zł na rok, na koncie 110 zł ważne również rok*

* tylko doładowania przez internet, wymagane uruchomienie Konta Ważnego Rok po 92 dniach od aktywacji startera i doładowanie za 5 zł, albo aktywacja KWR od razu, ale za 3 zł.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #807751  autor: aster
 22 cze 2015, 13:16
divhashmorex pisze:- Orange Free na kartę: 36 GB po doładowaniu przez internet za 100 zł na rok, na koncie 110 zł ważne również rok*

* tylko doładowania przez internet, wymagane uruchomienie Konta Ważnego Rok po 92 dniach od aktywacji startera i doładowanie za 5 zł, albo aktywacja KWR od razu, ale za 3 zł.
Ze względu na coraz większy transfer danych zastanawiam się właśnie nad przejściem na tę taryfę.

Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:
- Czy Orange daje tu LTE i najszybsze prędkości czy podobnie do Play wprowadza różne ograniczenia do niektórych ofert prepaid?

- Co jest "spalane" na koncie w pierwszej kolejności w Orange Free: kwota doładowania na konto główne czy te bonusy za doładowanie? Bo jeśli to pierwsze to trzeba by co chwilę ładować konto ponownie aby móc wykonywać połączenia tel...
 #807752  autor: Blank
 22 cze 2015, 13:19
Brak limitów w ofercie Orange, choć subiektywnie klienci na kartę są traktowane jako klienci drugiej kategorii (U mnie prędkości były wiele niższe niż u sąsiada z ofertą biz).
Teraz może być gorzej z Jakościa bo do końca sierpnia jest 6gb za 6zl.

W pierwszej kolejności idzie bonus.

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #808017  autor: aster
 23 cze 2015, 13:11
divhashmorex pisze:Brak limitów w ofercie Orange, choć subiektywnie klienci na kartę są traktowane jako klienci drugiej kategorii (U mnie prędkości były wiele niższe niż u sąsiada z ofertą biz).
Teraz może być gorzej z Jakościa bo do końca sierpnia jest 6gb za 6zl.
Dziękuję za info. Czyli wewnętrznie potrafią dać priorytet/lepszy net bardziej "wartościowym" klientom niż nam (prepaidowcom)? Jaką miałeś prędkość gdy robiłeś porównanie z sąsiadem a jaką on miał?

Ja się przenoszę z Play gdyż zbyt często - może przez te ciągłe skakanie między sieciami - nie można się do mnie dodzwonić choć jestem w zasięgu i dostaję później tylko wiadomości o tym, że ktoś się do mnie chciał... dodzwonić. To samo u mojej kobiety. Identycznie doświadczenia na telefonach rodziców.

No ale jeśli chodzi o stronę internetową Orange to dawno takiego bałaganu nie widziałem choć ciągle w kilku krajach muszę utrzymywać karty SIM i sprawdzać oferty. Przeglądanie oferty prepaid na orange.pl to droga przez męki, na Plusie też nie lepiej choć tam z ofertą jest ubogo. Play jest lata świetlne do przodu, ale chciałbym jednak zmienić sieć.
 #808479  autor: lucfej
 25 cze 2015, 13:44
Hej
wykorzystałem wszystkie liony i laysy więc czas zapłacić za neta. Kto ma teraz jakieś fajne pakiety, może też być abo, ważne aby było przynajmniej 50GB miesięcznie i cena do 50zl. Czy ten Play LTE teraz jest płatny? Czy może wystarczy ten starter co na Allegro oferują? Napiszcie co myślicie i jaki teraz warto wybrać Internet.
 #813611  autor: cyanoone
 23 lip 2015, 15:46
W Play w ofercie na kartę za 45 zl miesięcznie masz 100 gb z lejkiem 2 mb/s. Jeśli masz dostep do LTE Play to możesz korzystać z nieograniczonego LTE na karcie redbull mobile (szczegóły w temacie o RBM).

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #813619  autor: wucash
 23 lip 2015, 16:17
cyanoone pisze:W Play w ofercie na kartę za 45 zl miesięcznie masz 100 gb z lejkiem 2 mb/s. Jeśli masz dostep do LTE Play to możesz korzystać z nieograniczonego LTE na karcie redbull mobile (szczegóły w temacie o RBM).
ja np. nie korzystam z internetu w komórce prawie w ogóle, wystarczyłoby mi 2-3g, szukam oferty łączącej internet z darmowymi rozmowami.
 #813623  autor: cyanoone
 23 lip 2015, 16:29
Do kolegi z góry pisałem, nie spojrzałem na datę :P Oferta Virginmobile jest dobra, chyba, że jakaś sieć dominuje u Ciebie jeśli chodzi o dzwonienie. Ile minut Ci potrzebne?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8