DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 105 z 168
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 168

 #758520  autor: raphal
 26 paź 2014, 16:16
moze pod *555 dzwonia sprawdzic jaki dana karta posiada nr.

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis

 #758533  autor: mofom
 26 paź 2014, 17:56
Braymer, z całym szacunkiem teraz to ty żebrzesz.
Sposób na pakiet wakacyjny nie jest znany.
Sorry ale dopóki GolFil lub ktoś inny nie powie jak to zrobić, dopóty traktuję gadkę o możliwości wydłużenia na rok pakietu wakacyjnego jako tylko gadkę. Screenshoty to żaden dowód - nie trzeba fotoszopa, wystarczy paint.

 #758544  autor: bazooka
 26 paź 2014, 18:41
mofom, Braymer, w ten sposób go nie wywołacie, ani szyderstwem, ani ironią - gość jest ciężki do rozgryzienia, od elokwentnego pomawiania (po interwencji u Administracji usunięto część obraźliwego mnie wpisu) po skrywanie prawdy pod pretekstem obawy o to, że ktoś komuś doniesie - jednocześnie twierdzi, że Orange o wszystkim wie - choć dla mnie za 10 czy 15zł warto by mi to było (WAKACYJNY) przedłużyć na rok, bo naprawdę niewiele zużywam transferu to nie na tyle, by się prosić o to co mogło okazać się zwyczajnym błędem systemu.
Nie wierzę, że orange o tym nie wie co otrzymał ten ktoś - może to jakaś zmowa by użytkownicy wtopili kase na te próby - przykre to wszystko...
Nie wiem jak nowi użytkownicy tu trafiają (szukają przez google przedłużenia pakietu w orange?), ale miał miejsce wysyp nowych kont na forum od czasu tej ploty - zauważyliście?
Ja mam czas do końca dzisiejszego dnia na przedłużenie wakacyjnego - a 10zł za jeden miesiąc to ja dziękuję, same chipsy za 1zł to przeginka jeśli starcza mi pakiet za 5zł/m-c jak nie w orange to w drugiej sieci. Dalej to macie za 29zl np 10GB w nju (orangowy internet) lub inne oferty abonamentowe, po co to próbować rozgryźć? - moim zdaniem robią to niektórzy by spróbować na tym zarobić, no przyznajcie :?:

 #758562  autor: marekadam100
 26 paź 2014, 19:40
Za 30 PLN miesięcznie ( 30 małych paczek Lays ) mam 150 GB transferu w 3G .
Nie ma innej konkurencyjnej oferty !

 #758563  autor: Cage
 26 paź 2014, 19:41
sebusy pisze:Nie wiem jak nowi użytkownicy tu trafiają (szukają przez google przedłużenia pakietu w orange?), ale miał miejsce wysyp nowych kont na forum od czasu tej ploty - zauważyliście?

Dalej to macie za 29zl np 10GB w nju (orangowy internet) lub inne oferty abonamentowe, po co to próbować rozgryźć? - moim zdaniem robią to niektórzy by spróbować na tym zarobić, no przyznajcie :?:
Ja też to zaobserwowałem, że więcej wiary pojawiło się tu na tym forum w sprawie przedłużenia pakietu.
Gdy były w akcji jeszcze kody z batonów LION, to nie było wtedy, tu tak częstych wejść i tylu nowych wypowiedzi w tym temacie.
Po co to próbować rozgryźć :?: według mnie jest kilka powodów.
- Po pierwsze ambicja.
- Po drugie zaoszczędzenie pieniędzy na co miesięczne kupowanie bonów z Inmedio.
- Po trzecie, to może znajdą się chętni, żeby sobie trochę dorobić do co miesięcznej wypłaty lub do kieszonkowego
Ja zaliczam się do drugiej grupy osób, czyli miałem nadzieję, że w ten sposób zaoszczędzę na kupowaniu bonów z Inmedio.

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic

 #758567  autor: mofom
 26 paź 2014, 20:04
ja pamiętam jak było z darmowym internetem od play bez lejka - wszyscy się dzielili tu wiedzą i było ok.
teraz ktoś stwierdza "wiem ale nie powiem". któryś z polityków też tak mówił. śmiechu warte.
sposób mnie interesuje typu "da się to zrobić". bonów 8cyfrowych z inmedio wystarczy mi do końca 2015 a dobiłem jeszcze laysami. btw ktoś tu stękał że 300 kodów to ciężko wbić. Na raz tak, na 4 razy nie.
co do handlu na alle* zobaczcie że tony tego nie schodzą. kokosów się nie zrobi.

 #758573  autor: Arturro_
 26 paź 2014, 20:25
No ja rowniez dodam, ze tylko chcialem sobie dobic karte w razie czego kiedy braknie mi w glownej siedzi bo akurat transferu zuzywam duzo i te 2gb to jak dla mnie malo na miesiac.

Takie 5-10gb gdybym mial na miesiac byloby dobrze.
Ale moze rzeczywiscie, zamiast czekaz az rozgryziemy tutaj sposob o ile jest? To moze lepiej placic jakis abonament w innej sieci za pakiet danych.

 #758575  autor: Ufo atakuje
 26 paź 2014, 20:39
A może ci co czekają na gotowca i narzekają, że tak długo sami by kupili doładowanie 5zł, starter, Leysy i spróbowali to znaleźć??? :evil:

 #758576  autor: marekadam100
 26 paź 2014, 20:42
Cytat z http://jdtech.pl/2014/10/promocja-wakac ... #more-3982

Jak przedłużyć pakiet wakacyjny 6/6/60?

I tu robi się ciekawie: pakiet 6/6/60 w Orange Online wylądował po jego użyciu na koncie oznaczonym Pakiet Internetowy Miesięczny. Na tym samym koncie lądują pakiety dokupione w ramach promocji Pakiety Internetowe. Co to oznacza?

Wykupienie któregokolwiek z powyższych pakietów powoduje doładowanie tego właśnie subkonta, a dodatkowo przedłużenie jego ważności do okresu wynikającego z właściwości danego pakietu.

Oznacza to, że jeżeli zostało nam dużo środków, to możemy za 10 PLN przedłużyć za sobie te środki o kolejne 30 dni. Oczywiście nie jest to tak opłacalne, jak w przypadku promocji 6/6/60 (za ponad 50% wyższa kwotę otrzymujemy 50% czasu i jedynie 100 MB danych), ale działa to niezawodnie i chodzi nam w zasadzie tylko o wydłużenie ważności środków.

Przedłużenie najbardziej jest opłacalne za pomocą pakietu 30-dniowego, który najlepiej aktywować kodem *110*67# (jak nie mamy możliwości – zdarza się w tak w niektórych modemach – to wysyłamy płatny SMS o treści INTERNET30 na numer 570.

Przypomina to trochę zabawę z bonami na usługi przy promocji z chipsami Lay’s, jednak jest znacznie prostsze to uzyskania.

Ostrzeżenia i uwagi
Pamiętajmy, że musimy mieć na koncie środki na zakup opisanej powyżej usługi. Nie zapomnijmy o ważności konta (choć korzystając z promocji Rok Ważności Konta nie stanowi to problemu – przypominam: SMS o treści START pod numer 8002, płatne 3 PLN dla kont aktywnych krócej, niż 93 dni).

 #758579  autor: dan7
 26 paź 2014, 20:55
marekadam100 - no przecież ja tak przedłużyłem i opisałem to nawet: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... &start=675

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #758589  autor: bazooka
 26 paź 2014, 21:25
marekadam100 pisze:Za 30 PLN miesięcznie ( 30 małych paczek Lays ) mam 150 GB transferu w 3G .
Nie ma innej konkurencyjnej oferty !
Chciałem Ci delikatnie przypomnieć, że to zagranie już NIE jest do końca legalne, bo wbijając kod w OFnK dostajesz transferu zdecydowanie mniej, a tylko zmiana taryfy jest wykorzystaniem błędu w systemie Orange.
Czy naprawdę myślicie, że po przedłużaniu Lionów Orange dopuściłby kolejną taką gratkę dla użytkowników bezwiednie - to jest celowe zagranie - o tym zresztą pisał Golarz - testowanie obciążenia i to jeszcze z niezłym biznesem - z podpuchą między wierszami.

Co do przedłużania za 10zł - już było o tym we właściwym temacie: w mojej taryfie YES nie przedłuża wakacyjnego, SMS na 570 oraz kod USSD nie działa i pakiet mi za 4h przepadnie.
Nie boli mnie to bo nie kolekcjonuję transferów - internet mobilny ma być do mobilnego przeglądania, a nie do obciążania Orange, jeśli chcecie im pomagać w testach róbcie to, ale żeby poświęcać pieniądze, nerwy i czas by to odkryć? Ambicja? Kto pisze o kupowaniu bonów z inmedio, nie ma innych pakietów? Chcesz internet od Orange, w poście wyżej pisałem naprawdę 10GB za 29zł to niezła oferta, nie zależy Ci na pomarańczy - znajdź ofertę gdzie indziej. UFO, po co ja mam to odkrywać jeśli samemu mi to niepotrzebne - jeśli to nie dla biznesu! to jest to dla tych co nie chcą/nie mogą mieć internetu stacjonarnego w domu i całą wieczność kumulują ten transfer możliwie tanim kosztem, a rozejrzeć się za czymś legalnym, ogólnodostępnym? Założę się, że mielibyście coś niezłego w domach gdybyście przejrzeli wszystkie możliwe oferty. No i najważniejsze, przestańcie kopiować internet, nie samymi filmami jakości HD, żyje człowiek. Niektórym starcza Aero2, lejki w Virgin a wy musicie mieć LTE by obejrzeć sobie dwie strony, naprawdę cała ta historia to jak rozpatrywanie tego czy naprawdę każdemu potrzebny jest nolimit do wszystkich, czy tak po prostu jest to teraz modne?
P.S.
Między innymi o to się rozchodzi w telefonach DUAL-SIM - pomyślcie, jesteście w ulubionej sieci, a w drugim slocie SIM z najlepszą opcją internetu, ktoś kto potrzebuje 2-4GB miesięcznie naprawdę jest teraz szereg opcji do wyboru - od Polsatu cyfrowego, poprzez pakiety w Virgin z rabatami przez PAYPAL (sześciopaki) na legalnym bonusie od mPotwora w Orange kończąc (bonus dopisany dodatkowo w promocji też daje transfer na internet w OFnK :!:) - potem przejście do innej taryfy gdzie kupujecie legalnie pakiet za środki z tych doładowań i wracacie do OFnK by załadować przy kolejnej promocji mPotwora... Kto zainteresowany internetem tylko w ORANGE mogę podsunąć mu parę grypsów na PW, ale trzeba mieć swoje konto w banku/kartę do niego ...oczywiście nie rozmawiam o transferach rzędu kilkadziesiąt GB miesięcznie :P

 #758595  autor: marekadam100
 26 paź 2014, 21:39
Nie wszyscy zadowolą się suchym chlebem i źródlaną wodą .

 #758598  autor: dan7
 26 paź 2014, 21:48
sebusy - bardzo zdrowe podejście do tematu. W domu radiówka lub kabel a do smartfona 1,5 giga na miesiąc w zupełności wystarczy.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #758618  autor: Ufo atakuje
 27 paź 2014, 01:38
@Sebusy, a po co ci internet, telefon, komputer, dom? Czy naprawdę tego potrzebujesz??? :lol:

 #758634  autor: bazooka
 27 paź 2014, 06:54
marekadam100, Ufo atakuje, jakby to skomentować by nie skomentować - odwijajcie dalej te Laysowe sreberka, a ja postaram się byście nawet nie mogli przenosić tych GB do OFnK :-D
Pamiętaj, śmieje się ten kto się śmieje ostatni...w mieszkaniu mam stacjonarny internet od niezależnego providera, bo jestem takim sobie domatorem, umiem korzystać z routera Wifi, zaspokajam potrzeby wykonywania połączeń telefonicznych w 18zł/m-c, nie kopiuje internetu, nie proszę się nikogo o nic, nie potrzebuję rozwalać pomarańczowego systemu by istnieć.
Na dom mnie nie stać a Ciebie :?: ...jeśli tak to co tu robisz i kto kogo powinien się pytać w TYM TEMACIE o realizacje dziecięcych marzeń?

 #758638  autor: Arturro_
 27 paź 2014, 07:42
Wow sebusy naprawde?
W domu mam tez neta i lacze 100mb.
U dziewczyny jest 25mb. Ale poza domem lub jak jade do rodziny a tam internetu nie ma, a czasem potrzeba transferu wiec takie gb sie przydaja. Nie mierz swoja miara. To ze Tobie nie potrzeba to nie znaczy, ze kazdy ma takie same potrzeby jak Ty.

 #758639  autor: bazooka
 27 paź 2014, 07:53
Wow Arturro_, naprawdę :?: Potrzeby mobilnego użytkownika w smartfonie są na poziomie 100GB / m-cznie? ...chyba trzeba doktorat o tym napisać. Poza tym kto Ci broni tyle wykupić u operatora :?:
Każdy mierzy swoja miarą, teraz robisz to Ty i raczej nie zrozumiesz o czym piszę do końca jeśli jeszcze jesteś w wieku jeżdżenia do dziewczyny i nie możesz się powstrzymać by dojechać do domy by ten filmik włączyć lub zrobić aktualizacje aplikacji. Zawsze można ściągnąć też filmik przed wyjściem do dziewczyny, czy Arturro_, zrozumiał przesłanie :?:

 #758645  autor: Arturro_
 27 paź 2014, 08:37
Tak mam 27lat i jestem w tym wieku co sie jezdzi do dziewczyby. Lol co ma to do tego. Ja tylko chcialem cie uswiadomic, ze rozni ludzie maja rozne potrzeby. Ale widocznie nie zrozumiales przeslania.
No ale coz, twoj problem. I nigdzie nie napisalem o filmiku ani o uzytkowaniu 100gb na miesiac. Takich potrzeb jak Ty nie mam.
Koniec tematu.

 #758650  autor: Dylvish
 27 paź 2014, 10:22
Ale dramat!
Sie psychoanalitykow narobilo...
ps.w tym tygodniu swieto matki boskiej pienieznej to sam z doladowaniami pokombinuje..

 #758670  autor: wxw
 27 paź 2014, 11:58
zielony71 pisze:
Ufo atakuje pisze:Z tych starych bilingów wynika , ze dostali pakiety w złotówkach za doładowanie 5 zł we Free. A sprawdziłem we Free, jest 252,7MB na rok i znikneło. I jeszcze jest drugi SMS o otrzymaniu jakiś złotówek na transmisje danych, ale bez podanej kwoty ani czasu ważności. Czyli chyba 2 bonusy się pojawiają, ale mogło się coś pomieszać bo zmieniałem taryfy. Teraz nie wiem gdzie sąte bonusy.
A jak doładowywałeś? Pytam bo ja to robiłem zdrapką i w ofnk dało tylko standardowy bonus na internet, ważny rok ale nie zsumował się z lays.
Wydaje mi się, ze to doładowanie 5zł to może być starter PAYBACK + 500punktów, te punkty można wymienić na doładowanie za 5zł, tylko dla tego startera. Mamy wtedy 10 w cenie 5. i jeszcze bonus 10% na https://doladowania.orange.pl/ 10,50
  • Strona 105 z 168
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 168
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 168