DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 75 z 111
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 111
 #839509  autor: Niezgodna7
 10 gru 2015, 17:09
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych no limitów, skoro 500 minut nikt w dużej ilości nie kupuje, no i cena za te 500' jest niemała...
Nie mogą dać nolimitu, bo wszystko się pochrzani
;- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #839519  autor: Karlos20
 10 gru 2015, 18:00
Jeśli Plus się zgodzi, będą no-limity w Klucz Mobile, jak nie w formie zintegrowanej, to w wersji rozdzielnej. 2 do 5 zł taniej, niż w Plus na kartę i wejdą takie pakiety. Pamiętajcie, że na tym projekcie Plus też zarabia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #839542  autor: niXmR___
 10 gru 2015, 19:15
Głównym argumentem za ofertą KLUCZmobile są tanie połączenia zagraniczne dlatego też często jest drugim numerem. Ja osobiście nie oczekuję usług "NoLimit". Moim zdaniem korzystniejsze dla sieci byłoby wprowadzenie usługi zwanej "dostęp dodzwaniany".
Taka usługa niweluję zakup urządzenia DUAL-SIM lub drugiego telefonu. Wystarczy odpowiednio zapisany kontakt (w posiadanym telefonie) i wybór połączenia a reszta to automat.
 #839546  autor: anonymous093133
 10 gru 2015, 19:23
niXmR___ pisze:Głównym argumentem za ofertą KLUCZmobile są tanie połączenia zagraniczne dlatego też często jest drugim numerem. Ja osobiście nie oczekuję usług "NoLimit". Moim zdaniem korzystniejsze dla sieci byłoby wprowadzenie usługi zwanej "dostęp dodzwaniany".
Taka usługa niweluję zakup urządzenia DUAL-SIM lub drugiego telefonu. Wystarczy odpowiednio zapisany kontakt (w posiadanym telefonie) i wybór połączenia a reszta to automat.
Jestem tego samego zdania.
 #839552  autor: Maks SIM
 10 gru 2015, 19:58
Moim zdaniem KLUCZ Mobile powinien pozostać operatorem ukierunkowanym na połączenia międzynarodowe i swoje działania skupiać na negocjacjach jak najtańszych połączeń międzynarodowych.
Niestety zasięg i liczba nadajników POLKOMTELA pozostawia w/g mnie wiele do życzenia.
----------------
Połączenie dodzwanianie to przecież stara technologia dostępowa,
powodująca zwiększony pobór mocy przy transmisji ciągłej
i zajmującej pasmo przeznaczone do obsługi VOICE.
Maksymalna prędkość takiego połączenia dodzwanianego ISDN to 128kbps.
Wszyscy operatorzy zmierzają do wdrażania najnowszej technologi LTE,
a ten archaiczny dostęp dodzwaniamy raczej nie ma szans na "powszechne użycie"- jest po prostu nieopłacalny dla operatorów.
------------
https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%82% ... odzwaniane

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #839620  autor: Gregrin
 10 gru 2015, 23:18
Tu chodzi o takie połączenie dodzwanianie np http://www.halonet.pl/oferta/dostep-dodzwaniany
Nazywają to tez dostępem wdzwanianym https://www.happycall.pl/uslugi/dostep-wdzwaniany
To z Wikipedii jest chyba o internecie na łączu telefonicznym - stare (15-20lat?) modemy które skwierczały/piszczały jak człowiek się łączył z netem i liczył każdą minute połączenia :D
 #839627  autor: Maks SIM
 11 gru 2015, 00:00
acha:) o takie coś chodzi:) teraz rozumiem:)
To coś w stylu >>"Telegrosik"<<
Ciekawe czy KluczMobile nie blokuje takich numerów ?
--------
Gregrin pisze:{....}To z Wikipedii jest chyba o internecie na łączu telefonicznym - stare (15-20lat?) modemy które skwierczały/piszczały jak człowiek się łączył z netem i liczył każdą minute połączenia :D
za pomocą tej technologi też można było się łączyć z netem za pomocą telefonu komórkowego,
ale to strasznie baterię eksploatowało.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #839631  autor: Gregrin
 11 gru 2015, 01:25
Maks SIM pisze:Ciekawe czy KluczMobile nie blokuje takich numerów ?
Pewnie nie. Mnie bardziej ciekawi czemu nie wprowadzili właśnie takiej formy.
 #839716  autor: Gregrin
 11 gru 2015, 13:32
A jak z tym dostępem wdzwanianym ?? Zastanawialiście się kiedyś nad tym ?? Bo teoretycznie brzmi to fajnie, użytkownik nie musi nic robić (zmieniać karty, przenosić numeru) tylko przez internet doładować konto. Jak to wygląda od waszej strony/strony biznesowej ?
 #839734  autor: patrix-83
 11 gru 2015, 14:38
Klucz Mobile pisze:Nawet jak wprowadzimy no-limity to i tak pozostawimy wybór
1. dzwonić bez pakietów za 19 gr min
2. dzwonic w ramach obecnych pakietów
3. czy właśnie no-limit
po prostu zrobimy bardziej rozbudowaną ofertę
Ja jestem za no limitem krajowym w Klucz Mobile i popieram ten pomysł drogi KLUCZU :D

Przeprowadziłem teraz testy prędkości LTE na karcie KLUCZ MOBILE którą sobie wymieniłem poprzez BOK KLUCZ MOBILE ze zwykłej na tą obsługującą LTE - oto wyniki prędkości:
http://www.speedtest.net/my-result/4906503336
http://www.speedtest.net/my-result/4906505633
http://www.speedtest.net/my-result/4906508323

Test przeprowadzono za pomocą modemu Huawei E398 LTE.

Dane przechodzą normalnie przez serwer Plusa a nie przez jakiś tam mongolski tak jak w innych MVNO (np. Lyce) czyli jest tak jak ma być - jestem zadowolony bo net szybciutko śmiga i mam porównanie z kartą macierzystą abonamentową Plusa gdzie download jest tylko 5 Mb/s większy od Klucza :D
 #839881  autor: niXmR___
 12 gru 2015, 13:20
INFORMACJA pisze:DATA: 12 GRUDZIEŃ 2015 - SOBOTA
KOREKTA DZIAŁAŃ "NIETRZEŹWYCH" moderatorów.
Maks SIM pisze:LINK DO POSTU
IRONIA ON
Uderzyłeś jak ŁYSY grzywą o kant kuli.. Zaiste - "bystrzak" z Ciebie.
IRONIA OFF

Wyjaśnij w którym miejscu wspomniałem o połączeniu typu DIAL-UP z protokołem PPP (notabene stosowanym podczas nawiązywania połączenia z INTERNETem mobilnym gdzie "dodzwanianie" jest realizowane za pomocą powszechnego numeru dostępowego - zazwyczaj ciąg znaków *99***1#)??

Dobrze, że na tym forum są jeszcze uzytkownicy tacy jak np. waldekgdynia lub Gregrin, którzy piszą z sensem.

Klucz Mobile pisze: Nawet jak wprowadzimy no-limity to i tak pozostawimy wybór
(..)
Co prawda nie neguję wprowadzenia NoLimit, ale moim zdaniem taki ruch nie poprawi Waszej sytuacji biznesowej. Ofert NoLimit jest kilka a wprowadzenie jeszcze jednej zmieni niewiele.
Pamiętajcie.. Wasz TARGET to "TANIE USŁUGI VOICE za granicę" i to jest główny powód wyboru Waszej oferty. Najczęściej jako drugi numer.

Problem "drugiego numeru" stwarza niedogodności w popularyzacji Waszych usług.

Idealnym przykładem są starsze osoby "przyspawane mentalnie" do telefonu stacjonarnego.
Kolejny to umowa POSTPAID z telefonem, który nie jest DUAL-SIM, więc trzeba nabyć kolejne urządzenie.

Moja sugestia w kierunku rozwiązania wspomnianego problemu to wprowadzenie usługi zwanej

DOSTĘP DODZWANIANY/WDZWANIANY (brak jednoznancznego nazewnictwa).

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE
Nabywam kartę SIM KluczMOBILE. Zasilam dotychczasowym telekodem PLUS *123*1234567890123456#
W panelu konfiguracyjnym (po zalogowaniu) na klucz.net przypisuję wybrany numer (np. z innej sieci), który będzie łączył się z numerem dostępowym i uzyskiwał możliwość wykonywania usług VOICE na nabytej karcie SIM KluczMobile.
Taki mechanizm (możliwość aktualizacji numeru) uniemożliwi dostęp innym numerom.

Koszt minuty taki jak dotychczas czyli zazwyczaj 15groszy/naliczanie sekundowe.

Po uruchomieniu wspomnianej usługi chowam Waszą kartę SIM w bezpieczne miejsce.

Tutaj cała magia..

Zakładam, że uruchomiliście jeden z przykładowych numerów dostępowych:

-->> stacjonarny 223456789
lub
-->> komórkowy 727876543

Moim przykładowym celem jest dowolny numer w UK.
Przykład : 1234567890

Majac wspomniane dane zapisuję kontakt w książce telefonicznej analogicznie:

[numerDostepowy][znakPAUZA][dwazera-kierunek-numerdocelowy][znakHash]

Przykłady

+48223456789p00441234567890#
lub
+48727876543p00441234567890#

Gdy mam zapisany kontakt - po prostu - wybieram go i dzwonię.

OT cała magia a w Waszym przypadku ta magia to konieczność aby ułatwić popularyzację Waszych usług.
 #839991  autor: Niezgodna7
 13 gru 2015, 02:58
Tanie minuty krajowe i stacjonarne - też przyciągną klientów...
:- )
...ale trzeba ich do tego zachęcać, kusić - stała cena 30zł za 5oo' nie da rady
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840030  autor: 111
 13 gru 2015, 13:09
@ Calm7 ale pomyśl logicznie.
Planują no limity a u konkurencji no limity oscylują w okolicach 30-35 zł za full opcję(rozmowy,SMSy i paczka netu),więc aby być konkurencyjni też co najmniej w tych okolicach będą musieli ceny ustawić.
W takiej sytuacji cena za 500 minut nie ma racji bytu w tej wysokości co no limit,nawet uwzględniając fakt możliwości taniego przedłuzania tych 500 minut pakietem za 3 zł.
Tak więc myślę,że doczekasz się obniżki,o którą się upominasz,z chwilą wprowadzenia no limitu w Kluczu.
 #840034  autor: jutek
 13 gru 2015, 13:23
No limit jak najbardziej ma sens (oczywiście dla chętnych, równolegle z aktualną ofertą, a nie zamiast niej), są ludzie, którzy potrzebują no limit w kraju i równocześnie chcą tanio dzwonić zagranicę, obecnie muszą w tym celu utrzymywać dwa numery, Klucz i np. Virgin, gdzie cena rozmów międzynarodowych jest bardzo wysoka, a tak starczyłby sam Klucz. Oczywiście pod warunkiem, że oferta no limit Klucza byłaby atrakcyjna cenowo.
 #840088  autor: Niezgodna7
 13 gru 2015, 16:56
bez ooka - zobaczymy co Nasz Klucz.... eeee.... co mój Klucz (haha) wymyśli z tym nolimitem za jakiś czas, bo wolno woooolnooo u Nich zmiany postępują.
PS. to szybko wykluczyłeś się z tego Klucza... ja jestem dalej z Nimi, choć na jednej sim (net) marnie ciągnie (zasięg się pogorszył).
PS. 2. przekopiowałem te dwa wpisy, do mojego tematu, bo z dala od kosza też mogą trafić.....

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #840089  autor: Rosolak
 13 gru 2015, 17:15
bazooka pisze: Rosolak poszedł w abo (czyli na ciemną stronę mocy) by nie musieć użerać się ze mną na każdym kroku... a ja miałem swoje powody by nicka zmienić (nie związane z aktywnością na telepolis)
Hahahahaha, to Ci się udało. Rozbawiłeś mnie do łez, jak Louis de Funes. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Podrówki.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #840101  autor: 111
 13 gru 2015, 18:21
@seb... bazooka witam Cię również.He he,no Ty też trochę na ciemną stronę ( z Twojej perspektywy) przeszedłeś,bo zawsze
pisałeś,że Play taki i owaki,ogólnie be a tu proszę w Twoim Honorze zagościł,bo jakby nie patrzeć RBM to Play :D .
@Rosolak Ty zdrajco,chyba Cię pomroczność jasna ogarnęła, kiedy ten niecny zamiar przejścia na abo podjąłeś:)
Zobaczysz,że w piekle będziesz się za to poniewierał a ręka którą umowę podpisałeś Ci uschnie ;-)
Moderacja,tak wiem kolejny OT,ale musiałem dowiedziawszy się o niecnym czynie użyszkodnika @Rosolaka ;-)
Niech żyje prepaid,abonamentom mówimy stanowcze NIE:)
 #840135  autor: Rosolak
 13 gru 2015, 21:09
Pozwolę sobie jeszcze na odrobinkę OT. Panowie musiałem :!: Mój platynowy numer musiał przejść do abo, co by mi go nie wyłączyli za używanie do celów firmowych. Co prawda nie udzielam się, ale czytam Was i jestem pod wrażeniem kolegi Sebazooky'ego, który wylądował z drugim numerem w ... plejozie. :shock: Zabrakło tylko mnie i takie zmiany. :mrgreen: Bez podtekstów, bardzo Was wszystkim lubię, a teraz idę podzwonić z moich no limitów, to takie wciągające, że nie ma czasu się udzielać na forum. POZDRÓWKI
Ale największe pozdrowienia i ucałowania oraz wyrazy szacunku dla Kluczyka od Waszego największego hejtera. Powodzenia!

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 75 z 111
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 111
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 111