DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 34 z 39
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 39
 #868804  autor: Karlos20
 01 cze 2016, 21:09
adziu82 pisze:31 czerwca
jak już to 1 lipca bo czerwiec ma 30 dni.
adziu82 pisze: te prawie 5GB i następne 2GB czy tylko zsumuje dane z poprzedniego doładowanie, a te dane jeszcze z poprzedniego zostaną skasowane?
Jeśli masz taryfę w której dostajesz za doładowania pakiety MB/GB to się zsumują. Jeśli nie, przepadną 2go lipca po północy. Jeśli korzystasz w taryfie FORMUŁA PLAY NA KARTĘ z pakietu za 25 zł/mies., odnowiony pakiet skumuluje wszystkie MB/GB na kolejny miesiąc. Wystarczy ważne konto + środki na koncie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #868806  autor: garfield-
 01 cze 2016, 21:17
adziu82: wszystko się zsumuje, jeśli kupisz pakiet lub doładujesz konto przed przed data wygaśnięcia.
 #868827  autor: Gregrin
 02 cze 2016, 00:59
adziu82 pisze:jak 31 czerwca doładuję za 25zł, to zsumuje mi np ( jak nie będę używał nic danych ) te prawie 5GB i następne 2GB czy tylko zsumuje dane z poprzedniego doładowanie, a te dane jeszcze z poprzedniego zostaną skasowane?
Sumuje się wszystko do jednej puli i ustawia się jedna data ważności a nie ze każda paczka netu ma swój termin.
O ważności i sumowaniu opisane jest tu [Play<-->Fakt<-->RBM i Play<-->RBME] Zmiana ofert Warto przeczytać skoro jesteś nowy w play.
Chyba jesteś w RBME skoro masz 2GB bonusu za doładowanie, zobacz sobie tu [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl (pkt.3) do której puli co wpada.
 #910972  autor: bobiwr
 14 lut 2017, 15:49
"14. Poszczególne Bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania z zastrzeżeniem pkt. 15.
15. W przypadku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę przyznany bonus 1 GB jest ważny wyłącznie do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany. Po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego MB rozliczane są zgodnie z Cennikiem Oferty FORMUŁA MINI
MAX na Kartę."
 #911060  autor: bazooka
 14 lut 2017, 21:24
Wiola_K pisze:Red Bull ma lepiej bo za 5 zł.mają minuty. Dziwne że Red Bull ma inaczej promocje za doładowanie niż Play
Doładowałem zgodnie z TĄ infografiką, o której piszesz i co :?:
Dostałem 200 SMSów...
Reklamacja złożona.
 #911748  autor: bazooka
 18 lut 2017, 14:37
Cisza w temacie, jakby tu nie było użytkowników RBM... :o
Napiszę tylko, że reklamacji nie składałem tylko ja, tylko wielu użytkowników, którzy ładowali konta w Walentynki...
...i opłacało się zgłosić - krótko mówiąc, czasami dobrze wychodzi jeśli operator gdzieś się pomyli i nawali, a człowiek odczeka spokojnie na rozpatrzenie reklamacji :)
 #922232  autor: bolek2004
 23 kwie 2017, 11:54
Mam pytanie może nie do końca z tematem, ale dziś próbowałem doładować przez FB za pomocą przelewy24 banku bzwbk i nie dało rady. Przy weryfikacji numeru mam komunikat: Zgłoszenie zamówienia nie powiodło się" Próbowałem 2 numery play i to samo. Ten bank nie dogadał się z Play i nie da się przez FB z niego doładować czy u mnie coś nie tak?
  • Strona 34 z 39
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 39
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 39