DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 137 z 140
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140

 #743115  autor: Emsi
 24 sie 2014, 15:12
Co za ankieta? Można prosić jakiś link?

 #743137  autor: Emsi
 24 sie 2014, 16:15
Dzięki. Poszło ... :mrgreen:

 #743153  autor: maniek89
 24 sie 2014, 17:18
sebusy pisze:maniek89, spokój? być może, ale nadpłacone środki i to często nie małe mogą przepaść. Oczywiście "przepadnięciem" nazywam zarówno pozostawieniem kasy na koncie przy przenosinach, jak i: WYDZWONIENIE NA SIŁĘ, przed.
Od tak nie mogą ci nic zabrać. Zawsze musisz być powiadomiony wczesniej. wniosek? Nie robic skaronki. :-D

 #743163  autor: bazooka
 24 sie 2014, 17:55
maniek89, mając obecnie załadowane już sporo i ładując dalej ile czasu wcześniej musiałbyś wiedzieć, że przestają dawać bonus lub, że wszyscy z automatu zostaną przeniesieni do nowej oferty :?: ...załóżmy sobie tak hipotetycznie, że masz 100zł - to ile (a pamiętaj, że wcześnie świadomie wybrałeś ofertę Virgin BK) musiałbyś dostać czasu by wydzwonienie środków nie było na siłę :?:

Pamiętajmy, że w regulaminach Virgin ma napisane: "do odwołania" - czy gdzieś jest napisane ile dają sobie czasu na odwołanie danej promocji :?:

 #743165  autor: DanielR
 24 sie 2014, 18:00
sebusy pisze: czy gdzieś jest napisane ile dają sobie czasu na odwołanie danej promocji :?:
To słodka tajemnica operatora... :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #743242  autor: maniek89
 24 sie 2014, 21:28
sebusy, Nie mogą cię ot tak zmigrować ani środków zabrać bez ostrzeżenia. O zmianach w ofercie powiadamia sie listownie bądx przynajmniej smsowo. Jesli jestes powiadomiony że za X dni będziesz przeniesiony do nowej oferty to wszystko odbywa się zgodnie z prawem i wtedy masz czas by środki wykorzystac i przenieśc sie ewentualnie gdzie indziej. Chodzi mi o to że nic nie moga zrobic bez twojej wiedzy. Dlatego powtarzam - bez sensu robic skarbonke na telefonie. Jeśli zrobiłes to już twój problem wtedy. Jeśli operator powiadamia cię o zmianie w ofercie to nie możesz mieć w stosunku do niego roszczeń z tytułu że ci coś zabiera - poza tym jak sam napisałes - promocja bez kompromisów obowiązuje do odwołania więc wiedziałes o tym już na etapie ładowania konta o te 100 złotych - dlatego żal o to że mam kase na koncie i nie wiem co z nią zrobić jest dalej nieuzasadniony. Doładowujesz z założenia za tyle ile potrzebujesz - skoro ładujesz za 100 zł to znaczy że chyba potrzebujesz więc nie powinieneś miec problemów z wykorzystaniem. To takie nasze polskie ... robienie zapasów. Po co? :-D Watpię tez w to że skoro masz konto ważne rok to skróca ci ważność środków- prawo nie działa wstecz - ewentualnie byłbyś przeniesiony z zachowaniem pieniędzy które masz na koncie - tak z resztą pisali bodajże na profilu fb virgin - przechodząc na nową taryfę pieniądze zostają na koncie- nic jednak nie stanie się z dnia na dzień bez twej wiedzy.

 #743260  autor: bazooka
 24 sie 2014, 22:31
maniek89, kompletnie mnie nie zrozumiałeś... :roll: ...więc olejmy to.
Tylko nie przyklejaj mi plakietki robiącego skarbonki, od dawna (dokładnie od końca czerwca) piszę w tym temacie by nie ładować Virgin, aż wprowadzą obiecana ofertę... ja mam od końca lipca 12gr na koncie i położyłem kartę SIM na półeczce - pisałem, że zakładam hipotetycznie taką sytuację, być może komuś z wertujących temat by się przydało wiedzieć by tego nie robić, czyli nie ładować konta w ofercie BK za nie wiadomo jaką sumę jeśli nie ma zamiaru korzystać z pakietów #wszystko. Zakładałem, że zrozumiesz mnie i napiszesz mi, ile Twoim zdaniem użytkownik oferty BK (czyli sporadycznie dzwoniący!) musiałby mieć czasu by te środki wydzwonić NIE na siłę ...sorki ale nie wiem jak jaśniej opisać co mam na myśli :)

 #743267  autor: maniek89
 24 sie 2014, 23:30
Ja też odnoszę się do hipotetycznej sytuacji. Spokojnie, nikomu nic nie przyklejam. Wiele osób może nawet nie wiedzieć że jest jakas nowa oferta. Szczerze gdyby nie telepolis to bym tez nie wiedzial bo żadnego smsa nie przysłali. :-D dla takich osób nic się nie zmieniło. Powiadasz ile czasu na wydzwonienie? Do końca ważności konta - bo jak już powiedziałem prawo wstecz nie działa. Dali na rok więc nie mogą ci skrócić ważności środków od tak.

 #743273  autor: Dziedzic Pruski
 25 sie 2014, 00:09
Jedyne co mogą zrobić przed upływem roku, to zbankrutować. Nic więcej.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #743283  autor: bazooka
 25 sie 2014, 07:08
Dziedzic Pruski, no i...odwołać poszczególne promocje...

 #743315  autor: DanielR
 25 sie 2014, 09:35
Napisze na przykładzie mojej mamy. Okolice 100 zł, może 120 zł/rok, czyli tyle ile ważność konta na wychodzące. Mama wykorzystuje max. 10 zł w miesiącu.
To, że wcześniej (a już po doładowaniu za przysłowiową setkę) zlikwidują bonus 50%, nie ma przecież, dla już przyznanego bonusu, znaczenia...
Sam RWK, to też oferta cennikowa, a nie promocja.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #743491  autor: marcz123456
 25 sie 2014, 17:35
Hahaha. Myślałem że padnę. Opłaca się czytać fb virgina :D
Jakiś ''znawca telekomunikacji'' zanalizował oferty na kartę, i wyszło mu że nowa jest najlepsza. Pogratulować analizy.

 #743496  autor: darek638
 25 sie 2014, 17:57
Czyżby jeszcze coś szykowali czy to zwykła ściema pod naporem krytyki?

"Virgin Mobile Polska, zbyt intensywne wpatrywanie się w licznik Fanów może być szkodliwe dla wzroku – zwłaszcza, kiedy liczba ta zacznie zaskakująco szybko rosnąć, a nastąpi to już niebawem."

Nigdy więcej Play.

 #743500  autor: cyanoone
 25 sie 2014, 18:12
marcz123456, Każdy ocenia ofertę przez własny pryzmat. Te oferty naprawdę jak się przyjrzymy to nie są złe.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #743507  autor: marcz123456
 25 sie 2014, 18:49
Dobre też nie. Virgin rok się spóźnił z nolimitem. Jak komuś to było potrzebne, to znalazł u konkurencji.
Teraz to mogą chyba jedynie liczyć na ogłupienie starych klientów, albo hmm... jakiś niewielki odsetek szukających nolimit.
Ale i tak za 29 to chyba jednak vikingi lepsze, a za 59 to już lepiej abo z tele.

 #743573  autor: maniek89
 25 sie 2014, 22:00
Abo z telefonem w wysokości 59 złotych nie da ci jakiegos super telefonu - to nie ten czas kiedy 60 zł za abo miesięcznie to było dużo. Teraz niskich abo w okolicach 20 zł w zasadzie nie ma a zaczynają się od 50 złotych w górę więc już lepiej nolimit u konkurencji i tel na raty.

 #743661  autor: JacekK
 26 sie 2014, 09:28
Pakiet za 49 zł (dla numerów przeniesionych) to nie jest znowu taka tragedia. Jest w nim w końcu praktycznie wszystko. Dla porównania w największej chyba konkurencji - NJU Mobile na kartę - za nielimitowane rozmowy, SMS-y i 3 GB internetu zapłacić trzeba 57 zł. Często krytykuje się ten pakiet porównując go do ofert na abonament (np. Red Bull Mobile), co jest nieobiektywne, gdyż oferty na abonament to coś zupełnie innego. Szkoda, że tego nie rozbili na pakiet na również, SMS-y i internet, ale 49 zł miesięcznie za wszystko, to nie jest dużo.

Problem wg mnie jest jeden - brak możliwości wyboru taryfy po zakupie startera lub po przeniesieniu numeru. Gdyby ze strony www nie znikła oferta "Bez Kompromisów 2" i każdy - chociaż nowy użytkownik - mógł sobie wybrać taryfę uważam, że takiej awantury by nie było.

Oferta Virgin mobile z obiema taryfami byłaby naprawdę mocno konkurencyjna.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #743670  autor: Emsi
 26 sie 2014, 09:49
W ogóle to powinna być opcja typu Bez kompromisów (nawet bez bonusu), w której można by wykupić poszczególne pakiety z osobna.

 #743693  autor: JacekK
 26 sie 2014, 11:19
To już nie ma większego znaczenia, czy jedna taryfa i pakiety czy dwie taryfy. Problem w tym, że praktyczna likwidacja oferty "Bez kompromisów 2" (w mnie została zamrożona w takiej wersji, w jakiej jest teraz, a nowi użytkownicy nie mają na nią szans) to zmiana kursu o 180 stopni.

Możliwość wybou oferty po zakupie startera lub po przeniesieniu numeru byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem. Nawet gdyby każda kolejna zmiana taryfy kosztowała dużo. Jak obserwuję komentarze ludzi, to właśnie brak możliwości wybou starej oferty wzbudza najięcej negatywnych emocji.

Mnie zastanawia też, co stało się z osobami, które były w trakcie przenoszenia numeru, którzy w momencie wypełniania formualarza na stronie liczyli na te 50% i 100 MB w starej ofercie.

Ale chcę jeszcze podkeślić jedną rzecz. 49 zł miesicznie za nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 2 GB internetu LTE to nie jest dużo jak na ofertę NA KARTĘ :)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
  • Strona 137 z 140
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140