DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 140
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 140
 #617352  autor: macc
 28 lut 2013, 16:36
Obrazek Virgin Mobile www.virginmobile.pl to prepaid z samymi plusami [center]Obrazek[/center]

Sieć Play traktuje sieć Virgin mobile jako sieć macierzystą w swoich promocjach i bonusach.

1) 19 groszy – to cena minuty połączenia do wszystkich sieci telekomunikacyjnych / po uwzględnieniu 50% bonusu cena spada do 13gr. za minutę

2) 12 groszy – cena SMS do wszystkich sieci / po uwzględnieniu 50% bonusu cena spada do 8gr. za sms

[center]Pakiet 2013 SMS-ów, który można wykorzystać do końca roku. Aby go aktywować, należy wysłać SMS-a o treści 2013 pod bezpłatny numer 4677. Należy to zrobić do końca kwietnia. Liczbę dostępnych wiadomości można sprawdzić za pomocą kodu *109#. [/center]

2a)
[center]Obrazek[/center]

3) unikalne podejście do jakości obsługi klientów, którzy dzwoniąc do call center zawsze będą rozmawiać z doświadczonymi konsultantami, a nie poprzez niezbyt lubiany przez Polaków system automatyczny IVR Obrazek

4) 0zł za sprawdzenie salda pod *101# Obrazek

5) konto każdego użytkownika sieci Virgin Mobile Polska już przy doładowaniu za 5zł jest ważne 365 dni dla połączeń wychodzących i 425 dni w przypadku połączeń przychodzących

Maksymalny czas trwania połączenia po określonym doładowaniu w minutach:
- 5 zł - 39,47 min,
- 10 zł - 78,94 min,
- 30 zł - 234,84 min,
- 50 zł - 384,73 min.

6) doładowania konta dostępne są dla użytkowników Virgin Mobile Polska poprzez stronę http://doladowania.virginmobilepolska.pl , a także w ponad 70 tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce

7) dobry zasięg (zależny od lokalizacji), zasięg 4 sieci

- Klient który kupi starter poprzez sklep internetowy virgin mobile będzie miał dostęp do sieci Play i Orange a w niedługim czasie zasięg sieci T-Mobile,
- Klient przenoszący nr do virgin mobile ma dodatkowo dostęp do sieci Plus.

[center]Wbij *62*790998725# i zielona sluchawka potem wbij *67*790998725# i zielona sluchawka [/center]
a wlaczysz w virgin mobile powiadomienia sms o probie polaczenia, gdy bedziesz mial/a wylączony telefon


8) Aktywni internauci mogą dodatkowo zakupić pakiety internetowe *108#

[center]Obrazek[/center]

9)Zasady przeniesienia numeru do sieci Virgin mobile
Przewodnik przeniesienia numeru do sieci Virgin mobile
Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 11:22 przez macc, łącznie zmieniany 13 razy.

 #617370  autor: lee
 28 lut 2013, 17:46
jeszcze trochę i spokojnie może zastąpić starego dobrego fresha :mrgreen:

nie ma co się czarować fresh wkrótce odejdzie... a zaraz zaraz już prawie odszedł bo nawet stare karty przemianowali na RwK :(

niebawem znikną dodatko do PF (profile) przynajmniej takie mam odczucia zostanie rok ważności konta ze starymi promocjami i tyle...

generalnie coś za coś... nowsze pakiety są oka ale wymagają od użytkownika częściejszego doładowywania telefonu.

:mrgreen: :mrgreen:

 #617373  autor: DanielR
 28 lut 2013, 17:51
Ale to w dalszym ciągu jest wrzucanie wszystkiego do jednego worka. Ja proponowałem, by podobnie, jak ma to miejsce z innymi sieciami, dla konkretnej promocji czy problemu związanego z VM, stworzyć osobny temat. Tak jak zrobiłem to już wcześniej ja, pisząc o prawdopodobnym wprowadzeniu bonusowych SMS-ów. I trzeba było temat kontynuować. Podobnie z każdą inną promocją w tej sieci. Ale ja mogę tylko prosić. Każdy zrobi, jak uważa.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, 17:52 przez DanielR, łącznie zmieniany 2 razy.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #617374  autor: user_delete26
 28 lut 2013, 17:51
lee pisze:jeszcze trochę i spokojnie może zastąpić starego dobrego fresha :mrgreen:

nie ma co się czarować fresh wkrótce odejdzie... a zaraz zaraz już prawie odszedł bo nawet stare karty przemianowali na RwK :(



:mrgreen: :mrgreen:
Umarł król, niech żyje król ;)

 #617376  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2013, 17:53
Jest błąd dotyczący zasięgu-klient który kupi starter będzie miał dostęp do Play i Orange a niedługo jeszcze T-Mobile,tylko klient przenoszący nr ma dodatkowo dostęp do Plusa.

Pozdrawiam :)

 #617381  autor: lee
 28 lut 2013, 18:02
pakierhakierxd, tak ale... skoro jest to bug w systemie chociaż zaraz może wkrótce vm zrobi nam prezent i doda zasięg również plusika (na co czekam) pomimo tego że wszystkie simy loguje do macierzystej sieci bo mam lepszą jakość połączeń niż gdzie indziej
wkrótce czas pokaże jak będzie z tmobile'em (i czy udostępnią HD VOICE)
:lol:

 #617382  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2013, 18:02
Kto wie mogą też plusika wywalić :D

Pozdrawiam :)

 #617387  autor: macc
 28 lut 2013, 18:22
zastosowałem Wasze uwagi do powyższego tekstu
 #617445  autor: sq
 28 lut 2013, 22:49
macc pisze: Sieć Play traktuje sieć Virgin mobile jako sieć macierzystą w swoich promocjach i bonusach.
Czy to oznacza, że np jak mamy bonusowe doładowanie Play za 40% i dodatkowo VM +50% to dostajemy bonus z obu promocji 8) :?:

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #617459  autor: słoneczny
 01 mar 2013, 00:18
sq
Nie, ponieważ Virgin i Play mają odrębne systemy doładowań. Nie da się więc połączyć tych dwóch promocji w taki sposób.
Info dotyczy tylko bonusowych i promocyjnych usług na rozmowy i sms-y wewnątrz sieci Play.
 #617460  autor: Abcn
 01 mar 2013, 00:20
sq pisze:
macc pisze: Sieć Play traktuje sieć Virgin mobile jako sieć macierzystą w swoich promocjach i bonusach.
Czy to oznacza, że np jak mamy bonusowe doładowanie Play za 40% i dodatkowo VM +50% to dostajemy bonus z obu promocji 8) :?:
jeśli pijesz do wczorajszej lutowej promocji to nie (inne też chyba nie, autor op chyba miał na myśli co innego) http://www.blogplay.pl/wp-content/uploa ... 2.2013.pdf

pozdrawiam
A

 #617471  autor: Ruben
 01 mar 2013, 07:11
lee pisze:niebawem znikną dodatko do PF (profile) przynajmniej takie mam odczucia zostanie rok ważności konta ze starymi promocjami i tyle...
Pisałem już w innym temacie, że na stronie Play zniknęła informacja o profilach w taryfie RWK. Nie wiem, czy są dostępne, czy tylko nie komunikują ich istnienia jak to ma miejsce z pakietem 10za5. Wcześniej czy później RWK także w Play będzie mało korzystna ponieważ zostanie w taryfie, gdzie nie ma ciekawych bonusów.
Mamy taką sytuację, że w3 jednym cięciem likwiduje RWK przy okazji promocji (Orange) albo wprowadza dodatkową opłatę (T-Mobile) a Play małymi kroczkami aczkolwiek systematycznie wprowadza takie zmiany w taryfie RWK, że staje się ona mało korzystna a w międzyczasie skupiają uwagę na nowych taryfach. Widać, że operatorów bardzo uwiera RWK.
Tutaj Virgin wyróżnia się samotnie ponieważ utrzymuje RWK i wprowadza wszystkie promocje w jednej taryfie, nie mnoży profili i niech tak będzie jak najdłużej. Virgin przypomina starego Fresha czy nawet Play Karte.

 #617563  autor: lee
 01 mar 2013, 17:44
może właśnie o to chodzi żeby Ci którym to przeszkadza przeszli do VM w końcu oni na tym też zarabiają pieniądze
mniej już zostały dwa simy tylko z play aktywne właśnie ze starym zm
do tego mam nie aktywowany do tej pory RBM I, trzy startówki starego lubię to i jeden darmowy starter z coli :mrgreen:
Generalnie oferta popsuła się u większości opów a nawet jak nie to jeszcze się pogorszy niestety :(
z kolei play żeby zarabiać musi dawać więcej... i daje stąd te promocje 40% więcej 100% więcej 75%więcej...
także reasumując liczę na play że będzie walczył dalej ceną w końcu nie mają innej opcji :mrgreen:

 #617789  autor: macc
 02 mar 2013, 21:57
Czy można liczyć na to by połączenia z virgin do play-a w najbliższym czasie były darmowe?

 #617795  autor: bolek2004
 02 mar 2013, 22:08
Czekaj wyjmę szklaną kulę i Ci odpowiem za chwile.

 #617797  autor: yul69
 02 mar 2013, 22:32
Liczyć zawsze można...dobre na uspokojenie... :)

 #617809  autor: słoneczny
 02 mar 2013, 23:19
Szczerze mówiąc to wątpię.
Już widać po pakiecie sms, że VM inaczej konstruuje ofertę promocyjną niż inni.
Po to jest Play żeby z niego dzwonić za darmo do Play. Virgin nie jest w stanie zrobić tu żadnej konkurencji.
Jakimś ukłonem może być w przyszłości wybrany, tańszy numer z dowolnej sieci. Ale żeby był za darmo i to jeszcze przy RWK szczerze w to wątpię.
Jeśli mtr-y polecą od 1 lipca w dół, to może coś się jeszcze delikatnie ruszy. Ale dużo zależy też od tego jakie ruchy wykonają pozostali operatorzy, a oni jak na razie raczej pogarszają oferty.

 #617826  autor: KR2615
 03 mar 2013, 08:35
Ja bym prędzej całki zacząl liczyć niż liczyć na cuda ;p

 #617827  autor: user_delete26
 03 mar 2013, 08:41
Nie no jasne, cudów raczej nie będzie. :lol:
Natomiast mogliby jeszcze rozbudować tą ofertę, aby była jeszcze bardziej korzystna, choćby stan darmowy po sieci ;)
  • Strona 1 z 140
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 140
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 140