DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 130 z 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165
 #1007552  autor: notsure
 13 sie 2018, 11:28
Ktoś wie ile się orientacyjnie czeka na kuriera od wypełnienia wniosku o przeniesienie numeru do prepaida Orange na ich stronie www ?
 #1007557  autor: marcin19883
 13 sie 2018, 12:03
notsure pisze:Ktoś wie ile się orientacyjnie czeka na kuriera od wypełnienia wniosku o przeniesienie numeru do prepaida Orange na ich stronie www ?
Dziś wypełniasz wniosek, jutro zatwierdzają i wysyłają. Po jutrze kurier u ciebie.
 #1008113  autor: notsure
 17 sie 2018, 17:36
Dostałem kartę sim z Orange. Jest też jakieś pismo gdzie pisze, że aktywują ją wciągu 24 godzin od uzyskania informacji od kuriera, że karta sim została mi doręczona. Teraz pytania:

1. Czy jak włożę ją do telefonu za 24 godziny to będzie tam już działał ten tymczasowy numer co mi podali przy składaniu wniosku o przeniesienie ? Czy wtedy dzwoniąc płacę 0,29 zł za minutę standardowo ? Pisało na stronie, że jakiś pakiet danych 2 GB się tam uruchomi i roczna ważność konta za przeniesienie numeru z innej sieci.

2. Czy można na nim uruchomić pakiet za 25 zł (rozmowy,smsy i 15 GB netu i czy on pozostanie aktywny jak przeniosą mój właściwy numer (datę przeniesienia mam na 24 sierpnia 2018 r., nie dało się wcześniejszej wybrać) ?

3. Czy mogę czekać z kartą z play w telefonie do tego 24 sierpnia 2018 r. i jak przestanie działać wtedy przełożyć tą z orange ? Innymi słowy czy może ten sim z orange leżeć na półce do 24 sierpnia i nic nie muszę z nim robić ?
 #1008116  autor: Karlos20
 17 sie 2018, 18:21
notsure:
1. Tak, karta będzie już aktywna z numerem tymczasowym, który zmieni się na dotychczasowy numer, który przenosisz do prepaida Orange. Zgadza się, będzie tam RWK + 2 GB też tyle ważne.
2. Można, w ramach promocji za przeniesienie numeru. Włączone usługi z simki z tymczasowego numeru już pozostają po zakończeniu przeniesienia numeru. Nie ma przerw w świadczeniu usług.
3. Rób jak uważasz. Zalecam zużyć wszystkie środki z wyłączonej karty Play, a w nocy z 24-25/08 wkładasz kartę Orange i ustawiasz pakiet po doładowaniu konta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008117  autor: 24bis24
 17 sie 2018, 18:26
notsure pisze:Jest też jakieś pismo gdzie pisze, że aktywują ją wciągu 24 godzin od uzyskania informacji od kuriera, że karta sim została mi doręczona
karta tymczasowa pędzie działać jak podpiszesz kurierowi przesyłkę.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1008449  autor: reboot
 19 sie 2018, 19:56
Uruchomiłem kartę tymczasową, a docelowy numer się nie przeniósł z powodu błędnych danych, a nie mam ochoty ponownie bawić się w to przez kuriera - czy w takiej sytuacji ten tymczasowy numer mogę normalnie używać i "należy" do mnie? Mogę go przenieść w przyszłości? Zmienić taryfę? Doładować?

WKS
 #1008451  autor: 24bis24
 19 sie 2018, 20:01
tak, ten z przydzielonym numerem tymczasowy pozostanie już aktywny.
możesz na nim robić co chcesz :-)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1008805  autor: Orange Ekspert
 22 sie 2018, 08:46
notsure pisze:Dostałem kartę sim z Orange. Jest też jakieś pismo gdzie pisze, że aktywują ją wciągu 24 godzin od uzyskania informacji od kuriera, że karta sim została mi doręczona. Teraz pytania:

1. Czy jak włożę ją do telefonu za 24 godziny to będzie tam już działał ten tymczasowy numer co mi podali przy składaniu wniosku o przeniesienie ? Czy wtedy dzwoniąc płacę 0,29 zł za minutę standardowo ? Pisało na stronie, że jakiś pakiet danych 2 GB się tam uruchomi i roczna ważność konta za przeniesienie numeru z innej sieci.

2. Czy można na nim uruchomić pakiet za 25 zł (rozmowy,smsy i 15 GB netu i czy on pozostanie aktywny jak przeniosą mój właściwy numer (datę przeniesienia mam na 24 sierpnia 2018 r., nie dało się wcześniejszej wybrać) ?

3. Czy mogę czekać z kartą z play w telefonie do tego 24 sierpnia 2018 r. i jak przestanie działać wtedy przełożyć tą z orange ? Innymi słowy czy może ten sim z orange leżeć na półce do 24 sierpnia i nic nie muszę z nim robić ?
Po odebraniu przesyłki od kuriera zostanie aktywowany numer tymczasowy, na którym możesz korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla oferty na kartę. Otrzymasz pakiet za przeniesienie numeru oraz promocję Konto Ważne Rok. Jeśli nie chcesz jeszcze korzystać z naszej karty, to możesz rozpocząć korzystanie dopiero po przeniesieniu numeru, jeśli już 24 sierpnia numer zostanie przeniesiony.
 #1010295  autor: unnameduser
 30 sie 2018, 22:54
Jak wygląda przeniesienie do Fakt Mobile? Czy wychodząc z salonu od razu będę miał wszystko załatwione?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1010333  autor: adacomp
 31 sie 2018, 09:20
unnameduser pisze:Jak wygląda przeniesienie do Fakt Mobile? Czy wychodząc z salonu od razu będę miał wszystko załatwione?
Jak dostaniesz starter Fakt MNP i złożysz odpowiednie podpisy to tak.
 #1010387  autor: rudymax
 31 sie 2018, 14:59
Niekoniecznie. W "moim" salonie karty Faktu MNP (jak również RBM) są od marca cały czas dostępne. W końcu lipca brakło starterów Fakt, ale za kilka dni sprowadzili. Myślę, że zależy to wyłącznie od podejścia obsługi.
 #1010687  autor: WellDone
 02 wrz 2018, 00:16
Nie bardzo rozumiem po co tak polujecie na te karty. Przenosicie do Playa i zmieniacie jednym kodem taryfe. Chyba, że o czyms nie wiem :)

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1017425  autor: MarekAG
 19 wrz 2018, 01:22
Cześć.
Wie ktoś może jak wygląda przeniesienie numeru za granicą?
Podpisuję dokumenty jeszcze w kraju, ale sam termin przeniesienia jest na dzień kiedy będę za granicą. Czy nowa karta SIM powinna się zalogować do sieci roamingowej? Powinno pójść to gładko, czy raczej, z waszego doświadczenia, duża szansa, że zostanę na kilka tygodni bez swojego numeru?

Przeniesienie z karty na kartę. Ze szczególnym uwzględnieniem a2mobile.

Proszę o wszelkie opinie.
 #1017441  autor: Kamil7878
 19 wrz 2018, 04:51
Przeniosłem tak numer w A2, karta zależnie od kraju będzie się logować do wybranej sieci nie do każdej tylko do tej z którą operator ma podpisaną umowę, jeśli nie będzie chciała się logować sprawdź w aplikacji karty (nie telefonu) czy masz przedstawione na roaming zagraniczny.
 #1017629  autor: jkriss
 19 wrz 2018, 09:16
WellDone pisze:Nie bardzo rozumiem po co tak polujecie na te karty. Przenosicie do Playa i zmieniacie jednym kodem taryfe. Chyba, że o czyms nie wiem :)
A potem wprowadzamy kody na promocyjne 500 zł i 5 miesięcy ważności kasy, czy tak to wyglada i po prostu obecnie działa ?
 #1018276  autor: MarekAG
 20 wrz 2018, 21:29
Kamil7878 pisze:Przeniosłem tak numer w A2, karta zależnie od kraju będzie się logować do wybranej sieci nie do każdej tylko do tej z którą operator ma podpisaną umowę, jeśli nie będzie chciała się logować sprawdź w aplikacji karty (nie telefonu) czy masz przedstawione na roaming zagraniczny.
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że u mnie zadziała to analogicznie.
 #1024817  autor: columbo
 09 paź 2018, 16:56
Mam taki mały problem. Wczoraj przeniosłem nr z Fakt do Orange. Dzisiaj rano przyszedł sms z Orange "witaj w Orange" blabla. Poszedłem przenieść nr z powrotem do FM - z wiadomego powodu. Wyszedłem z salonu Play i dostałem sms, że Play anulował mój wniosek o przeniesienie do Fakt, bo numer jest w trakcie przenoszenia do innej sieci. To co teraz - czekać, czy gadać z kim? Orange?
 #1024893  autor: columbo
 09 paź 2018, 22:58
zwariowany.kurczak pisze:isc.. jutro.
w sumie dowiedziałem się już na czacie orange, że karencja na przeniesienie numeru wynosi 72h, więc jutro jeszcze nie.
  • Strona 130 z 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165