DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 123 z 165
  • 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 165
 #974718  autor: data17
 29 sty 2018, 09:29
Witam mam problem z przeniesieniem numeru na Karte z T-mobile do Play byłem w dwóch salonach i nie chcą przenieść numeru na karte tylko wciskają mi abonament z telefonem.. Co w takiej sytuacji? Mogę jakos przenieść przez internet ew napisac skarge gdzies wyżej o poziom obsługi?
 #974719  autor: Johnny
 29 sty 2018, 09:31
data17 pisze:Witam mam problem z przeniesieniem numeru na Karte z T-mobile do Play byłem w dwóch salonach i nie chcą przenieść numeru na karte tylko wciskają mi abonament z telefonem.. Co w takiej sytuacji? Mogę jakos przenieść przez internet ew napisac skarge gdzies wyżej o poziom obsługi?
Internetowo się nie da.
Pozostaje inny salon
 #974725  autor: bobiwr
 29 sty 2018, 10:46
data17 pisze:Witam mam problem z przeniesieniem numeru na Karte z T-mobile do Play byłem w dwóch salonach i nie chcą przenieść ...
Podaj miejscowość. Może ktoś będzie znał "przyjazny salon" w okolicy.
 #974726  autor: neotele
 29 sty 2018, 10:52
data17 pisze:Witam mam problem z przeniesieniem numeru na Karte z T-mobile do Play byłem w dwóch salonach i nie chcą przenieść numeru na karte tylko wciskają mi abonament z telefonem.. Co w takiej sytuacji?
Zapytaj o przyczynę odmowy, gdyż jeśli jest to numer na Karte z T-mobile, to salon nie ma podstawy, aby odmówić Ci przeniesienia numeru do Play na Kartę.
Wydaje mi się, że wciskają Ci "na chama" abonament, gdyż pracownicy salonu mają z tego większe profity. Nie daj się zbyć i stanowczo proś(=domagaj się) przyjęcia wniosku o przeniesienie do Play na Kartę.
 #974744  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 11:55
Zawsze możesz zgłosić skargę na salon

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974759  autor: data17
 29 sty 2018, 13:14
tłumaczyli się ze nie maja simek, tylko maja simki do abonamentu hehe dziś poniedziałek to mogą znowu nie mieć pojde jutro jak sytuacja będzie taka sama to napisze skarge
 #974790  autor: neotele
 29 sty 2018, 14:17
Poproś (chociażby telefonicznie) aby zamówili i od razu zapytaj, kiedy powinny dotrzeć. Jeśli faktycznie ich nie było, to zamówią i za kilka dni będą dostępne.
 #974805  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 15:37
Ale juz abo mu oferowano a to te same sim.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974838  autor: neotele
 29 sty 2018, 18:54
neotele pisze:OK. Złożyłem zamówienie przez formularz o przeniesienie nr z wRodzinie do Orange, wybierając z dostępnych opcji Aero2 jako aktualnego operatora. Zamówienie przyjęte ("przekazane do weryfikacji"). Dam znać gdy już na 100% będzie wiadome, czy dobrze określiłem aktualnego operatora.
Zatem potwierdzam, wybór był właściwy. Obecny Status: "Przekazane do realizacji". Kurier z kartą w drodze.
 #974839  autor: 24bis24
 29 sty 2018, 19:05
neotele pisze: Zatem potwierdzam, wybór był właściwy. Obecny Status: "Przekazane do realizacji". Kurier z kartą w drodze.
nie jest to potwierdzenie, że wybór prawidłowy.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974842  autor: 24bis24
 29 sty 2018, 19:13
że wcale nie musi nastąpić przeniesienie pomimo przekazania do realizacji i aktywacji numeru tymczasowego

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974844  autor: rudymax
 29 sty 2018, 19:21
neotele pisze:Próbuję przenieść nr z sieci wRodzine do Orange za pomocą formularza internetowego i mam dylemat, jakiego obecnego operatora wskazać, gdyż w formularzu nie ma widocznej sieci "wRodzinie".
Czy ktoś przenosił nr z "wRodzinie" i wie jakiego obecnego operatora wskazać?

(Wydaję mi się, że powinienem ewentualnie wybrać "Aero 2", gdyż:
- "Sieć komórkowa wRodzinie jest przedsięwzięciem prowadzonym przez polskiego operatora telefonii mobilnej, firmę Aero 2." https://wrodzinie.com.pl/o-nas
- strona https://aero2.pl/ dotyczy wyłącznie Internetu, z czego wynikałoby, że nie ma oddzielnej sieci mobilnej Aero 2.
Jednak nie jestem tego pewien na 100%)
Wiem, że odpowiedź mocno spóźniona, ale ostatnio nie mogę na bieżąco przeglądać forum. Przenosiłem dwa numery z sieci wRodzinie. Jeden do Orange w salonie, drugi do a2mobile online. W obu przypadkach wskazałem operatora Aero2. Oba numery bezproblemowo przeniesione.
 #974845  autor: neotele
 29 sty 2018, 19:35
24bis24 pisze:że wcale nie musi nastąpić przeniesienie pomimo przekazania do realizacji i aktywacji numeru tymczasowego
Potwierdzenie we wcześniejszym poście dotyczyło tego, że przy przeniesieniu nr z wRodzinie do Orange za pomocą formularza, należy wybrać Aero2 jako dotychczasowego operatora.
Potwierdził to właśnie także rudymax.

Jeśli chodzi o to, co piszesz, to po podpisaniu dokumentów i odebraniu nr tymczasowego, zakładając, że dane u obecnego operatora są identyczne z danymi, które posiada operator docelowy, nie powinno być żadnych problemów z przeniesieniem.
 #974849  autor: 24bis24
 29 sty 2018, 19:47
neotele pisze:Jeśli chodzi o to, co piszesz, to po podpisaniu dokumentów i odebraniu nr tymczasowego, zakładając, że dane u obecnego operatora są identyczne z danymi, które posiada operator docelowy, nie powinno być żadnych problemów z przeniesieniem.
ale jak kurier przywiezie dokumenty z numerem tymczasowym nikt jeszcze nie zweryfikował danych u operatora i nie potwierdził ich prawidłowości a numer masz już aktywny, piszemy o Orange.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #974852  autor: kaspeed
 29 sty 2018, 19:54
Nr tymczasowy na pałe aktywują

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974855  autor: neotele
 29 sty 2018, 20:05
ale jak kurier przywiezie dokumenty z numerem tymczasowym nikt jeszcze nie zweryfikował danych u operatora i nie potwierdził ich prawidłowości a numer masz już aktywny, piszemy o Orange.
Na razie Orange na pewno zweryfikował, że przenoszony numer jest w puli obecnego operatora (co potwierdził zmieniając status z "przekazane do weryfikacji" na "Przekazane do realizacji" ).
Nie jestem pewien, czy na tym etapie nie miała już także miejsca weryfikacja podstawowych danych (nazwisko, pesel itp.), ale mniejsza o to.
Teraz, skoro wiem, że obecny i docelowy operator posiada te same dane (bo mam zrzuty), to spokojnie czekam na dalszy proceduralny bieg wypadków.
 #974858  autor: 24bis24
 29 sty 2018, 20:13
neotele pisze:Teraz, skoro wiem, że obecny i docelowy operator posiada te same dane (bo mam zrzuty), to spokojnie czekam na dalszy proceduralny bieg wypadków.
jak najbardziej masz racje, numer przeniesie się co nie zmienia faktu, że Twój wcześniejszy wpis nie był doprecyzowany
neotele pisze: Zatem potwierdzam, wybór był właściwy. Obecny Status: "Przekazane do realizacji". Kurier z kartą w drodze.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #975562  autor: tomiol
 01 lut 2018, 21:31
Przeniosłem numer z orange do t-mobile na kartę z końcem umowy terminowej, umowa do 4.03. orange wyznaczył termin przeniesienia na 31.03 czyli na koniec okresu rozliczeniowego , czy to tak powinno wyglądać ,co z okresem od 5.03-31.03
 #975717  autor: michaelred
 02 lut 2018, 21:12
@up tak obowiazuje miesieczny termin wypowiedzenie umowy liczony od okresu rozliczeniowego wlasnie. Swoja droga przypilnuj ich po przeniesieniu na karte bo mi mimo wszystko wystawili fakture na nastepny miesiac. 5.03-31.03 za ten okres nalicza ci normalnie abonament, najprawodpodobniej juz bez znizek
  • Strona 123 z 165
  • 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 165
  • 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 165