DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 98 z 165
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 165
 #837855  autor: Gregrin
 02 gru 2015, 13:49
hubertsz pisze:że już wszystko gotowe to wkładam ją do telefonu i korzystam? Czy jak? :)
Karta będzie aktywna po przeniesieniu numeru czyli gdy obecna karta przestanie działać, nie dostaje się chyba żadnego info.
O szczegóły co do daty zapytaj na infolinii.
 #837856  autor: hubertsz
 02 gru 2015, 13:51
Czyli na razie mam nadal używać starej karty i dopiero jak oni dadzą mi znać, że numer jest przeniesiony to mam zmienić na nową, tak?
 #837880  autor: PiotrG-dz
 02 gru 2015, 15:10
Jak wyłączą tobie starą kartę SIM to wtedy przełóż do swojego telefonu już nową SIMkę tę na którą przenosisz numer już od nowego operatora.:-)
 #838277  autor: hubertsz
 04 gru 2015, 13:54
Przepraszam za post pod postem, ale mam pytanie. Przyszedł mi SMS z Heyah "To już ostatnia szansa - jeśli nie uzupełnisz dziś konta dowolną kwotą Twój numer zostanie wyłączony i 1,02 zł zostanie skasowane z Twojego konta." Nie dostałem żadnego powiadomienia, więc numer nie został jeszcze przeniesiony do Virgin. Co w takim wypadku? Aby przeniesienie się udało muszę załadować konto za min. 5 zł czy nie ma problemu i nawet jak numer będzie wyłaczony to przeniesienie się uda?

EDIT: Dzwoniłem do BOKu Heyah i niby usuwają tylko środki z konta, a numer nadal jest aktywny, więc chyba ok. Miał ktoś jeszcze taką sytuację i mógłby się wypowiedzieć?
 #838330  autor: grzegi
 04 gru 2015, 19:14
Skoro w BOK powiedzieli, że środki się kasują, a numer pozostanie aktywny, to problemu nie ma. Dla Ciebie najważniejsze jest, żeby nie dezaktywowali numeru.
 #841721  autor: Vieslav
 23 gru 2015, 10:46
Przenoszę numer do Virgin. Chcą, aby do przesyłki zwrotnej dołączyć kopię dowodu osobistego. Nie jestem zwolennikiem powielania dokumentów zawierających dane osobowe w żaden sposób. Czy przyjmą mi wydruk, na którym naniosę znak "do weryfikacji", "dla Virgin Mobile" czy coś takiego? Albo położę na dowodzie taką karteczkę i zrobię zdjęcie? Próbował ktoś w ten sposób?
 #841726  autor: wasylek
 23 gru 2015, 12:34
Vieslav pisze:Przenoszę numer do Virgin. Chcą, aby do przesyłki zwrotnej dołączyć kopię dowodu osobistego. Nie jestem zwolennikiem powielania dokumentów zawierających dane osobowe w żaden sposób. Czy przyjmą mi wydruk, na którym naniosę znak "do weryfikacji", "dla Virgin Mobile" czy coś takiego? Albo położę na dowodzie taką karteczkę i zrobię zdjęcie? Próbował ktoś w ten sposób?
Ja swoją kopie dowodu przekreślam całą, i dane które im są nie potrzebne zamazuję takie jak imię rodziców, zdjęcie itd. I nie miałem problemu że numer nie został przeniesiony.
 #842833  autor: user_delete34
 30 gru 2015, 11:36
Witajcie.
Czy dziś przenosząc numer do PLAY można jeszcze wybrać taryfę MiniMax, bądź po przenosinach zmienić ją na MiniMax (nie wiem, na jaką taryfę jest obecnie możliwe przeniesienie)?
Przenoszony numer jest w Plus Mix V, umowa się skończyła, ale taryfa pozostała niezmieniona, a właścicielka chce nielimitowanych rozmów na komórki i nic więcej - więc oferta MiniMax za max 29 zł miesięcznie wydaje mi się najlepszą opcją; lepszą od Formuły Unlimited na kartę za 35 zł. Tym bardziej ze względu na możliwość logowania do różnych sieci - w porównaniu do nju.
 #842838  autor: artix
 30 gru 2015, 11:49
Ale jeśli zależy tylko na nielimitowanych rozmowach, to w plushu/plusie na kartę jest to za 25zł/msc.
 #842840  autor: user_delete34
 30 gru 2015, 12:07
Rzeczywiście, zapomniałem o tym. Żeby potwierdzić - zmiana na Plush poszła bez problemu, promocja działa i rozmowy rzeczywiście są już w cenie. Dziękuję, artix.
 #844322  autor: Vieslav
 08 sty 2016, 20:08
Jestem tuż po przeniesieniu numeru z Heyah do Virgin więc napiszę dla potomności co i jak, ponieważ sam poszukiwałem takich informacji przed przeniesieniem.
23 grudnia 2015 r - złożyłem wniosek o przeniesienie przez stronę www, jako datę przeniesienia podałem datę bieżącą (ponieważ przenosiłem prepaida i chciałem to zrobić jak najszybciej)
29 grudnia 2015 r - otrzymałem od Virgin przesyłkę z dokumentami
31 grudnia 2015 r - podpisałem wszystko, zrobiłem ksero dowodu, obie strony przekreśliłem, zamazałem imiona rodziców, kolor oczu, napisałem czarnym długopisem "DLA VIRGIN MOBILE" zarówno na awersie jak i na rewersie - obawiam się o swoje dane, IMO nie rozumiem, dlaczego operatorzy ciągle wymagają "ksera"
6 stycznia 2016 r - SMS od Virgin - otrzymali dokumenty
7 stycznia 2016 r - SMS od Virgin - przeniesienie numeru wyznaczone na 8 stycznia
8 stycznia 2016 r - Heyah straciła zasięg, zmieniłem kartę, wykonałem połączenie - wszystko działa. Na koncie było 5 zł ważne miesiąc. Około 9:00 zleciłem włączenie #Freemium, około 12:00 otrzymałem smsa potwierdzającego. Ważność konta wydłużyła się do roku.
 #844358  autor: jurak
 09 sty 2016, 01:32
Potrzebuję zarejestrować numer Orange.
Dawno temu (kilka lat wstecz) była spora różnica, czy numer rejestrowało się w salonie firmowym czy zwykłym punkcie. Coś się może w tym segmencie zmieniło? Jest szansa, żeby w podstawowym punkcie Orange dokonać szybkiej rejestracji (od ręki) a nie czekać kilka dni?
 #845053  autor: Poggoo
 13 sty 2016, 21:00
@up, byłem rejestrować kilka minut temu. Całość zajęła około 5 minut, numer był zarejestrowany od razu ;) Punkt również był normalny.
 #850263  autor: marciml
 09 lut 2016, 19:42
Cześć,
Chciałem przenieść numer z Virgin Mobile do NJU Mobile.
Dzisiaj dostałem maila od nju:
Kod: Zaznacz cały
Dzień dobry,
niestety otrzymaliśmy odmowę przeniesienia dla numeru 6*******0 bo nie jest aktywny. Brak aktywności numeru  nie pozwala na prowadzenie procesu przeniesienia.
Sprawdź z operatorem dlaczego numer został wyłączony i postaraj się go podłączyć w sieci tego operatora  a będziemy mogli ponowić proces jak tylko do nas napiszesz w tej sprawie.
pozdrawiamy
zespół nju mobile
Numer faktycznie leżał w Virgin od dawna bez doładowania i w praktyce wygasły połączenia wychodzące w dn. 12.12.2015r. Do tej pory mogę zadzwonić na tamten numer i rozmawiać. Na koncie jest 5 zł, które mogłem wykorzystać do 2015-12-12 23:59:59.
Stąd moje pytanie do Was - czy operator może odmówić przeniesienia, bo numer nie jest aktywny na połączenia wychodzące?

Obrazek
 #850322  autor: DanielR
 10 lut 2016, 02:06
marciml pisze:Stąd moje pytanie do Was - czy operator może odmówić przeniesienia, bo numer nie jest aktywny na połączenia wychodzące?
Oczywiście. Aktywne połączenia wychodzące są jednym z podstawowych warunków, wymaganych w celu prawidłowego przeniesienia numeru. Zresztą można o tym przeczytać w regulaminach MNP poszczególnych sieci. Z drugiej jednak strony nie widzę jednoznacznego zapisu w obecnym regulaminie MNP nju. Jednak należy przyjąć, że ten warunek powinien być spełniony, tak dla własnego bezpieczeństwa.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #850356  autor: Uzytkowniczka51
 10 lut 2016, 11:55
Witam.

Kieruję się z taką prośbą o poradę.
Mam numer w Plusie na kartę i chciałabym przenieść się do Lycra Mobile na kartę.
Zarejestrował już numer w plusie, mam już potwierdzenie sms.
Wchodzę teraz na stronę Lycra, wypełniam wszystkie dane w formularzu do przeniesienia numeru i nie wiem co wpisać w
" Tryb przeniesienia numeru:

- bez zachowania terminu wypowiedzenia, w ciągu [...]
* dni roboczych od dnia zawarcia umowy. W tym przypadku jestem świadomy/a zobowiązania do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia.

- z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego umową z dotychczasowym dostawcą"

Tutaj link -> http://81.18.204.167:8089/PortingNumber ... rmPersonal


Ogólnie nie mam żadnej umowy z Plusem, bo mam telefon na kartę.

Zapytam też dla pewności, za przeniesienie numeru z Plusa do Lycra nic nie zapłacę?
  • Strona 98 z 165
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 165
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 165