DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

 #604524  autor: nemo2009
 30 gru 2012, 14:21
Patryk83żółwik pisze:To będzie jeden z wielu argumentów który również wykorzystam przeciwko nim jak dojdzie do sprawy sądowej.
Jeśli Twoje interesy w sądzie nie będzie reprezentował radca prawny lub adwokat,to przegrasz,uwierz mi.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #604527  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 14:23
Kolejna sprawa - zgoda operatora na przeniesienie nr poszukajcie czy można nr z debetem przenieść.Znajoma z Play mi mówiła że tylko mbank puszczał choćby z 1 groszem debetu wszyscy pozostali odrzucali.

 #604528  autor: max4max
 30 gru 2012, 14:26
Do sądu to jeszcze daleka droga.
To co wysyłają ma wystraszyć "pierwszą linie", tak by sami zapłacili, w ten sposób odzysk kasy jest najtańszy i najszybszy.
Zobaczymy co będzie dalej, sadzę, że w firmie też pracuje kilku rozsądnych ludzi, którzy sobie skalkulują, czy warto z tak marnymi roszczeniami ( pod względem dowodowym) iść do sądu i to z każdym klientem osobno.

 #604529  autor: Maniek99
 30 gru 2012, 14:28
@max4max
Tym bardziej, że większość z tych klientów czyta to forum 8)

 #604537  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 14:47
Awaria bilingu więc można też pomyśleć o podważeniu ilości minut wykorzystanych. O ile pamiętam w energetyce jak zdechnie licznik (sam z siebie żadna ingerencja zewnętrzna typu kradzież itd.) czyli podstawa bilingu energii to obliczają fakturę na podstawie średniej z jakiegoś okresu i taką wystawiają.

 #604539  autor: słoneczny
 30 gru 2012, 14:54
No teraz to już całkowite jaja.
Mylą CM z FreeM, mylą nazwisko abonenta.

Widać, że to amatorszczyzna, tak jak i cała ta firma telekomunikacyjna.

Ha ha...

Teraz nawet jak dostaniesz wezwanie do sądu z przekręconym nazwiskiem to możesz ich olać. :D

W najgorszym wypadku ja bym im oddał - nie pieniądze lecz minuty.
Nakręciłeś dużo minut do Play, to oddasz im starter Play na kartę 0groszy w sieci. :D
Nakręciłeś dużo minut do innych, to oddasz im najwyżej doładowany odpowiednią kwotą Virgin mobile.
I tak wyjdzie dużo taniej niż żądana kwota.

 #604544  autor: wypasiony
 30 gru 2012, 15:04
nadużycia na numerzr którzy chcesz zachować :shock: , jestęs geniuszem, poroś jeszcze o zwrot tych 59gr i zmień nick na NIEPELNOSPRYTNY, ja sie długo wachałem czy zachowac numer czy dokonać nadużyciaa numer miałem piękny , bardzo piekny złote numery wypadały przy nim blado w końcu nadużyłem ale numer spisałem na straty

 #604552  autor: nemo2009
 30 gru 2012, 15:29
wypasiony pisze:nadużycia na numerzr którzy chcesz zachować :shock: , jestęs geniuszem, poroś jeszcze o zwrot tych 59gr i zmień nick na NIEPELNOSPRYTNY, ja sie długo wachałem czy zachowac numer czy dokonać nadużyciaa numer miałem piękny , bardzo piekny złote numery wypadały przy nim blado w końcu nadużyłem ale numer spisałem na straty
Cóż,twój polski też jest niepełno sprytny.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #604568  autor: KR2615
 30 gru 2012, 16:23
słoneczny pisze:Nakręciłeś dużo minut do innych, to oddasz im najwyżej doładowany odpowiednią kwotą Virgin mobile.
I tak wyjdzie dużo taniej niż żądana kwota.
Skoro już wymyślacie takie formy zadoścu czynienai to posłychajcie tego toku rozumowania. Niech te 1773 minut (w zaokrągleniu 1800) to 30h połaczeń. Zakładam, że nabijałes minuty do PLAY gdzie rozłączenie nastepuje równo po godzinie. W związku z tym Polkomtel musiał zapłacić PLAYowi 30 stawek MTR czyli 30*17,98gr ~ 5,40zł. Taką kwotę móggłbym co najwyżej zaoferować ;)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 07:20 przez KR2615, łącznie zmieniany 1 raz.

 #604569  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 16:26
Przeczytajcie temat http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=52949

Od strony 28 do końca. Oj było trochę zarejestrowanych kart do nabijania a potem do przeniesienia...

 #604571  autor: mateo704
 30 gru 2012, 16:39
krzys pisze:
słoneczny pisze:Nakręciłeś dużo minut do innych, to oddasz im najwyżej doładowany odpowiednią kwotą Virgin mobile.
I tak wyjdzie dużo taniej niż żądana kwota.
Skoro już wymyślacie takie formy zadoścu czynienai to posłychajcie tego toku rozumowania. Niech te 1773 minut (w zaokrągleniu 1800) to 30h połaczeń. Zakładam, że nabijałes minuty do PLAY gdzie rozłączenie nastepuje równo po godzinie. W związku z tym Polkomtel musiał zapłacić PLAYowi 30 stawek MTR czyli 30*17,98gr ~ 5,40zł. Taką kwotę móggłbym co najwyżej zaoferować ;)
MTR przypadkiem nie jest liczony za każdą minutę połączenia. W Wikipedii owszem można spotkać taką oto definicje: MTR - stawka opłaty hurtowej za zakończenie połączenia telefonicznego w ruchomej sieci telefonicznej innego operatora. Poprawna ona chyba jednak nie jest

 #604572  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 16:43
MTR jest liczony za minutę do tego koszt dostępu do Polkomtela.

 #604574  autor: patrix-83
 30 gru 2012, 16:43
słoneczny pisze:No teraz to już całkowite jaja.
Mylą CM z FreeM, mylą nazwisko abonenta.

Widać, że to amatorszczyzna, tak jak i cała ta firma telekomunikacyjna.

Ha ha...

Teraz nawet jak dostaniesz wezwanie do sądu z przekręconym nazwiskiem to możesz ich olać. :D
Napisali Galiński zamiast Gliński na dokumentach i na kopercie :D
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 16:48 przez patrix-83, łącznie zmieniany 1 raz.

 #604575  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 16:45
Patryk83żółwik, A więc przypadkowo faktura na inne nazwisko, jakiegoś operatora z którego usług nigdy nie korzystałeś (Mova) Ci do domu przypadkiem przyszła.

 #604576  autor: patrix-83
 30 gru 2012, 16:47
Kryniczanin pisze:Kolejna sprawa - zgoda operatora na przeniesienie nr poszukajcie czy można nr z debetem przenieść.Znajoma z Play mi mówiła że tylko mbank puszczał choćby z 1 groszem debetu wszyscy pozostali odrzucali.
Skoro miałem debet według Inittec i to na taką kwotę to dlaczego wypuścili mój numer do Play,według ich myślenia takie coś nie powinno mieć miejsca. To już kolejna kwestia która ich pogrąża.

 #604577  autor: wypasiony
 30 gru 2012, 16:47
sugerujesz że mtr jest płatny w stawka razy ilosc połaczeń bez względu na ich długość . chyba jestes w błędzie mtr jest chyba liczony za kazda minute

 #604578  autor: patrix-83
 30 gru 2012, 16:48
Kryniczanin pisze:Patryk83żółwik, A więc przypadkowo faktura na inne nazwisko, jakiegoś operatora z którego usług nigdy nie korzystałeś (Mova) Ci do domu przypadkiem przyszła.
dokładnie tak, nic dodać nic ująć :D I przyszła listem nierejestrowanym bez kodu kreskowego na kopercie :D

[ Dodano: 2012-12-30, 16:51 ]
wypasiony pisze:sugerujesz że mtr jest płatny w stawka razy ilosc połaczeń bez względu na ich długość . chyba jestes w błędzie mtr jest chyba liczony za kazda minute
MTR jest liczony za każdą minutę połączenia odebranego przez operatora do którego takie połączenie jest wykonywane. W tym przypadku było wykonane do Play - czyli Plus Playowi musiał zapłacić za każdą minutę 17,98gr.

 #604580  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 16:55
Możesz też na przyszłość jak przyjdzie coś nowego na nie Twoje nazwisko odesłać im nie otworzony list z adnotacją "adresat o takim nazwisku nie zamieszkuje pod tym adresem". Albo poprosić dostarczyciela o taką adnotację tylko musisz trafić na niego.

 #604591  autor: jacjac
 30 gru 2012, 18:07
martini, archive.org ale czy tam są stare strony freem to nie wiem.

 #604593  autor: darek638
 30 gru 2012, 18:10
Patryk83żółwik pisze:
Kryniczanin pisze:Patryk83żółwik, Patryk Ty miałeś w końcu kartę FreeM czy Carrefour Mova?
I tu właśnie odkryłeś kolejny blef z ich strony o którym zapomniałem napisać :D
Przysłali mi rozliczenie minut z MOVA kiedy ja nie posiadałem pre-paida w MOVA tylko we FREEM :D
Nigdy nie miałem startera MOVA.
Na fakturze w linijce "opis" widać dwóch operatorów czyli jest to gotowiec dla Mova i FreeM. Po kropce widać jakiego numeru to dotyczy więc tłumaczenie, że z innej sieci jest chyba naciągane. Nie życzę Ci źle ale te argumenty chyba nie przejdą.
  • Strona 5 z 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14