DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #619142  autor: Karlos20
 10 mar 2013, 15:02
Vieslav, po wyłączeniu "Konto Ważne Zawsze", w Heyah i T-Mobile na kartę kumulują się środki i ważność konta głównego. 4x 50 zł to 12 miesięcy ważności konta.
W uproszczeniu:
konto ważne do 1 marca 2014, ładujesz za 5 zł, wtedy konto będzie ważne do 6 marca 2014 (w Heyah).

Konto może być ważne max 1 rok od dnia w którym dokonano ostatniego doładowania powodującego kumulację.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #619319  autor: kawa73
 11 mar 2013, 09:38
Co zamiast Heyah ? - tak w zasadzie to wszystko będzie lepsze niż Heyah prócz T Mobile .

ODRADZAM NJU MOBILE, TO ZŁODZIEJE KRADNĄ ŚRODKI Z KARTY

 #619377  autor: A. Nowak
 11 mar 2013, 15:31
Ja myślę że Heyah pozostanie najlepszą ofertą w czasie kryzysu:
1. zapewnia łączność w sieci bez opłat zmiennych przez cały rok-esy są gratis w sieci.
Opłata za roczną ważność, 3 PLN, jest w tej sytuacji symboliczna.
2. umożliwia przy jakimkolwiek doładowaniu już od 5 zet bezpłatną łączność głosową z wybranym numerem.
3. ponadto dla posiadających znajomości w innych sieciach tani pakiet sms za 9 jest dobrą alternatywą.
4. dla dużo dzwoniących między sobą alternatywą jest MtV mobile gdzie za 3 zet/mc można rozmawiać bez limitu z wybraną osobą.
Przy rocznej ważności konta po najniższym doładowaniu 5 zet staje się wtedy alternatywą dla Heyah w przypadku osób nie chcących, nie mogących tracić pieniędzy.

Podsumowując, obie oferty dają praktycznie za nic możliwość stałej więzi.
A jaki problem przenieść obecnie nr do Heyah czy MtV.
Lub kupić starter za 5 zet.
Po bankructwie gospodarczym wkrótce i 50% bezrobocia Heyah będzie jedyną alternatywą dla większości.

 #619479  autor: Arletta
 11 mar 2013, 19:48
Czy kolegowie możecie wskazać jak szybko poprawić dane w rejestracji w Heyah? Otrzymałam potwierdzenie zarejestrowania karty sim, za dwa dni mam mieć przeniesiony nr do innego operatora, a tu sms od tego nowego operatora, że jest inny kod pocztowy (o 1 cyferkę!).
Jak to zmienić szybko i sprawnie bez konieczności wysyłania listów tradycyjnych?

Dzięki i pozdrawiam.

 #619554  autor: sa
 12 mar 2013, 03:16
Najszybsza metoda to a.e-meilem ,b.faksem tu masz szczegóły metod rejestracji danych:
http://www.heyah.pl/pomoc/rejestracja-karty-sim
Z doświadczenia własnego wiem że najprościej jest wydrukować kartę rejestracyjną w 2 egzemplarzach na wypadek jakbyś musiała jeden dać u nowego opa jako dowód rejestracji danych niezbędnych do przenoszenia(wiem jak to brzmi ale już takie coś przerabiałam w zeszłym roku...) i oba wypisać tak by dane się zgadzały ,następnie zeskanować do e-meila,a w treści króciutko wpisać że chodzi o uaktualnienie danych do rejestracji...Albo jeszcze lepiej o rejestrację.To zawsze działa i w ciągu maks 7 dni powinnaś dostać smsa o rejestracji danych.Bawić się w zmiany danych telefonicznie do biura obsługi nie polecam,bo jak raz dzwoniłam to spotkałam się z wyrzutami że chcę przenieść się do innej sieci czym mnie dodatkowo wkurzyli...E-meilem czy faksem zawsze jest szybciej i po prostu nie zadają zbędnych pytań,a co do przeniesienia w ciągu 2 dni możesz zapomnieć dopóki heyah cię ponownie nie zarejestruje i nie potwierdzi tego smsem..Uwaga heyah potrafi robić takie numery jak np.odmowa przeniesienia z powodu braku ..pieczątki salonu...tylko że heyah praktycznie nie ma salonów a mnie takie coś próbowali wcisnąć..Babeczka w orange śmiała się w kułak jak takie coś w odmowie przeczytała...Orange do świętych się nie zalicza ale t-mobile i heyah to sieci dla wytrwałych i cierpliwych i takich co mają tam całą rodzinę i znajomych,osobiście nie polecam a miałam numery i w tak taku i heyah..

 #619572  autor: Arletta
 12 mar 2013, 09:02
Dzięki za konkretną odpowiedź i porady :)

Czyli nie mam szans na szybsze załatwienie sprawy niż 7 dni, buu :(
Niemniej, nowa sim nowego operatora już jest u mnie i czeka na włożenie do telefonu z aktywacją lada moment. Najwyżej troszkę nam się przedłuży przenoszenie, bo w heyah już nic mnie nie trzyma...

Pozdrawiam.

 #619583  autor: slawekt
 12 mar 2013, 09:38
Arletta pisze:Czyli nie mam szans na szybsze załatwienie sprawy niż 7 dni, buu
Oczywiście, że jest :-)
Jak widzę jesteś z Warszawy i zależy Ci na czasie... W takim razie pojedź do Punktu Obsługi Klienta heyah, ul. Bora-Komorowskiego 37. Tam załatwisz to w 5 minut + plus czas poświęcony na dojazd. Ja w ten sposób postąpiłem i już po wyjsciu z w/w salonu otrzymałem SMS'a z rejestracją numeru.
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00.

 #619608  autor: Arletta
 12 mar 2013, 11:27
Oooo, jednak okazało się, że można szybciej! :) Mail do pomocy heyah, telefon i zmiana od ręki za potwierdzeniem danych :) Czyli da się!

Teraz jest tylko inny problem - okazało się, że tel. nokia 6021 ma simlocka... Gdzie na forum mogę szukac pomocy?
Dodam, że po wpisaniu wygenerowanego kodu i zakończeniu go # nic się nie zmienia... brak komunikatu.

 #619618  autor: zielony71
 12 mar 2013, 12:10
Jak kiedys zdejmowalem locka z 6021 to tez tak mialem. Sciagnalem inny program do zdejmowania i tym drugim poszlo od strzala.
To znaczy do generowania kodow. (chyba z jakiegos chomika)

 #619641  autor: Horacy
 12 mar 2013, 13:40
Też miałem tak przy rejestracji, w adresie z dowodu się pomyliłem, mail do nich, telefon jeden i jak tą operację wykonałem około 9/10 rano to o 12 już miałem poprawione.

 #619649  autor: KrP
 12 mar 2013, 14:46
Przy przenoszeniach najważniejszy jest pesel. Ja kiedyś na wniosku o przeniesienie pomyliłem cyfrę w numerze dowodu, raz nie wpisałem jednego imienia i numery bez problemu przeszły.