DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #723728  autor: user_delete26
 08 cze 2014, 18:21
Niestety ale te numery ze starterów "Wybierz swój numer" w Orange są to numery, które pochodzą z niedawnej deaktywacji, zatem są już przerobione. Myślę że jak się nie trafi na coś z Playa, to nie ma gwarancji na nówkę, ale co kto woli :)

 #724028  autor: Spiite
 09 cze 2014, 22:15
Właśnie kupiłem ten starter i mam problem żeby w ogóle karta złapała zasięg,nie mówiąc o wyborze numeru. Dzwoniłem bo BOK-u i powiedzieli mi tam że na aktywacje tej karty mają czas do 7 dni! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem,zawsze przy nowym starterze dosłownie dwie minuty i już można było dzwonić.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #978529  autor: aster
 18 lut 2018, 20:41
Odgrzewam tu kotlet - choć to mój "schabowy" - ale pytanie stało się ponownie aktualnie. W której sieci mogę przy zakupie nowego SIM (na kartę) wybrać własny numer tel?

Ostatni raz robiłem to w Playu i konsultant w punkcie pomógł mi wybrać numer według moich kryteriów (ja mu dałem ostatnie 6 cyfr, jakie chciałem, a on szukał prefiks).

Czy wybranie własnego numeru można również dokonać w innych sieciach udając się po nową kartę do ich punktu?
 #978536  autor: Gregrin
 18 lut 2018, 21:05
W folx.com maja świeżą pule numerów. W virgin tez jest jakiś wybór ale tylko w grupach po 3 https://virginmobile.pl/darmowy-starter

Ja się spotkałem tylko z tym ze można wybierać z pośród simek które maja fizycznie w sklepie (czyli tak samo jak w kiosku czy markecie) i tyle.

BTW w Auchan widziałem przecenę na startery (z 5zl na 2zl). Ciekawostka to to ze były super zabezpieczone w specjalnych sporych plastikowych skrzyneczkach ;)
 #978542  autor: adacomp
 18 lut 2018, 21:24
Najlepiej w Orange

Wybierz swój numer
to innowacyjna usługa umożliwiająca darmowy wybór numeru w ofertach na kartę w trakcie aktywacji startera. Usługa dostępna tylko w Orange.

W trakcie aktywacji startera otrzymasz informacje o proponowanym numerze telefonu oraz planie taryfowym. Będziesz mógł je zatwierdzić te dane lub wybrać inny numer i/lub plan taryfowy.

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 21:24 przez adacomp, łącznie zmieniany 1 raz.
 #978566  autor: aster
 19 lut 2018, 01:22
24bis24 pisze:*660*# ORANGE na dowolnym starterze. Zmiana numeru 4 zł lub 25 zł.
Musi to być nowy SIM czy ogólnie można na każdej karcie zmienić numer?
 #978643  autor: Gregrin
 19 lut 2018, 12:55
piokuk pisze:A jakie startery przecenili w Auchanie?
Widziałem orange, t-mob i chyba Lyca. Nie wiem czy to promocja Auchan czy tylko w lokalnym sklepie (Rybnik) pozbywają się tych egzemplarzy (morze kończy się ważność).
 #978892  autor: aster
 20 lut 2018, 16:50
W Folx muszę pobrać aplikację i opłacić subskrypcję aby wybrać numer, czy mogę najpierw znaleźć fajny numer i dopiero później go opłacić?