DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

 #386814  autor: user_delete19
 10 lut 2010, 19:13
To już w sumie "czwarte" nawet, dzięki ;)

 #386821  autor: aizo
 10 lut 2010, 19:27
Ciekawie korzystam z darmowego zestawu a tutaj z taka promocja wyskakuja. Problem w tym ze malo mam znajomych w Paly ;/

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #386825  autor: kerim36
 10 lut 2010, 19:37
aizo pisze:Problem w tym ze malo mam znajomych w Paly ;/
i taka tendencja bedzie sie raczej dlugo utrzymywac u wiekszosci uzytkownikow gsm

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #386839  autor: KamaZ
 10 lut 2010, 20:12
kerim36 pisze:
aizo pisze:Problem w tym ze malo mam znajomych w Paly ;/
i taka tendencja bedzie sie raczej dlugo utrzymywac u wiekszosci uzytkownikow gsm
Dlatego własnie traktuje numer w Play jako dodatkowy a nie podstawowy (pewniej nie tylko ja tak mam).

Co do problemów z zasięgiem EGSM Play w moim miasteczku to niedawno dzwoniłem i nie było nic zapchane, ale w sumie wcale mnie to nie dziwi na dobrą sprawę. Jak robiłem cesję mojego numeru w grudniu to namawiali mnie do przejścia do MIXa i to akurat było dzień przed wprowadzeniem oferty PRO i zapytałem czy mają już jakieś szczegóły to nawet nic o tym nie wiedzieli. Więc zanim Stan Darmowy stanie się w miarę popularny to trochę czasu minie :P

 #386843  autor: kerim36
 10 lut 2010, 20:17
KamaZ pisze:Stan Darmowy stanie się w miarę popularny to trochę czasu minie
kwestia reklamy w radio i tv, ktora od dzis mozna zauwazyc

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #386846  autor: emarcin
 10 lut 2010, 20:34
kerim36 pisze:
KamaZ pisze:Stan Darmowy stanie się w miarę popularny to trochę czasu minie
kwestia reklamy w radio i tv, ktora od dzis mozna zauwazyc
Nie chciałbym aby stało się tak jak już Stan Darmowy stanie się na tyle popularny aby zeszli do limitowanych połączeń ot chociażby np. do limitu 100-200 minut na m-c choć i tak to by było ok bo jak każdy wie cały czas jest to promocja i to "do odwołania". Wiem, wiem jeszcze na dobre nie weszło, a ja już piszę czarne scenariusze ale Play już nie raz pokazał na co go stać więc wszystko jest możliwe prawda?

 #386847  autor: user_delete19
 10 lut 2010, 20:35
Panikujesz... Darmowe sms też mieli skasować po dwóch miesiącach od wprowadzenia PF a jak na razie się trzymają... promocje wyłączają tylko w starych taryfach żeby zmobilizować ludzi do migracji - nie widzę w tym nic nadzwyczajnego czy szokującego...

 #386849  autor: emarcin
 10 lut 2010, 20:40
No tak ale jak dobrze pamiętasz z darmowych smsów trochę zeszli prawda? Więc ja się tylko zastanawiam czy i tak nie będzie z promocją Stan Darmowy ot tylko tyle ;)

 #386861  autor: Rezo
 10 lut 2010, 21:10
Po przeczytaniu kilku postów zacząłem się obawiać o jakość połączeń. Jestem już jednak spokojny, rozmawiałem dziś kilkadziesiąt minut (na zasiegu własnym Play) i żadnych zmian w jakości nie zauważyłem. Ani razu rozmowy mi nie przerwało.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #386862  autor: kerim36
 10 lut 2010, 21:14
Rezo,

promocja ledwo co sie zaczela, poczekaj wiec z testami jeszcze kilka-kilkanascie dni

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #386873  autor: prestig
 10 lut 2010, 21:52
moja dziewczyna przedluzyla kilka dni temu umowe na abonament w playu bez telefonu dla 500 minut do play i na stacjonarne hehehe

 #386915  autor: vh
 11 lut 2010, 09:05
Kowcio (moderator!) mnie rozwala. Martwi się o zyski Playa i wydajność infrastruktury, koszty roamingu itd. Rozczulający altruista. Oj, zabolała ta promocja co poniektórych, oj, zabolała!

 #386917  autor: play4you2
 11 lut 2010, 09:58
hettman pisze:darmowe smsy,darmowe rozmowy,tanio do wszystkich,1 minuta za 2 odebrane i 5gr na stacjonarne.... ciekawe jak na tym wychodza na zysk
Jak widać można.. Nie sztuką jest nakładanie wysokich stawek. Sieć Play jest dla ludzi i została stworzona z myśla o ludziach i ich potrzebach. Ok, trochę propagandy :P, ale prawdę mówiąc, właśnie tak jest.
MSQ pisze:Mają m.in. ogromne przebicie na MTR.
No niestety, nie do końca z tym tak jest, jak piszesz. Szczegółów nie powiem, ze względów oczywistych, ale uwierz mi, że same MTR to nie wszystko..
kowcio pisze:W Play nie wiem kto jest odpowiedzialny za takie rzeczy, ale pogratulować.
Wszyscy :D. Szczerze powiedziawszy, to wszystkie nasze kroki są zawsze najpierw kierowane w Waszym kierunku, żeby dać Wam coś, na co czekaliście..
kowcio pisze:Co z tego, skoro będę mógł dzwonić za darmo, ale tylko czasami jak sieć wpuści telefon i w sumie nic więcej?
Sieć jest stale rozbudowywana, więc mogę Cię zapewnić, że sprawy związane ze słabą przepustowością są praktycznie wyeliminowane. Owszem, są lokalizacje, gdzie czeka nas jeszcze sporo pracy, jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej pod tym względem.
kerim36 pisze:czy zatem dziala to na roamingu plusa oraz czy mozna dzwonic na play zalogowany w roamingu plusa??
Potwierdzam ostatecznie, że w roamingu krajowym (zasięg Plusa) również działa usługa w pełni i bez zarzutów.
kowcio pisze:Czarno to widzę. Juz wszystko napisałem co o tym sądzę. Teraz trzeba poczekac na weryfikację tego. Obym się mylił.
Spokojnie, z pewnością jeszcze będziesz mile zaskoczony :wink:.


Pozdrawiam.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #386920  autor: ziomq
 11 lut 2010, 10:14
play4you2 w Play fajnie byłoby jakby pojawiły się znowu jakieś pakiety roamingowe (chodzi mi o rozmowy). Na początku działalności Play takie pakiety były dostępne sezonowo (zima. lato). W Play24 widzę że jest taka opcja

 #386923  autor: nicram
 11 lut 2010, 10:25
play4you2, Moim zdaniem Play stałby się ofertą idealną (dla mnie już jest) gdyby dał pakiet 1000 SMS-ów do całej sieci Play w cenie 5 zł z możliwością wykupienia kilku pakietów jednocześnie (z limitem np. 10000 SMS-ów, albo i bez limitów). Mogłoby to przyciągnąć osoby z 36i6 i heyah ;-)

 #386924  autor: play4you2
 11 lut 2010, 10:26
ziomq pisze:play4you2 w Play fajnie byłoby jakby pojawiły się znowu jakieś pakiety roamingowe (chodzi mi o rozmowy). Na początku działalności Play takie pakiety były dostępne sezonowo (zima. lato). W Play24 widzę że jest taka opcja
Hmm, nie potwierdzam, nie zaprzeczam :wink:

[ Dodano: 2010-02-11, 10:28 ]
nicram pisze:(z limitem np. 10000 SMS-ów, albo i bez limitów). Mogłoby to przyciągnąć osoby z 36i6 i heyah
Ok, być może ma to sens, ale jak są darmowe rozmowy, to po co pisać?? Zresztą darmowe SMs w Play Fresh pozostają.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #386927  autor: nicram
 11 lut 2010, 10:29
play4you2, Chociaż w pewnym sensie wstydzę się :P już o cokolwiek prosić Play-a, przy takich promocjach i usługach :D

 #386929  autor: Rezo
 11 lut 2010, 10:38
Coraz bardziej dziwi mnie polityka Play. Zamiast oferować atrakcyjne usługi w abonamencie i wiązać ludzi umowami (takie pakiety tysięcy smsów o których pisze nicram czy minut liczonych w tysiącach były świetnym magnesem) Play poszerza bazę prepaidowców. A baza taka jest przecież nieobliczalna, szczególnie w czasach kiedy numer przenosi się w ciagu 24 godzin.

Ktoś zapewne powie, masz abonamnet musisz spłacać słuchawkę. OK. Z tym się zgodzę. Ale równie dobrze Play mógłby wypromować oferty bez telefonu. Mogę się założyć, że przy darmowych rozmowach w sieci i darmowych smsach w sieci, nawety gdyby były ograniczone powiedzmy do 1000 miesięcznie, przybyło by im bardzo dużo nowych abonentów.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #386948  autor: nicram
 11 lut 2010, 11:15
play4you2 pisze:nicram napisał/a:
(z limitem np. 10000 SMS-ów, albo i bez limitów). Mogłoby to przyciągnąć osoby z 36i6 i heyah


Ok, być może ma to sens, ale jak są darmowe rozmowy, to po co pisać?? Zresztą darmowe SMs w Play Fresh pozostają.
Ja myślę że byłby sens. Taki pakiet przyciągnąłby osoby co uwielbiają pisać SMS-y. Mogłyby one w końcu wydawać jedyne 5 zł na miesiąc. Koszt takich SMS-ów dla Play byłby znikomy dlatego że SMS-y dotyczyłby tylko sieci Play. Dzięki takiemu wybiegowi Play stałby się ofertą również dla tych najmłodszych (8-13 lat). Nie każde dziecko, nastolatka stać na wydawanie co miesiąc 30 zł na telefon. Poza tym limit 1000 SMS-ów dla takich osób jest bardzo mały ;-)
Jedyne ryzyko jakie Play ponosi to ewentualne ryzyko związane z "prestiżem" marki.
Myślę że pomysł z takim pakietem byłby na pewno warty rozważenia ;-)
Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2010-02-11, 11:05 ]
Play na takich użytkownikach zarabiałby dzięki połączeniom przychodzącym (i to bez różnicy czy ta stawka MTR dla Play będzie wysoka, czy niska).
Tylko że takim posunięciem Play wypowiedziałby wojnę Orange, Erze i Plusowi. Zasiedziali operatorzy przyzwyczaili się do tego że można z tych najmłodszych użytkowników ssać pieniądze bez opamiętania (a tak naprawdę ssać z portfeli rodziców). Taki pakiet zmusiłby aby W3 zmieniła swoją politykę w kwestii ważności połączeń wychodzących. Play w pewnym sensie nie może sobie na to pozwolić (dlatego że ich oferta może stać się już nie tak atrakcyjna)
Jeśli starzy operatorzy będą tracić bardzo szybko swoich użytkowników, to będą musieli szybko zareagować. Dla Play jest lepiej jak będzie odbierać użytkowników powolutku... tak żeby pycha i zarozumiałość W3 prowadziła do powolnych zmian w ofertach.
Operatorzy Plus/Orange/Era nie mogą za bardzo przestraszyć się Play-a.

Dzięki Play przejrzałem na oczy jak W3 ssała z nas pieniądze bez opamiętania. Nie dziwi mnie teraz jakim to cudem operatorzy w Polsce mają najlepsze wskaźniki i wyniki finansowe w Europie.
To tyle :P ;-)

 #386967  autor: prestig
 11 lut 2010, 12:14
a co sie stanie jak play bedzie mial wiekszosc rynku ?? Przyzwyczajeni do darmowych rozmow, tanich poleczen z poza sieci, darmowego internetu zlikwiduje te promocje. Oczywiscie bedziemy mogli przesc do orange czy plusa, ale wtedy i tak bedziemy wiecej placic bo co druga osoba jest w play a do nich polaczenia nie sa tanie :)
  • Strona 5 z 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9