DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #382149  autor: Marcin87
 22 sty 2010, 14:24
Jak można sprawdzić ile jeszcze pozostało do końca zobowiązania w mixturze?

 #382157  autor: DevilishChaos
 22 sty 2010, 14:51
Marcin87:
*111*48*3#

 #382288  autor: darkangel
 23 sty 2010, 03:22
Czy żeby wziąść na siebie mixa w Playu potrzebne będzie zaświadczne o zarobkach? czy starczy tylko dowód osobisty?

 #383934  autor: Marcin87
 29 sty 2010, 19:30
Można spłacać Mixture 30 kuponami za 50 zł?

 #384063  autor: macio
 30 sty 2010, 13:39
darkangel pisze:Czy żeby wziąść na siebie mixa w Playu potrzebne będzie zaświadczne o zarobkach? czy starczy tylko dowód osobisty?
Dowód osobisty oraz np.
+ zaświadczenie o zatrudnieniu
+ bieżący rachunek oraz potwierdzenie zapłaty za telefon komórkowy/internet/telefon stacjonarny/telewizję kablową lub satelitarną
+ legitymacja studencka

Poproś w byle jakim salonie o wykaz dokumentów potrzebny do zawarcia umowy :).
Marcin87 pisze:Można spłacać Mixture 30 kuponami za 50 zł?
Można ale bardziej opłaca Ci się spłaca ją doładowaniem za 60zł, ponieważ dwa razy szybciej spłacisz mixturę :). Gdy doładowujesz kuponem za 50zł, to spłacasz tylko za jeden miesiąc. Warto dopłacić te 10zł.

 #384066  autor: osachorzow
 30 sty 2010, 13:52
macio pisze:Można ale bardziej opłaca Ci się spłaca ją doładowaniem za 60zł, ponieważ dwa razy szybciej spłacisz mixturę :) . Gdy doładowujesz kuponem za 50zł, to spłacasz tylko za jeden miesiąc.
myślałem że w mixturze trzeba spłacić kwotę (np 900 zł przy 30x30) dowolnymi nominałami, a nie jakieś miesiące spłacać...

 #384084  autor: macio
 30 sty 2010, 15:06
osachorzow pisze:myślałem że w mixturze trzeba spłacić kwotę (np 900 zł przy 30x30) dowolnymi nominałami, a nie jakieś miesiące spłacać...
Nie dowolnymi, tylko wielokrotnością 10zł. Nie wiem czy wiesz ale podpisując umowę w mixturze, zobowiązujesz się doładowywać konto zdeklarowaną kwotą min. raz w miesiącu. Umowę można więc dwojako rozumieć :).

 #384094  autor: osachorzow
 30 sty 2010, 15:36
macio, aha :) jakoś obiło mi się o uszy że można mixturę można doładować dzień po podpisaniu mowy kwotą całkowitą (np 900zł) i mieć już spłaconą umowę. Z tego co pamiętam to był tylko problem na forum, czy wtedy umowa jest już zakończona i co za tym idzie można np. wziąć kolejną mixturę czy przenieść numer do abo lub innego opa. Ale skoro trzeba regularnie to ok ;)

 #384096  autor: macio
 30 sty 2010, 15:43
osachorzow pisze:macio, aha :) jakoś obiło mi się o uszy że można mixturę można doładować dzień po podpisaniu mowy kwotą całkowitą (np 900zł) i mieć już spłaconą umowę. Z tego co pamiętam to był tylko problem na forum, czy wtedy umowa jest już zakończona i co za tym idzie można np. wziąć kolejną mixturę czy przenieść numer do abo lub innego opa. Ale skoro trzeba regularnie to ok ;)
osachorzow, dlatego napisałem, że można to dwojako rozumieć :P... Oczywiście, że można spłacić całość, czyli np. 900zł na drugi dzień!! Chodziło mi o to, że jeśli decydujesz się na sukcesywne spłacanie, np. 30x30 to musisz minimum raz w miesiącu doładować konto zdeklarowaną kwotą. Nawet jeśli doładujesz w danym miesiącu za 60zł, to w następnym i tak musisz doładować za min. 30zł :).

 #384176  autor: muchakk
 30 sty 2010, 21:37
macio,

niby po co ma ładować konto na następny miesiąc przy doładowaniu 60zł? Przecież wtedy konto ma ważne 60 dni, a nie 30 ;-) Sam mam mixa i ładuje różnymi kwotami...

Pozdr.

 #384184  autor: marko20
 30 sty 2010, 22:13
Marcin87 pisze:Można spłacać Mixture 30 kuponami za 50 zł?
Tak, można. Wydłuża Ci się ważność konta - jej nie możesz przekroczyć.
W MIXtura masz spłacić zadeklarowaną kwotę i możesz to zrobić wcześniej. Sam mam obecnie ważne konto w MIXturze do połowy 2011 roku i obecnie nie ładuję konta zadeklarowaną kwotą co miesiąc, bo po co. Będę potrzebował tego numeru jako drugiego to doładuję i znów skrócę umowę. Ważne, żeby nie przekroczyć ważności konta, która wynika z umowy jaką wzięliśmy - ilość doładowań x wysokość doładowania.

Pozdrawiam

 #384227  autor: Marcin87
 31 sty 2010, 00:16
Ok,jest jakiś limit przy braniu mixtury? chodzi mi o to ile można wziąć telefonów na siebie.Dodam,że mam już abonament(one play 65) i play online 10 gb.

 #384250  autor: macio
 31 sty 2010, 10:04
muchakk pisze:macio,

niby po co ma ładować konto na następny miesiąc przy doładowaniu 60zł? Przecież wtedy konto ma ważne 60 dni, a nie 30 ;-) Sam mam mixa i ładuje różnymi kwotami...

Pozdr.
Żeby szybciej spłacić zobowiązanie :).
Marcin87 pisze:Ok,jest jakiś limit przy braniu mixtury? chodzi mi o to ile można wziąć telefonów na siebie.Dodam,że mam już abonament(one play 65) i play online 10 gb.
Obawiam się, że niezależnie od tego będziesz musiał przedstawić drugi dokument (świadczący o wiarygodności płatniczej - np. zaśw. o zatrudnieniu). Generalnie w Play'u można mieć nawet do 100 aktywacji, tylko zgodę na nowe aktywacje dostajesz wraz z sukcesywnym opłacaniem faktur :).

 #384672  autor: lukasm
 01 lut 2010, 20:01
play4you2 pisze:
darkangel pisze:6. Czy jeśli możliwa jest migracja po skończeniu umowy z Mixtury albo Mixury Pro spowrotem na Fresha i jak jest wtedy z przechodzeniem środków na koncie i ważnością konta?
Nie ma takiej mozliwości, jednak usługa zostaje autoamatycznie definiowana jako "prepaid". Nawet jakbyś nie doładowywał konta, wówczas ewentualna kara już Ciebie nie obowiązuje (oczywiście po wypełnioeniu kontraktu lub sumy doładowań).
To po kiego ... pani z party line *500 kazała mi iść do salonu, aby zmigrować z mixtury do fresha?
Ponieważ nie wziąłem ze sobą umowy (która podobno była niezbędna) nic nie załatwiłem.
Oczywiście biorę poprawkę, że w boku i punkcie sprzedaży niewiele wiedzą.
Rozumiem, że składając wniosek o przeniesienie do innej sieci zaznaczam opcję "prepaid"?

 #384722  autor: ekip
 01 lut 2010, 22:19
Wystąpiły następujące błędy:
- Podano błędny identyfikator abonamentu Postpaid.
Ten komunikat na stronie www.playmobile.pl przy próbie wyboru nokii w "mixturze" to błąd czy tak ma być:-)

 #394029  autor: Sławek
 18 mar 2010, 16:10
Ja juz nie kumam tego operatora kompletnie. Czy ktos mi powie, ktory link jest prawidlowy?

http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/paki ... index.html

http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/paki ... index.html

I druga rzecz. Czy akcja migracja jeszcze istnieje(czyli bonusowe smsy co miesiac za przejscie z Fresha)? Bo juz sie pogubilem na tej stronie, co chwila inna informacja w zaleznosci z ktorego miejsca wejde.

 #394304  autor: Marcin87
 19 mar 2010, 21:30
Kiedy stan darmowy będzie dostępny w mixturze? wszędzie już jest a w mixie pusto.

 #394315  autor: KamaZ
 19 mar 2010, 22:07
Myślę, że w mixie nie będzie stanu darmowego. Ewentualnie jakby się pojawił to zapewne dla nowych klientów a dla obecnych nie będzie dostępny. Tak tylko wnioskuje z podejścia Play do użytkowników starszych mixów.

 #394348  autor: Marcin87
 20 mar 2010, 01:43
Powinno być chociaż dla nowych...wtedy bym spłacił swojego mixa i przedłużył na następny okres.

 #394634  autor: Piescoch66
 21 mar 2010, 15:35
macio pisze:Nawet jeśli doładujesz w danym miesiącu za 60zł, to w następnym i tak musisz doładować za min. 30zł .
Znalazłeś to w regulaminie?. Operator zmusza do wcześniejszej spłaty zobowiązania?
Idąc tym tropem: w pierwszym dniu doładowuję 870zł.(30*30zł) , a za 30dni jestem zmuszony zakończyć umowę.