DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #2796  autor: Piotr
 07 kwie 2005, 15:18
Chciałem poznać waszą opinie na temat tych dwóch pre-paidów.
Czy według was warto robić przesiądkę na POPa z SIMPLUSa?

Jak w Ideii (POP) wygląda sprawa z jakością połączeń? Czy jadąć przez Polskę często zdarzają się "dziury" co owocuje np. chwilowymi przerwami w rozmowie?

Pozdrawiam serdecznie czekając z niecierpliwością na wasze opinie.

 #2817  autor: pantera
 07 kwie 2005, 18:13
jak to w ideii, nie zawsze jest kolorowo z zasięgiem ...

 #2820  autor: Dragon
 07 kwie 2005, 18:31
bo ja wiem, Idea ma chyba najwieksze problremy ze wszystkich sieci w przypadku duzej liczby uzytkownikow, ale ogolnie wszyscy operatorzy sa na tym samym poziomie pod wzgledem zasiegu

 #2923  autor: pyp
 08 kwie 2005, 15:03
Ja osobiście uważam że Simplus jest lepszy, składa się na to że był to pierwszy pre-paid w Polsce, Plus ma lepszy zasięg od Idei, i Simplus ma lepsze ceny. Ale to jest moja opinia - DECYZJA NALEZY DO CIEBIE !! :P

Pozdrawiam - pYp

 #2928  autor: xlord
 08 kwie 2005, 18:38
Dosc duzo podrozuje po Polsce i do tego z regoly bocznymi drogami, bo lubie podziwiac piekne widoki, ktorych przy glownych trasach raczej sie nie spotyka i stwierdzam, ze IDEA bardzo sie podciagnela z zasiegiem. Krotko mowiac - brak dziur. Ale nie mam doswiadczenia z Plusem, bo generalnie korzystam z ERY, ktora zawsze dzialala bez zarzutow. Przypuszczalnie wszyscy operatorzy maja w 99,99% identyczny zasieg. Jednakze wszem wiadomo, ze to Idea ma najczescie problemy z awariami. Znajomi, ktorzy eksploatuja Pusa i Ere sa zadowoleni, ci od Idei w zasadzie tez, ale czasem sie zdarza, ze cos pod nosem kreca nosem ;)

Pozdrawiam

 #2931  autor: Piotr
 08 kwie 2005, 18:55
pyp pisze:Ale to jest moja opinia - DECYZJA NALEZY DO CIEBIE !! :P
Ja uważam podobnie. Po prostu poruszyłem ten temat gdyż chodziła mi po głowie "przeprowadzka", chcęć sprawdzenia POPa w praktyce jednak po lekturze wypowiedzi na tym forum stwierdzam, że lepiej jest się trzymać starej sprawdzonej bandery tj. Simplusa.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

 #3232  autor: pajorro
 11 kwie 2005, 20:05
Według mnie Simplus. Używałem 2,5 roku. Ma dosyć dużo dodatkowych usług. GPRS/EDGE, HSCSD, teoretycznie UMTS (W Warszawie narazie i chyba Trójmieście), Miasto Plusa- smski za darmo, Simplusnet.

Inna sprawa, że jeśli nie mamy znajomych w Plusie to co nam ze stawki 1 gr/sms i 39 gr/min w Simplusie...

 #3242  autor: Piotr
 11 kwie 2005, 21:12
pajorro pisze:Inna sprawa, że jeśli nie mamy znajomych w Plusie to co nam ze stawki 1 gr/sms i 39 gr/min w Simplusie...
Co racja to racja. Nie należy jednak zapominać, że jeżeli chodzi o PLUS GSM to ta sieć oferuje nam naprawdę dobry zasięg i jakość połączen. Po za tym nie spotkałem się jeszcze z przypadkami gdzie np. przepadała komuś kasa itp. co np. nie raz i nie dwa miało miejsce w Ideii czy Erze.

Z drugiej strony jeżeli ktoś nie ma znajomych w SIMPLUSie ale wykonuje dużo połączeń stacjonarnych to uważam, że dobrą alternatywą dla kogoś takiego jest oferta Sami Swoi.
Sam teraz dochodzę do wniosku, że wykonując połączenie międzymiastowe bardziej opłaca się dzwonić z komórki w SS niż za pomocą TPSA.

Pozdrawiam serdecznie.

 #3244  autor: WitekT
 11 kwie 2005, 21:16
No wiesz - Darmowe Wieczory i Weekendy w TP czy Dobre Wieczory i Weekendy w Tele2 są nie do pobicia jednak. :)

 #3247  autor: Piotr
 11 kwie 2005, 21:21
Pisząc swojego poprzedniego posta w tym temacie miałem na myśli zwyczajny pakiet standardowy jaki oferuje TPSA z pominięciem wszelakich darmowych wieczorów, weekendów itp.
Przez roztargnienie zapomniałem o tym wspomnieć. Mam nadzieję, że wybaczycie :D

Pozdrawiam serdecznie.

 #3251  autor: WitekT
 11 kwie 2005, 21:37
A co tu wybaczać... Nikt z nas nie pozjadał wszystkich rozumów ani nie ma wiedzy wszelakiej... :)

 #3254  autor: Piotr
 11 kwie 2005, 21:43
Wituś jestem w :shock:
Tak tak... na innych forach ludziska mają się za bogów, którzy od dziecka na pamięć wkuwali tomy encyklopedi, pokazują jacy to są z nich geniusze ale, że by komuś pomóc to nie bo by mu kość w d... pękła. Zauważyłem, że na forum telepolis.pl jest zupełnie inaczej. Nikt na nikogo nie bluzga, nie miesza z błote. Ot co prawdziwa rodzinna atmosfera.

PS. Mam nadzieję, że się to nigdy nie zmieni :D

Pozdrawiam.

 #3255  autor: WitekT
 11 kwie 2005, 21:45
Ano staramy się, staramy - ale to Wy głównie tworzycie tą atmosferę, a my jako admini Wam tylko pomagamy. ;)

 #3257  autor: Piotr
 11 kwie 2005, 21:48
Co racja to racja. Atmosferkę na tym forum tworzymy my wszyscy i trzeba powiedzieć, że jak na razie ta sztuka udaje się nam wzorcowo - oby tak dalej.

Pozdrawiam.

 #3305  autor: Dragon
 12 kwie 2005, 15:27
Piotr pisze:. Nikt na nikogo nie bluzga, nie miesza z błote.

Mozna to zmienic jak ci sie nie podoba :twisted: :lol:

 #3318  autor: pajorro
 12 kwie 2005, 16:25
Tak na marginesie- w Tepsie za darmo masz rozmowy do tp, a nie na wszystkie stacjonarne i komórki :P

 #3323  autor: Piotr
 12 kwie 2005, 16:35
Dragon pisze:Mozna to zmienic jak ci sie nie podoba :twisted: :lol:
Ludzie kogo wy na moderatorów bierzecie :-D (LOL'ek) :wink:

Pozdrawiam.

 #3394  autor: xlord
 12 kwie 2005, 21:31
Piotr pisze:
Dragon pisze:Mozna to zmienic jak ci sie nie podoba :twisted: :lol:
Ludzie kogo wy na moderatorów bierzecie :-D (LOL'ek) :wink:

Pozdrawiam.
Spoko. Dragon se bluzgnie sam na siebie i sie uspokoi. ;)

Pozdrawiam

 #3414  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 12:03
No chyba, że tak :D

PS. Rozmowy nie było :wink:

Pozdrawiam.

 #3450  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 16:57
xlord pisze:
Piotr pisze:
Dragon pisze:
Spoko. Dragon se bluzgnie sam na siebie i sie uspokoi. ;)
raczej nie mam bluzgam sam an siebie,za to bardzo lubie pluc na innych :D :P