DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #335142  autor: darkangel
 14 maja 2009, 12:19
Btk_Tomas pisze:
swasix pisze:Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.

Dobrze rozumiem? że jak zasile sobie konto zdrapką za 25zł to nie przedłuży mi sie daty ważności środków promocyjnych tylko te podstawowe?
Czy doładowanie z punktów profit z innego nr przedłuży mi tą wartość w promocyjnych?
Daty ważności sie sumują czy tylko wybierana jest największa tak jak w simplusie?

 #335146  autor: nav
 14 maja 2009, 13:02
ani zdrapka 25 bez promocji ani tym bardziej punkty profit nie przedluza konta promocyjnego waznosci sie nie sumuja niestety

 #335885  autor: plustik
 18 maja 2009, 17:09
Btk_Tomas pisze:
swasix pisze:Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.
przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?

 #335887  autor: kowcio
 18 maja 2009, 17:21
plustik pisze:przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?
Żeby konto promocyjne wydłużyło swą ważność, musi na nie coś wpłacić... Usługę musisz właczyć przed, ale pamiętaj- pierwsze doładowanie NIE jest premiowane! Choć u mnie od razu dali premię od pierwszego doładowania, nie wiem czemu ;/

 #335944  autor: plustik
 18 maja 2009, 21:16
kowcio pisze:
plustik pisze:przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?
Żeby konto promocyjne wydłużyło swą ważność, musi na nie coś wpłacić... Usługę musisz właczyć przed, ale pamiętaj- pierwsze doładowanie NIE jest premiowane! Choć u mnie od razu dali premię od pierwszego doładowania, nie wiem czemu ;/
1. ale np jak kupiłem kartę ze strony orange to co doładowanie mam 10zł ekstra promocyjnego za zamowienie z neta. Czy analogicznie jeżeli doładuję zdrapką 50zł (doda mi 10zł promocyjnego) i przedłuży ważność konta głownego i promocyjnego o 3 miesiące... tak?

2. jezeli by mi się skonczyly, albo nie miałbym tych promocyjnych 10zl to wtedy muszę uruchomić Masz za staż - aby na konto promocyjne coś wpłyneło = co równa się jego przedłużenie, czy tak?

3. Masz za staż - jezeli pierwsze doładowanie nie przedłuża ważności konta to muszę zrobić tak:
~ wlączyć "masz za staż" (wyślij SMS-a o treści WIECEJ pod numer 401)
~ doladować kwotą 25zł
~ doładować ponownie kwotą co najmniej 25zł - które to przedluzy ważność konta głównego i promocyjnego o wartość doładowania (25zł - 1m, 50zł - 3m itd...)
Czy o to chodzi?



Dzieki za odp i pomoc

 #335984  autor: jurak
 18 maja 2009, 23:37
1. ale np jak kupiłem kartę ze strony orange to co doładowanie mam 10zł ekstra promocyjnego za zamowienie z neta. Czy analogicznie jeżeli doładuję zdrapką 50zł (doda mi 10zł promocyjnego) i przedłuży ważność konta głownego i promocyjnego o 3 miesiące... tak?
Tak, te 10zł wpadnie na promocyjne i przedłuży o tyle, ile wynosi ważność z doładowania. Czyli np. przy 50zł = 3 miesiące.
2. jezeli by mi się skonczyly, albo nie miałbym tych promocyjnych 10zl to wtedy muszę uruchomić Masz za staż - aby na konto promocyjne coś wpłyneło = co równa się jego przedłużenie, czy tak?
Wtedy uruchamiasz 'masz za staż', i ładujesz konto 2x. Dokładnie w ten sposób, który napisałeś tu:
3. Masz za staż - jezeli pierwsze doładowanie nie przedłuża ważności konta to muszę zrobić tak:
~ wlączyć "masz za staż" (wyślij SMS-a o treści WIECEJ pod numer 401)
~ doladować kwotą 25zł
~ doładować ponownie kwotą co najmniej 25zł - które to przedluzy ważność konta głównego i promocyjnego o wartość doładowania (25zł - 1m, 50zł - 3m itd...)
Czy o to chodzi?

 #357867  autor: elkanguro
 06 wrz 2009, 01:52
A czy te środki z promocji od Lukas Banku to idą na konto promocyjne czy raczej na podstawowe? http://www.kontostudent.pl/oferta/bonus ... owania.xml

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #357891  autor: biotyt
 06 wrz 2009, 10:26
elkanguro, nie korzystam i nie testowałem, ale nie zdziwiłbym się gdyby dodatkowe środki od Lukas Banku były przyznawane w Orange na konto promocyjne.
Kiedyś korzystałem z podobnych promocji. Środki były przyznawane na konto promocyjne w Orange gdy tym czasem w Plusie i Erze sumowały się na koncie podstawowym. Może to wynikać ze sposobu doładowań. Centertel ma chyba tak zbudowany system, że bonusowanie dowolną kwotą odbywa się jedynie za pomocą konta promocyjnego. Natomiast nie ma możliwości doładowania konta głównego dowolną kwotą, a jedynie określonym nominałem - 5, 10, 25, 35(promocja), 50, 100, 200.

biotyt

 #357903  autor: cesarz
 06 wrz 2009, 10:59
Środki bonusowe są na konto promocyjne , Przy doładowaniu kwota 100zł dostaje się 10zł na konto główne .Zadzwoń na *500 i usłyszysz ile i jakie masz środki na koncie.

CNN

 #358129  autor: elkanguro
 06 wrz 2009, 22:54
biotyt, dzięki za informacje, brzmi logicznie, jak tylko się tego można upewnić? Sam nie korzystam z prepaid więc nie wiem, a nie chcę aby mamie przepadły środki z promocyjnego. Jakie są inne jeszcze możliwości przedłużenia konta promocyjnego razem z podstawowym? Jeśli dobrze zrozumiałem cesarza, to nawet doładowanie 100 + 10 daje 110 tylko na podstawowe i wówczas nie przedłuża ważności środków promocyjnych, tak?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #358143  autor: Aen Hen Cerbin
 07 wrz 2009, 00:03
Wedle mojej najlepszej wiedzy, środki promocyjne mają taką samą ważność jak konto główne (inna wersja: tak jest tylko w moim przypadku). Ważność konta promocyjnego można również sprawdzać na orange.pl ...

Jeśli chcesz zwiększyć wartość konta promocyjnego, doładuj w/g takiego schematu:
1) wyślij SMS na nr 401 z treścią "WIECEJ" (bez cudzysłowu)
2) następnego dnia doładuj za 25 zł (uwaga: w przypadku NOG - zmiana stawek na podstawowe - 0,59 zł/min)
3) kolejnego dnia za 100 zł, dostaniesz 110 zł na konto główne i 11 zł na promocyjne

SVP.

TakTak Happy | Play Fresh | Nowy Simplus | Nowy Orange Go | Orange Freedom @ &tp