DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #295869  autor: INTRO
 04 lis 2008, 16:38
Czy zasilenie konta użytkownika MixPlus z innego telefonu w sieci Plus sposobem na raz dwa trzy:
*123* TELEKOD* NR_TELEFONU#
gdzie NR_TELEFONU to numer telefonu, który chcesz zasilić , skraca tak samo umowę ( oczywiście zasilając minimalnym zasileniem, które jest określone w umowie i które skraca ilość doładowań do końca umowy) jakbym zasilał normalnie *123*TELEKOD# z własnego telefonu MixPlus.
Moja siostra wyjechała na studia, konto zasilałem jej dotychczas zasileniem jednorazowym z telefonu na abonament. Ale wiadomo, że w abonamencie są limity, stąd moje pytanie odnośnieb metody na raz dwa trzy z innego telefonu. Aha i jeszcze jedno pytanko, ja mam telefon na abonament w Plusie, czy w związku z tym mogę również zasilić jej konto metodą na raz dwa trzy *123* TELEKOD* NR_TELEFONU# ??

 #295880  autor: Kaczy
 04 lis 2008, 17:19
Doładowanie z innego telefonu poprzez krótki kod działa tak samo jakbyś doładowywał bezpośrednio ze swojej komórki.
Kod *123... możesz wpisać z dowolnego telefonu z sieci Plus (Mix, simplus oraz abo).
Nie da się z Samych Swoich i zapewne z 36i6 (ale tutaj nie jestem pewien na 100%).

...::: Made for loneliness :::...