DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1158046  autor: mateo1995
 30 wrz 2023, 21:34
Wiadomo czy internet działa na laptopie na który udostępniane jest połączenie ze smartfona z simką z tą ofertą?

Czy po okresie promocyjnym można przenieść sim do innej sieci(ale najlepiej do Heyah 01 bo sim przychodzi do paczkomatu) na kilka dni i powrót do RBM na kolejne pół roku?
 #1158047  autor: forum_tg
 30 wrz 2023, 21:41
Udostępnie z telefonu jest ok
Mozesz numer przeniesc do innej sieci, ale jak bedzie z Heyah trudno teraz powiedzieć ale przeciwskazań prawnych nie znajduje
 #1158485  autor: marcin19883
 10 paź 2023, 21:02
Remington pisze:
29 wrz 2023, 21:26
Nie wiesz, bo wypowiadasz się nie czytając wcześniej wątku.
Tak szybko czytałem regulamin, ze nie doczytałem o tym. Od razu przeszedłem na akapit o darmowym internecie :lol: Pomimo, że nie da się wykorzystać routera, to telefon z agregacją jest prawie tym samym. Hotspot na 5Ghz i śmiga na maksa. :-) Oczywiście, jeśli chcemy coś dużego pobrać. Ewentualnie można to samo na telefonie zrobić. Też da się wszystko pobrać. Potem na komputer przesłać.
 #1160030  autor: KC-KARLOS
 07 lis 2023, 12:35
Nie chcę Wam przynosić rewelacji, ale kupiłem sima i włożyłem do routera, na razie działa - pytanie czy zje tylko podstawę 60 GB czy będzie nielimitowany... 1 zł na 30 dni to jak za darmo :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160045  autor: KC-KARLOS
 07 lis 2023, 15:51
marcin19883: nic nie jest jeszcze pewne :D czasem wstępnie założone rzeczy się sprawdzają, czyli po 60 GB będzie lipa. Apka nie aktualizuje stanu GB, więc coś tu jest nie tak.
Ogólnie kilka stron internetowych na tym internecie nie chce mi działać, m.in. Mój Orange. Zemsta konkurencji? :lol:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160057  autor: KC-KARLOS
 07 lis 2023, 20:51
surface123: z tym domowym netem w T to było tak, że pierwsze taryfy działały (niektórym jeszcze działają nadal) w całym kraju i są no-limit do 30 czy 60 mbps. Obecnie są podpięte te SIMki do strefy domowej, gdy z niej wyjdziemy (wystarczy odleglejsze połączenie z inna stacją bazową) to prędkość spada do 0,5 mbps.
Teraz mamy podział - karty głosowe abonamentowe dla klientów prywatnych mają blokadę nielimitowanego neta poza używaniem na smartfonie, klienci biznesowi tego ograniczenia nie mają.
Karty prepaid tych ograniczeń nie mają, choć regulamin jednej promocji ma już zapisy ograniczeń stosowanych na kartach abonamentu głosowego (na razie nie stosują tego). Jest też promka no-limitu na 14 dni, który nie ma żadnych ograniczeń.
Cóż, jak działa, to trzeba korzystać, choć warto się przygotować, że T włączy ograniczenie na karcie "nowego" RBM.

Wgl dziwną rzecz zauważyłem na tej karcie - pomimo aktywacji na numerze opcji IMS, na wspieranym telefonie nadal zrzucało z LTE na 2G.

Oki, na iPhonie 11 Pro VoLTE działa od "strzała", VoWiFi po kilku minutach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160070  autor: SomalijskiWluczega
 08 lis 2023, 03:41
Internet w redbull mobile. A dokładniej w tmobile to jakaś tragedia. O ile w plusie (Lycamobile) internet w 5G śmigał 250-280 Mb/s to w T-Mobile i Orange net w 5G to średnio 2Mb/s u mnie (nawet operator rbm się do tego przyznał).
Internet w rbm 5G i LTE to kompletne nieporozumienie...
 #1160093  autor: KC-KARLOS
 08 lis 2023, 13:13
W tym wypadku podejrzewam obciążenie sieci, niż piorytet, skoro karta zachowuje się tak samo, jak inne karty T.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160134  autor: marcin19883
 08 lis 2023, 23:09
Karlos20 pisze:
07 lis 2023, 15:51
Apka nie aktualizuje stanu GB, więc coś tu jest nie tak.
Jak uruchamiasz świeży numer i od razu właczasz neta, to ściąga z tych 60GB. Jak poczekasz kilka godzin, to uruchomi się No Limit Net. Licznik 60GB przestanie się pomniejszać. Siedzisz na No Limicie, jeśli stan GB stoi.
 #1160135  autor: KC-KARLOS
 09 lis 2023, 01:28
marcin19883: u mnie nic na razie nie zjadło z tych 60 GB. Nie zmienia to faktu, że w każdej chwili mogą te karty zablokować. A operator wie o numerach IMEI urządzeń. Wystarczy aktualizacja OTA karty USIM.
Jeszcze gdzieś widziałem, że warunki promocji z nielimitowanym netem są ograniczone czasowo do końca marca 2024.

A od bodajże 2-3 dni są już dostępne karty SIM wraz z puszką Red Bulla w sklepach Żabka. Zestawy mają zamieszczony kod QR, aby pobrać apkę RBM i móc zarejestrować nową kartę oraz wykupić subskrypcję.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥