DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1152188  autor: Betoniarka3000
 25 cze 2023, 17:21
Cześć,

Patrząc przez pryzmat korzyści posiadania Orange Flex i Orange Free, które rozwiązanie jest korzystniejsze z perspektywy użytkownika? Wydaje mi się, źe Orange Free zyskuje więcej darmowych bonusów, w tym bonusowych paczek Internetu.
 #1152190  autor: iphoneski
 25 cze 2023, 18:19
Zależy czego potrzebujesz. Flex daje mniej internetu w tańszych planach, ale za to masz minimum dwie karty, zniżki w klubie i atrakcyjne ceny pakietów międzynarodowych.
FREE niby ma więcej internetu, ale nie ma wyżej opisanych zalet Flexa.
Musisz więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy faktycznie potrzebujesz kilkuset gigabajtów miesięcznie.
Np dla mnie taka ilość nie ma sensu - w domu światłowód, a poza dom nie wychodzę żeby siedzieć w necie. Chociaż nawet gdybym wychodził żeby tkwić z nosem w telefonie, to i tak mam 30GB z planu, 50GB z pakietu studenckiego, darmowe sociale i jeszcze jakieś gigabajty z kodów - ilość niemożliwa do wykorzystania przez kogoś, kto nie jest głęboko uzależniony od internetu. No ale w takiej sytuacji bardziej jest chyba potrzebna specjalistyczna pomoc, a nie jeszcze więcej danych do zjedzenia.
 #1152196  autor: KC-KARLOS
 25 cze 2023, 19:17
Orange Free Na Kartę - dobre dla tych co już w tej taryfie są od dawna lub chcą na długo mieć dużo neta, który nie przepada po miesiącu. Oferta dobra dla średnio zaawansowanych użytkowników.

Flex - dla tych, co dużo korzystają na smartfonie z social mediów, są miłośnikami promocji albo nie chcą liczyć gigabajtów, korzystając neta na routerze + innym urządzeniu bądź gdy potrzebujesz mieć eSIMa nie tylko na jedno urządzenie. To raj dla heavy userów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152285  autor: Betoniarka3000
 26 cze 2023, 18:12
A jak wygląda sytuacja w przypadku dodatkowej karty? Kiedyś widziałem porównanie co działa a co nie działa - voLTE, voWiFi itp. w przypadku aktywacji dodatkowej karty i tam były opisane konsekwencje dla karty dodatkowej i głównej ale nigdzie nie mogę tego porównania znaleźć.
 #1152287  autor: kemsinenu
 26 cze 2023, 18:40
Działa wszystko. „Na ucho” nie odczuwam spadku jakości głosu. Były kiedyś głosy, że są z tym jakieś problemy.
 #1152367  autor: Betoniarka3000
 27 cze 2023, 13:40
To jeszcze zapytam o kwestię SMS-ów po WiFi Calling. Na stronach społeczności Orange jest sporo tematów odnoszących się do tego, że usługa dla SMS-ów nie działa. Czy to jest prawda?
 #1152375  autor: kemsinenu
 27 cze 2023, 15:25
Niestety SMSy po WiFi nadal nie działają. Obsługa czatu nie wie czy i kiedy wprowadzą, pomimo informacji na stronce o trwających pracach.
Obecnie pracujemy też nad technologią SMS Over Wi-Fi dla użytkowników Orange Flex.
https://flex.orange.pl/pomoc
 #1152834  autor: Betoniarka3000
 01 lip 2023, 10:34
Mam obecnie dwa numery w Plushu - jeden mój i drugi mamy.
Oba są na mnie ponieważ dla rabatu za duet musiały być. Teraz chce je przenieść do Flex. Jak to zrobić najlepiej aby potem przepisać mamy numer na nią? Oddzielne konto na moje dane (da się tak?) i potem w salonie przepisujemy czy dołożyć dodatkowy numer na moim koncie i wtedy przenieść na nią?
 #1152878  autor: KC-KARLOS
 01 lip 2023, 20:30
Betoniarka3000: przepisujesz numer mamy w salonie Plusa na siebie i wtedy numery przenosisz do Flexa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥