DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #15993  autor: GregPepe
 05 wrz 2005, 23:13
Telix.pl pisze:2005-09-05 18:10
12.09.2005 startuje nowa promocja bezpłatnych połączeń w sieci Simplus - HAPPY HOURS dla posiadających Team 7 i Easy.

Do klientów trafią smsy o następującej treści:Simplus - nowa promocja bezplatnych polaczen w sieci. Happy Hours w piatki i soboty od 19:00 do 20:00. Szczegoly www.simplus.pl. Pozdrawiamy

Promocja HAPPY HOURS będzie dostępna od dnia 16 września do 17 grudnia 2005 r. Oferta polega na tym, że połączenia użytkowników do sieci Plus GSM wykonywane w godzinach 19:00-20:00 w piątki i soboty są bezpłatne.

Promocja nie dotyczy połączeń z numerami sieci Sami Swoi, numerami Premium Rate oraz numerami specjalnymi w sieci Plus GSM, w szczególności w ramach usług Numer Ulgowy i usługi dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych.

Aby uruchomić Usługę Użytkownik musi spełnić łącznie następujące warunki:

musi posiadać dodatnią wartość swojego konta (minimum 1 zł brutto (z VAT) i być w okresie ważności konta.
Jedynym sposobem uruchomienia Happy Hours przez Użytkownika jest wysłanie krótkiego kodu *121*11*04# z numeru, dla którego ma być uruchomiona Usługa;
Uruchomienie Usługi na koncie Użytkownika ma miejsce najpóźniej w ciągu 24 godzin od wysłania krótkiego kodu.
Użytkownik zostanie powiadomiony SMSem o Happy Hours na jego koncie.

Kan
http://www.telix.pl/article.php?sid=10932

No się robi gęsto we wrzesniu. Gdyby heyah zaprezentował ofertę przed Orange, to pewnie by Mandaryny musiały coś zmienić w prepaid, ale i tak sie pojawi i pojawiło dużo ciekawych rzeczy w cennikach u opów. To jest to co tygrysy lubią najbardziej. :-D

 #16055  autor: GregPepe
 06 wrz 2005, 14:13
Na stronie Pana Wacława jest jeden ważny szczegół do tej promocji:
Użytkownik będzie mógł wykorzystać w ramach "darmowych" rozmów tylko tyle środków, ile ma na koncie pre-paid, a poniesione wydatki będą zwracane na konto w ciągu 24 godzin.
Czyli rozmowy darmowe ale zeby pogadac 60min trzeba miec na koncie ponad 40zł bo bedzie taktować 72gr/min a reszte odda potem :)

 #16067  autor: Irek
 06 wrz 2005, 15:26
Niech sobie wsadzą taką promocję głęboko. Podobnie było z promocjami SS. Za darmo i tak dalej! Jak dla mnie ta promocja jest mało sensowna!

"And one more thing..."

 #16112  autor: D@rio
 06 wrz 2005, 18:26
jesito pisze:Niech sobie wsadzą taką promocję głęboko. Podobnie było z promocjami SS. Za darmo i tak dalej! Jak dla mnie ta promocja jest mało sensowna!
Ma ona jak najbardziej sens, tymbardziej jesli jest sie na nowej platformie a nie na AoC...

 #16114  autor: Irek
 06 wrz 2005, 18:31
Dobrze, ale przykładowo jeśli ktoś ma 1 pln na końcie to sobie za dużo nie pogada. Tu chodzi tylko i wyłącznie o ściągnięcie jak największych pieniędzy z użytkowników!

"And one more thing..."

 #16117  autor: D@rio
 06 wrz 2005, 18:40
jesito pisze:Dobrze, ale przykładowo jeśli ktoś ma 1 pln na końcie to sobie za dużo nie pogada. Tu chodzi tylko i wyłącznie o ściągnięcie jak największych pieniędzy z użytkowników!
Jak ma min. 1 PLN ( albo 2 PLN ;-) ) na koncie to niech przejdzie na nowa platforme (przejscie darmowe) i juz sobie pogada...
A wiec nie wiem jakie to sciagniecie z uzytkownikow :-) dziwnym jest dla mnie jesli ktos kto ma cos za darmo przez jakis czas (apropo usluga HappyHours jest analogiczna usluga jaka teraz sie stosuje w Vodafone CallYa, przynajmniej podobna bo tam darmowa jest polaczenie po 1 min. polaczenia do sieci) i dalej narzeka, bo jakby bylo tak jak bylo po 70gr. to by nikt nic nie powiedzial...
A to ze spoleczenstwo jest ciemne i nie wie ze mozna sobie jakos poradzic i przejsc na nowa platforme to juz nie moj problem...tymbardziej juz jest ktos nie ma nawet 1 PLN na koncie 8)

 #16119  autor: Irek
 06 wrz 2005, 18:44
A widzisz, nie wiedziałem o tym, że jeśli jesteś na nowej platformie to możesz gadać za darmno! Wydawało mi się, że bedzie ściągać kase jak za normalne połączenie i po jakimś czasie dopiero ona wróci na konto. To zupełnie inna sprawa! No to teraz taka usługa ma sens! Dzięki za obszerne wyjaśnienia!

"And one more thing..."

 #16120  autor: Th0mas
 06 wrz 2005, 18:48
Często wspomninacie ostatnio o nowych platformach. O co chodzi? :shock:

 #16123  autor: D@rio
 06 wrz 2005, 19:11
jesito pisze:A widzisz, nie wiedziałem o tym, że jeśli jesteś na nowej platformie to możesz gadać za darmno! Wydawało mi się, że bedzie ściągać kase jak za normalne połączenie i po jakimś czasie dopiero ona wróci na konto. To zupełnie inna sprawa! No to teraz taka usługa ma sens! Dzięki za obszerne wyjaśnienia!
Prosze.
Dodam tylko ze to, ze na AoC sie odlicza a dopiero pozniej jest zwracana kasa to nie wynika z pazernosci firmy tylko z uwarunkowan technicznych platformy AoC.

Th0mas: nowa platforma polega na tym iz stan konta nie jest przechowywana tak jak w przypadku AoC na karcie sim (stad wyswietlanie stanu konta na ekranie, apropo PlusGSM jest jedyna siecia GSM ktora swoj system pre-paid oparla na tej wlasnie platformie ;-) ) tylko stan konta jest przechowywany na specjalnym serwerze, gdzie sprawdzenie go jest mozliwe poprzez wpisanie kodu *100# (wysylany SMS klasy 0) . Aktywacja "przejscia" => *101*11*99#

 #16136  autor: kulboj
 06 wrz 2005, 19:46
A na jakiej platformie wisi orginalnie taryfa easy ?
Mnie się wydaje,że na nowej - ale nie jestem pewien- jak to jest ?

 #16147  autor: WitekT
 06 wrz 2005, 20:10
Taryfa tu nie ma nic do rzeczy...

 #16186  autor: Th0mas
 06 wrz 2005, 22:11
D@rio pisze:...
I tylko o to chodzi? To to wiedziałem, ale nie wiedziałem, że to się platformą nazywa :P Zostałem więc olśniony. Dzięki ;)

 #16208  autor: GregPepe
 07 wrz 2005, 07:52
kulboj pisze:A na jakiej platformie wisi orginalnie taryfa easy ?
Mnie się wydaje,że na nowej - ale nie jestem pewien- jak to jest ?


Chodzi o to, że o ile sie nie mylę to nie mozna być w taryfie Easy i byc na starej platformie, bo nowe startery mają juz nowa platforme a w starym jak ktoś zmienia taryfe na Easy to go przerzuca na nową. Czy kroś może to potwierdzić?

 #16335  autor: kulboj
 08 wrz 2005, 15:56
GregPepe - no chyba tak jest.
Ostatnio zakupiłem koleżance starter simplusa easy i właśnie się zdiwiłem przy testach.Wszystko wskazuje na to,że jest na nowej.