DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1136023  autor: fwitkowski17
 12 wrz 2022, 16:52
koszalineo941268 pisze:
10 wrz 2022, 13:31
Możesz dodać ofertę Vectry? Obecnie cenowo dla każdego już nie wymiata (19,99, wcześniej 14,99), ale dalej jest interesująca że względu na lejek 1 Mbps (i ofertę dla klientów posiadających inną usługę Vectry za 9,99 zł, jeśli ta jeszcze obowiązuje).
Ta oferta nie może znaleźć się w tym zestawieniu z prostej przyczyny - to jest abonament, do tego na 24 miesiące. Zestawienie dotyczy tylko ofert na kartę (i ofert hybrydowych, takich jak Orange Flex).

Dziś wleciała aktualizacja zestawienia, aktualizująca ilość internetu w pakiecie GIGA MEGA KLUCZ (z 30 GB do 60 GB), dodająca pakiet Ukraina XXL w Play i za w czasu dodałem informację o 5G w nju (od 22 września)
 #1147470  autor: fwitkowski17
 09 kwie 2023, 14:54
Docentor pisze:
07 kwie 2023, 22:33
Brakuje także heyah01 (nju i flex są).
Wykorzystam posty @Remington aby odpowiedzieć dlaczego nie ma heyah01 w zestawieniu:
Remington pisze:
22 lip 2020, 18:27
Mniejsza o platformę, po prostu wszystko poza subskrypcją jest płatne z dołu. Czyli jak w klasycznym abo - kwota podstawowa płatna z góry, a wszystko co wykorzystamy ponad abonamentowy standard, płatne z dołu.
Remington pisze:
28 lip 2020, 23:04
2. Specyfika Heyah01 jednak jest postpaidowa - ktoś chciał uniknąć dodatkowych kosztów ponad kwotę subskrypcji i... nie może. Różnica względem innych abo polega tylko na możliwości szybkiego przerwania wystawiania rachunków za opłacany z góry pakiet usług (ale coś takiego jest też w niektórych zwykłych abonamentach np. w Plush).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vieslav pisze:
07 kwie 2023, 22:08
W zestawieniu brakuje oferty Fakt Mobile za 15 zł, gdzie po wydaniu tej kwoty w miesiącu nie płaci się już za rozmowy i SMSy. Może warto dodać?
Tej oferty nie ma z prostej przyczyny - w tym zestawieniu skupiamy się na pakietach Wszystko w jednym, czyli mającym i rozmowy, i SMSy/MMSy, i internet. Oferta Fakt za 15 zł nie ma żadnej paczki danych.
 #1156014  autor: cvan
 16 sie 2023, 22:46
Dodaj informacje o współpracujących sieciach, np. że w Play Virgin Mobile można wybrać sieć Orange, mimo że główną siecią jest Play.
To ważne info, bo ja Play bym nie wybrał bo ma słaby zasięg u mnie, a jak sobie mogę przełączyć na Orange to biorę i nie mam problemu.
Warto dodać info o współpracujących sieciach.
 #1163208  autor: fwitkowski17
 14 sty 2024, 12:18
ekstraway pisze:
10 sty 2024, 22:51
Czy zestawienie ofert prepaid jest jeszcze aktualizowane? Bo to naprawdę super sprawa!
Tak, jest aktualizowane - na dole arkusza jest pole z datą ostatniej akualizacji zestawienia (w Google Drive wyświetla się w formacie miesiąc/dzień/rok). Oczywiście mogą się zdarzyć opóźnienia w aktualizacji zestawienia (gdyż edycja odbywa się w moim czasie wolnym).
 #1163213  autor: ekstraway
 14 sty 2024, 14:42
fwitkowski17 pisze:
14 sty 2024, 12:18
Tak, jest aktualizowane - na dole arkusza jest pole z datą ostatniej akualizacji zestawienia (w Google Drive wyświetla się w formacie miesiąc/dzień/rok). Oczywiście mogą się zdarzyć opóźnienia w aktualizacji zestawienia (gdyż edycja odbywa się w moim czasie wolnym).
Dzięki za odp. Faktycznie, teraz zauważyłem datę. Świetna robota! Proponuję dodać jeszcze kolumnę, czy dana oferta posiada WIFI Calling/VoLTE?

Ps. czy mógłbyś coś aktualnie polecić w zamian za ofertę Nowy Plush, pakiet no limit SMS, MMS, rozmowy i 10GB za 25 zł? Kiedyś chyba pisałeś, że tez takiego używasz. Obecnie Plush zlikwidował bezpłatne RWK, jest odpłatne za 5 zł, a od lutego będzie za 10 zł. Przy zasileniu 25 zł przedłuża się konto jedynie o 20 dni, a nie o 30, więc pakiet staje się nieaktywny. Trzeba mieć RWK, aby uniknąć zawieszenia konta. Zaletą w Plush jest ciągle aktywna promocja 4 zasilenia + gratis.
 #1163216  autor: Remington
 14 sty 2024, 17:15
ekstraway pisze:
14 sty 2024, 14:42
Dzięki za odp. Faktycznie, teraz zauważyłem datę. Świetna robota! Proponuję dodać jeszcze kolumnę, czy dana oferta posiada WIFI Calling/VoLTE?

Te usługi nie są zależne od ofert, lecz od operatorów. Jest więc zupełnie inaczej niż np. z 5G, który w jednych ofertach jest, a w innych nie.
 #1178157  autor: fwitkowski17
 28 sie 2024, 09:44
Ianus72 pisze:
28 sie 2024, 00:07
Świetnie, że zestawienie już zaktualizowane jeśli chodzi o nowe pakiety w Orange Flex. Tylko, że w nich nie ma już Social Pass.
Jak widać przeoczyłem w trakcie ostatniej edycji. Już poprawiłem.
 #1178421  autor: Ianus72
 31 sie 2024, 22:24
W Orange Flex jest jeszcze plan za 15 zł, dostępny tylko jako dodatkowy. Ale jest...
A w nju na kartę nadal dostępna jest opcja za 1.20 dziennie. Usunięto ją ze strony głównej ale jest cały czas możliwość jej włączenia.
 #1178455  autor: fwitkowski17
 01 wrz 2024, 20:20
Ianus72 pisze:
31 sie 2024, 22:24
W Orange Flex jest jeszcze plan za 15 zł, dostępny tylko jako dodatkowy. Ale jest...
No właśnie, chodzi o to że ta oferta to dodatek do obecnych, pozostałych planów. Zestawienie jest robione z myślą o pojedynczym użytkowniku. Poza tym nie jest stricte ofertą 3w1 bo nie ma w niej zawartego pakietu internetowego (oczywiście wiem że ktoś może przesłać GB lub sobie dokupić).
Ianus72 pisze:
31 sie 2024, 22:24
A w nju na kartę nadal dostępna jest opcja za 1.20 dziennie. Usunięto ją ze strony głównej ale jest cały czas możliwość jej włączenia.
Myślałem że po aktywacji nowych pakietów nie można już aktywować tego dziennego (nawet po deaktywacji obecnego). Ale po zagłebieniu się w regulamin rozwiałem wątpliwości i masz rację, dodałem wspomniany pakiet.
 #1178458  autor: Ianus72
 01 wrz 2024, 20:58
fwitkowski17 pisze:
01 wrz 2024, 20:20
Myślałem że po aktywacji nowych pakietów nie można już aktywować tego dziennego (nawet po deaktywacji obecnego). Ale po zagłebieniu się w regulamin rozwiałem wątpliwości i masz rację, dodałem wspomniany pakiet.
Aktywowałem opcję za 19 zł miesięcznie i nadal mam dostępną w usługach opcję dzienną za 1,20, ale żeby nie było idealnie aktywacja nowego 19/29 powoduje wyłączenie i usunięcie z listy usług "im dłużej tym lepiej w nju", które w nowych ofertach jest bez znaczenia ale w tej za 1,20 jest jednak istotne.

Podobne zagranie jak z ukryciem opcji dziennej na kartę nju zastosowało w abonamencie ukrywając ten za 19 zł. Jest nadal dostępny ale nie można go aktywować przez konto klienta. I nie da się go odszukać na stronie nie znając bezpośredniego linka.