DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

Która oferta jest korzystniejsza?

mixPlus 36
2
17%
mixPlus 30
2
17%
Idea Mix 25 zł
3
25%
Idea Mix 25 zł
3
25%
Idea Mix 50 zł
2
17%
 #12354  autor: Przemek
 20 sie 2005, 15:52
Jaki telefon wybrać w ofercie mixPlus?
Piszcie tylko o tych, które są w ich ofercie (PLUS)
Piszcie tylko o tych, których cena nie przekracza (300 zl) w kwocie deklarowanej 25-50 zł

 #12355  autor: Przemek
 20 sie 2005, 15:54
Hehe ja wybrałem ofertę mixPlus 36, a jeżeli chodzi o telefon to za pewne się domyślacie, że najlepsze są chyba Siemens CX65 i Sony Ericsson K500i.Ale spoko niedługo kupię sobie, któryś z tych telefonów to już nie będę wam już d... zawracać :P

 #12359  autor: WitekT
 20 sie 2005, 16:00
My tu jesteśmy właśnie od zawracania d@@y. ;)

 #12360  autor: Przemek
 20 sie 2005, 16:23
WitekT pisze:My tu jesteśmy właśnie od zawracania d@@y. ;)
no skoro tak to moze jeszcze wstrzymam sie z kupnem telefonu :P i dalej bede wam dupe zawracac :P

 #12579  autor: D@rio
 22 sie 2005, 02:23
Jesli chodzi o swoje zdanie to oczywiscie polecam BiznesMiX :) no ale jak nie masz REGONa ;) a koniecznie chcesz mix'ola (pewnie ze wzgledu na kontrole kosztow ;) ) to polecam Ci PlusMIX 30 z telefonem SonyEricsson K300i za 169zł. lub wlasnie tego Siemens'a CX65 za 219zł. To sa chyba takie dwa najlepsze telefony ze wszystkich...

Pozdrawiam +)

 #12607  autor: zgreev
 22 sie 2005, 10:13
a ja bede teraz wszystkim odradzal cx65 =)

 #12608  autor: mol
 22 sie 2005, 10:16
zgreev pisze:a ja bede teraz wszystkim odradzal cx65 =)
Heheh a ja wręcz przeciwnie będe robił :-D :-) :-D :-) :-D

 #12621  autor: Przemek
 22 sie 2005, 11:51
zgreev pisze:a ja bede teraz wszystkim odradzal cx65 =)
Czemu będziesz go odradzasz?Tylko nie mów, że klawiatura plastikowa itp. :twisted:

 #12878  autor: Wojt2004
 23 sie 2005, 00:57
A ja sie zgodze z Zgreev cx65 to nie zadobry telefon, nie wiem ale wydaje mi sie ze siemens nie umi wszystkiego dograc na cacy, oczywiscie kazdy model ma jakies nie dociagniecia ale siemens przoduje wsrod producentow. Zastrzegam ze jest to moja subiektywna opinia :D

 #12893  autor: D@rio
 23 sie 2005, 08:24
Mam tego siemens'a ...fakt, ma on plastikowe klawisze ;) ...jednak generalnie jest to dobry telefon. Aparat z 5x zoomem ma, dobre zdjecia robi ;) ...takze mysle ze spokojnie moge go polecic. Jedynie co mnie denerwuje to troszke menu moze i "ekran glowny" :) jakos mi nie pasuje, tak samo bardzo znikomy wybor dzwonkow...jakos do dzis nie moge go sobie przystroic do mojego stylu :evil: ...ale ogolnie to jest to dobry telefonik :D

 #12924  autor: Przemek
 23 sie 2005, 11:14
D@rio pisze:Mam tego siemens'a ...fakt, ma on plastikowe klawisze ;) ...jednak generalnie jest to dobry telefon. Aparat z 5x zoomem ma, dobre zdjecia robi ;) ...takze mysle ze spokojnie moge go polecic. Jedynie co mnie denerwuje to troszke menu moze i "ekran glowny" :) jakos mi nie pasuje, tak samo bardzo znikomy wybor dzwonkow...jakos do dzis nie moge go sobie przystroic do mojego stylu :evil: ...ale ogolnie to jest to dobry telefonik :D
Hehe no i takie wypowiedzi lubię czytać jasne i klarowne.A co do dzwonków to przecież możesz sobie jakieś ściągnąć,jaki problem? :lol:

 #12925  autor: Przemek
 23 sie 2005, 11:15
D@rio pisze:Mam tego siemens'a ...fakt, ma on plastikowe klawisze ;) ...jednak generalnie jest to dobry telefon. Aparat z 5x zoomem ma, dobre zdjecia robi ;) ...takze mysle ze spokojnie moge go polecic. Jedynie co mnie denerwuje to troszke menu moze i "ekran glowny" :) jakos mi nie pasuje, tak samo bardzo znikomy wybor dzwonkow...jakos do dzis nie moge go sobie przystroic do mojego stylu :evil: ...ale ogolnie to jest to dobry telefonik :D
Hehe no i takie wypowiedzi lubię czytać jasne i klarowne.A co do dzwonków to przecież możesz sobie jakieś ściągnąć,jaki problem? :lol:

 #12934  autor: kulboj
 23 sie 2005, 11:52
Mały off topic.Potrzebuje informacji na temat tych pakietów easy w simplusie,a nie chcę mi się studiować wszystkich komentarzy :-)
Konkretnie - chodzi mi tylko o to czy mogę uruchomić kilka pakietów na raz,czy też muszę wygadać jeden pakiet do zera żeby uruchomić drugi.
Z góry dziękówa!

 #12935  autor: kulboj
 23 sie 2005, 11:55
P.S. - pozdrowienia dla Piotra :-)

 #12936  autor: Przemek
 23 sie 2005, 11:56
kulboj pisze:Mały off topic.Potrzebuje informacji na temat tych pakietów easy w simplusie,a nie chcę mi się studiować wszystkich komentarzy :-)
Konkretnie - chodzi mi tylko o to czy mogę uruchomić kilka pakietów na raz,czy też muszę wygadać jeden pakiet do zera żeby uruchomić drugi.
Z góry dziękówa!
Wejdź na tą stronę może tam znajdziesz to czego potrzebujesz.Pozdro.
http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.d ... =info_easy

 #12937  autor: kulboj
 23 sie 2005, 11:58
O kurcze - nie spodziewałem się tak szybkiej pomocy !
Serdeczne dzięki - już tam zaglądam.
Pozdrawiam!

 #12942  autor: kulboj
 23 sie 2005, 12:03
No niestety-nie znalazłem tam tego :-(
Chyba będzie trzeba połączyc się z konsulem plusa :-)

 #12943  autor: D@rio
 23 sie 2005, 12:06
Przemek: no tak, ale dlaczego mam dodatkowo placic ;) to juz producent telefonu powinien zadbac abym byl zadowolony i mial wybor wsrod takich pierdol jak dzwonki czy grafiki ;) w koncu nie wymagam od niego wgrania do telefonu jakiegos przeboju Mandaryny czy Shakiry :-D ....wystarczylby, jakis ladny, stonowany dzwonek typu "no name" ;) ...tak jak to robi Nokia czy Motorola ;)

Kulboj:

W celu uruchomienia pakietu EASY -GADKA należy wpisać w telefonie *121*11*01#, nacisnąć przycisk "zadzwoń" i poczekać na potwierdzenie.

Opłata za pakiet EASY-GADKA - 6,00 z z VAT, w tym 24 minuty rozmów.

W celu uruchomienia pakietu EASY - SMS należy wpisać w telefonie *121*11*02#, nacisnąć przycisk "zadzwoń" i poczekać na potwierdzenie.

Opłata za pakiet EASY-SMS - 6,00 zł z VAT, w tym 600 SMS-ów

Aby sprawdzić okres ważności pakietów EASY-GADKA i EASY-SMS należy wpisać w telefonie *121#, nacisnąć przycisk "zadzwoń" i poczekać na potwierdzenie.

Sprawdzenie ważności pakietów jest bezpłatne

WAŻNE:

uruchomiony na koncie Pakiet może być wykorzystany przez Użytkownika tylko w ciągu kolejnych 30 dni następujących po dniu Uruchomienia Pakietu
po upływie 30 dni od dnia Uruchomienia Pakietu niewykorzystane SMSy w ramach Pakietu przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.

jednorazowo Użytkownik na swoim koncie może uruchomić tylko jeden Pakiet. Kolejny Pakiet może być uruchomiony po wykorzystaniu minut z poprzedniego Pakietu.

...chyba odpowiedzialem na Twoje pytania :)
Pozdrawiam ;)

 #12956  autor: kulboj
 23 sie 2005, 12:30
D@rio: Dokładnie,teraz wszystko jasne.
Dziękuje i pozdrawiam!

 #12960  autor: Przemek
 23 sie 2005, 12:32
Użytkownicy telepolis zawsze do usług :-D