DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 97
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 97
 #827633  autor: bosake
 07 paź 2015, 16:40
hmmm ale w sumie to jeśli przejdę z FM do RBM5 doładuję za 50 zł to na 100 dni bedzie pakiet ważny, to potem zostaje kupienie 9 razy pakietu 300 mb po 5 zł a wiec 45 zł. Czyli wystarczy na cały rok.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 16:42 przez bosake, łącznie zmieniany 1 raz.
 #827634  autor: limaK
 07 paź 2015, 16:42
Utrudniają samo przenoszenie, ale ciekawe czy w nowym regulaminie, który rzekomo piszą, jeszcze bardziej nie przykręcą śruby majstrując coś przy przechodzącej ważności konta... Ale skoro całkowicie ucinają możliwość przenosin do RBM7, to może tak nie będzie.
 #827636  autor: bolek2004
 07 paź 2015, 16:48
Ja bym brał pod uwagę to że ta promocja na darmowe lte trwać wiecznie nie będzie, nie mam szklanej kuli ale nie sądzę żeby jeszcze przez cały rok trwała, chyba że kalendarzowy.
Co do reszty to pisałem wcześniej, widać nie przewidzieli wszystkich sytuacji i na pewno boli ich konto na rok ze stanem darmowym.
Jeśli to prawda z tym regulaminem to myślę że i to też zlikwidują jeśli w ogóle nie zabronią migracji do rbm. Poczekamy, zobaczymy.
 #827641  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 17:00
Obojętnie plus,orange,t-mob. Gdzie masz najbliżej do salonu. Czas i tak będzie ten sam.
bolek2004 pisze:Co do reszty to pisałem wcześniej, widać nie przewidzieli wszystkich sytuacji i na pewno boli ich konto na rok ze stanem darmowym.
Nie przewidzieli ze ktoś zajmie się za nich dystrybucja
194 sprzedanych kart ... http://allegro.pl/play-internet-na-kart ... 53152.html Kolejne aukcje z możliwością zakupu 999kart... http://allegro.pl/play-lte-internet-na- ... 37400.html Paranoja, zarabiać na tym ze ktoś normalnie daje taniej...

PS. To tylko wierzchołek góry lodowej. Przesegregowałem kategorie według popularności
600 kupionych 400 zostało http://allegro.pl/play-internet-hspa-i- ... 71251.html
272 kupione 120dostepnych http://allegro.pl/play-internet-lte-bez ... 76702.html
A na niektórych aukcjach dają GWARANCJE zwrotu za zakup i doładowanie jeśli w pierwszym miesiącu przestanie działać :shock:
bolek2004 pisze:Jeśli to prawda z tym regulaminem to myślę że i to też zlikwidują jeśli w ogóle nie zabronią migracji do rbm. Poczekamy, zobaczymy.
Gdyby chcieli to już wyłączyli by promocje z darmowym LTE. Póki co, podchodzą do tego inaczej.
bosake pisze:to potem zostaje kupienie 9 razy pakietu 300 mb po 5 zł a wiec 45 zł. Czyli wystarczy na cały rok.
Tak.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 17:08 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy.
 #827651  autor: jazzzy
 07 paź 2015, 17:21
podsumowujac :

Maciej Loret twierdzi ze przeszedl do RBM7, Durek twierdzi ze przeszedl do RBM7

bolek2004 twierdzi ze obowiazuje aktualny regulamin

ja dzwonilem dwa razy i za pierwszym ze moga tylko do Energy, za drugim ze tylko do RBM5 i Energy ale jak sie pytalem gdzie w tym regulaminie pisze ze tylko do 5 to niestety nie pisze ale ze przenosza tylko do 5

konsul z RBM twierdzi ze domyslna taryfa przy przeniesieniu jest RBM7 (ale widac nie dotyczy FM)

czyli zostaje przemigrowac przez obca siec albo pisac odwolanie bo regulamin nie okresla ze tylko do RBM5 moga
 #827654  autor: Faktoop
 07 paź 2015, 17:37
Aż się specjalnie zarejestrowałam.
Wiec tak, powiem wprost.
Gdybyście nie zmieniali po 400 numerów Play -> Fakt - RBM7 i nie sprzedawali tego na allegro, to nie byłoby zapewne problemu. Ale niestety, jak większość użytkowników - jesteście podludziami. Oczywiście teraz będzie wszystko winą operatora, najgorszy na świecie, wiadomo, P4, Plejoza.
Regulamin?

http://faktmobile.pl/app/views/file/reg ... 062015.pdf

"Zmiana Oferty Fakt Mobile jest możliwa tylko na Ofertę Play na Kartę, Ofertę Play na Kartę Lubię
to!, Formułę MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Red Bull Mobile Energy na Kartę oraz Red Bull Mobile na Kartę. W tym celu należy skontaktować się z infolinią Fakt Mobile
pod numerem 799599999 (opłata zgodna z Cennikiem Oferty Fakt Mobile)."

Innymi słowy - RBM Energy - spoko. RBM na Kartę 5 i 9 (to to samo) - spoko. Ale oferta RBM7 nie ma w nazwie "na kartę". I jest dla osób PRZENOSZĄCYCH numer z INNEJ sieci. A zarówno RBM i Fakt jak i sam Play = P4. Więc przykro mi cebulaki, nie będzie darmowego LTE na rok.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 17:50 przez Faktoop, łącznie zmieniany 1 raz.
 #827660  autor: FakTerrorist
 07 paź 2015, 17:58
jazzzy pisze:Faktoop wyobraz sobie ze darmowe LTE nie kazdemu jest potrzebne natomiast RWK juz tak

Jasne, Każdy przenosi po 200 numerów aby mieć rok ważności konta.
Dla niepoinformowanych.
Rok Ważności Konta jest również, w taryfie Play Rok Ważności Konta


Najśmieszniejsze jest to, że większość z was myślała, że na prawdę infolinia FM będzie robić wam za czarnuchów i zmieniać po 200 numerów dziennie.

Gdyby cebula myślała...ale nie myśli, użyła by Zgłoszenia poprzez PLAY24.
A tak...Sayonara LTE za grosze
 #827663  autor: qerban
 07 paź 2015, 18:06
FakTerrorist pisze:
jazzzy pisze:Faktoop wyobraz sobie ze darmowe LTE nie kazdemu jest potrzebne natomiast RWK juz tak

Jasne, Każdy przenosi po 200 numerów aby mieć rok ważności konta.
Dla niepoinformowanych.
Rok Ważności Konta jest również, w taryfie Play Rok Ważności Konta


Najśmieszniejsze jest to, że większość z was myślała, że na prawdę infolinia FM będzie robić wam za czarnuchów i zmieniać po 200 numerów dziennie.

Gdyby cebula myślała...ale nie myśli, użyła by Zgłoszenia poprzez PLAY24.
A tak...Sayonara LTE za grosze
Zadowolony ? :smt008
 #827666  autor: Daawid1993
 07 paź 2015, 18:24
Zobaczcie tylko że ci co najbardziej lamentują nad obecną sytuacją dopiero teraz założyli konta na forum...
Faktoop pisze:Aż się specjalnie zarejestrowałam.
Wiec tak, powiem wprost.
Gdybyście nie zmieniali po 400 numerów Play -> Fakt - RBM7 i nie sprzedawali tego na allegro, to nie byłoby zapewne problemu. Ale niestety, jak większość użytkowników - jesteście podludziami. Oczywiście teraz będzie wszystko winą operatora, najgorszy na świecie, wiadomo, P4, Plejoza.
Regulamin?

http://faktmobile.pl/app/views/file/reg ... 062015.pdf

"Zmiana Oferty Fakt Mobile jest możliwa tylko na Ofertę Play na Kartę, Ofertę Play na Kartę Lubię
to!, Formułę MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Red Bull Mobile Energy na Kartę oraz Red Bull Mobile na Kartę. W tym celu należy skontaktować się z infolinią Fakt Mobile
pod numerem 799599999 (opłata zgodna z Cennikiem Oferty Fakt Mobile)."

Innymi słowy - RBM Energy - spoko. RBM na Kartę 5 i 9 (to to samo) - spoko. Ale oferta RBM7 nie ma w nazwie "na kartę". I jest dla osób PRZENOSZĄCYCH numer z INNEJ sieci. A zarówno RBM i Fakt jak i sam Play = P4. Więc przykro mi cebulaki, nie będzie darmowego LTE na rok.
Zapewne sam jesteś jedną z tych osób która sprzedawała te karty na allegro, bo przecież promocja LTE się nie skończyła, nie można tylko przenosić numeru z FM do RBM. Skoro już sobie przeniosłeś jeden numer do RBM to się ciesz i korzystaj, LTE cały czas działa. Ale wydaje mi się że ból u ciebie pojawił się dlatego że nie można już tworzyć takich kart na handel
 #827667  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 18:25
Faktoop pisze:Gdybyście nie zmieniali po 400 numerów Play
Proszę bez ogólników czy wskazywania palcem. Ten watek służy (co widać po wielu powtarzających się i błahych pytaniach) w pomocy pojedynczym osobom przy skorzystaniu z oferty.
To co dzieje sie na allegro nie ma z nami nic wspólnego. Tu na forum nikt nie myśli żeby "sprzedawać" sposoby, karty czy tym podobne. To co zobaczyłem na allegro jest dla mnie szokiem i nie znajduje tutaj poparcia.
Daawid1993 pisze:Zapewne sam jesteś jedną z tych osób która sprzedawała te karty na allegro,
Zachowajmy spokój i nie wskazujmy na siebie palcami. Trochę kultury.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 18:42 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy.
 #827674  autor: zenkowik
 07 paź 2015, 18:55
Faktoop pisze:Innymi słowy - RBM Energy - spoko. RBM na Kartę 5 i 9 (to to samo) - spoko. Ale oferta RBM7 nie ma w nazwie "na kartę". I jest dla osób PRZENOSZĄCYCH numer z INNEJ sieci. A zarówno RBM i Fakt jak i sam Play = P4. Więc przykro mi cebulaki, nie będzie darmowego LTE na rok.
RBM7 to właśnie "RBM na kartę" (tzn. to się podobno wyświetla w 24.play.pl), RBM5 to "RBM na Kartę 5" i w obu jest darmowe LTE. Regulamin był na tyle nieprecyzyjny że w sumie nie było wiadomo o którą ofertę chodzi i dlatego niektórym udało się przenieść do RBM7.

Przed chwilą sprawdziłem i jestem z powrotem w RBM5 z RWK :-) Już myślałem że znowu będę musiał szukać startera z puszką po sklepach.
 #827681  autor: jazzzy
 07 paź 2015, 19:02
OK tylko ze bedac w FM logujac sie do 24 play jest komunikat "Brak ofert na które możliwa jest migracja." wiec trzeba sie bujac z konsultantem FM ktory idzie za interpretacja jego przelozonych ktorzy swoj regulamin interpretuja na wlasne potrzeby co moim zdaniem jest niezgodne z prawem

BTW : o co chodzi ze starterem po sklepach skoro nowy starter to nowy numer a migracja wlasnie jest po to zeby zachowac numer
 #827687  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 19:26
jazzzy pisze:BTW : o co chodzi ze starterem po sklepach skoro nowy starter to nowy numer a migracja właśnie jest po to zeby zachowac numer
Ale "przenosząc" numer od innego operatora trafia się do RBM7.
 #827690  autor: zenkowik
 07 paź 2015, 19:28
jazzzy pisze:BTW : o co chodzi ze starterem po sklepach skoro nowy starter to nowy numer a migracja wlasnie jest po to zeby zachowac numer
(jeśli to do mnie) To był taki skrót myślowy - mi nie zależy na numerze a na LTE, a normalny tryb przenoszenia do RBM7 jest na tyle kłopotliwy że wolałbym od razu kupić starter z RBM5.
  • Strona 5 z 97
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 97
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 97