DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 414
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 414
 #805207  autor: cyanoone
 07 cze 2015, 19:30
Jeśli to miałaby być submarka Play to ciekawe czy by dali promocję doładowań/ doładowania w parze. Wtedy to by była bardzo kusząca oferta - stawka za minutę poniżej 10 gr :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #805210  autor: xander21
 07 cze 2015, 19:50
Normalni ludzie oprócz nas więcej wiedzących, skorzystaliby z pierwszej lepszej sieci jaką by zobaczyli lub jaką mają znajomi. dla emerytów i młodych? owszem, ale tylko młodych. Emeryci raczej nie zrezygnowaliby z swojego nr kilkuletniego na nową nieznaną sieć. Dużo ludzi nie ma pojęcia o sieciach mvno. Jak rejestrowałem nr z virgin mobile na play to pani nie wiedziała co to za sieć. :) Mówiła, że jestem pierwszą osobą w jej salonie Play. Co do Fakt Mobile to cieszę się bardzo, że w końcu się ruszyło z stawką minutową poniżej 19gr (większość i tak ma 29gr) z naliczaniem sekundowym.
 #805211  autor: DanielR
 07 cze 2015, 20:07
A nie pomyślałeś/leliście o tym, że np. dzieci lub wnuki takiego emeryta, obeznani w tematach teleco, w trosce właśnie o jego emeryturę już się sami postarają, by znalazł się w "odpowiedniej" dla niego sieci? A numer zawsze można przenieść, również przy pomocy młodszych członków rodziny. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #805214  autor: Rosolak
 07 cze 2015, 20:19
Gdzieś w necie widziałem artykuł, że będzie to jednak MVNO. Także logo plejaka pojawiło się na starterze ze względu na doładowania Play. Chyba, że pomylili MVNO z submarką, co często się zdarza.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805245  autor: Przemix
 07 cze 2015, 22:35
"Tak tanio? A to pewnie kasa sama z konta schodzi w międzyczasie" - też od paru osób zasłyszane, nauczonych przepadaniem pieniędzy za niedoładowanie i opłacanie grania na czekanie i subskrybcji sms z netu
 #805255  autor: amigo007
 07 cze 2015, 23:30
Fakt faktem, że fakt mobile ma szansę zaistnieć. Reklama w gazecie może sporo dać :-)
 #805257  autor: Rosolak
 07 cze 2015, 23:51
amigo007 pisze:Fakt faktem, że fakt mobile ma szansę zaistnieć. Reklama w gazecie może sporo dać :-)
W gazecie to raz, a dwa mają środki, więc może o TV i billboardy zahaczą jak Virgin. Rynku nie przewrócą do góry nogami, ale może powtórzą dziewiczy sukces lub zbliżą się do niego, a może nawet wypadną lepiej.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805259  autor: xander21
 08 cze 2015, 00:19
Dla mnie jak nie ma fizycznych salonów to sieć jest chwilowa na spróbowanie. Nie na stałe. :) Taka jednorazówka.
 #805263  autor: Sig
 08 cze 2015, 01:47
xander21 pisze:Dla mnie jak nie ma fizycznych salonów to sieć jest chwilowa na spróbowanie. Nie na stałe. :) Taka jednorazówka.
Możesz wytłumaczyć do czego jest ci potrzebny "fizyczny salon"? Ja jestem jak najbardziej za istnieniem punktów sprzedaży, bo wtedy sprzedawcy są najskuteczniejszy w oferowaniu oferty, ale tak konkretnie, przy ofercie na kartę - w czym problem? Sam, odkąd mam tylko kartę, to w salonie obsługi byłem raptem raz, gdy numer do Play przenosiłem... Potem, na drugim byłem drugi raz z kartą SImplusa, żeby ją zarejestrować do przenosin do GaduAIR i potem jej każde przenosiny odbywały się zdalnie - MBank Mobile --> Virgin Mobile.
Nie twierszę, że to musi pasować każdemu, bo z przenoszeniem jest trochę zachodu, ale co z łego w zakupie takiej karty jak np. Fakt Moile od tak, w kiosku? Masz problem - robisz zgłoszenie w BOK/dzwonisz na infolinię, to znacznie skuteczniejsze niż marudzenie sprzedawcy w salonie, który zrobi dokładnie to samo :-).
Tak, operatorowi powinno zaleeć na punktach sprzedazy, bo zwiększają sprzedaż i klienta można "wkręcić" w różne rzeczy - jak kupuje przez internet, to klik i jest u konkurencji, a na stronie ma (o ile potrafi czytać) wszystko jasne do porównania... Przy abonamencie - OK, klient może chcieć mieć salon, żeby się wyżyć i zrobić awanturę, jak mu coś rachunek nabije ;-). ale karta?
Nie rozumiem.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #805264  autor: iPlus
 08 cze 2015, 01:52
jak rachunek nabije to zgłoszenie do bok, reklamcja czy coś, do tego nie trzeba salonu, poza tym na utrzymanie salonów potrzeba więcej kasy, a to się przekłada na droższe ceny dla klientów
 #805273  autor: Niezgodna7
 08 cze 2015, 08:08
Nie wiem co w tym stwierdzeniu jest takie dziwne...
Każdy wirtualny operator może istnieć tylko chwilę.
Każda próbuje swego szczęścia - z różnym skutkiem.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #805320  autor: Avissa
 08 cze 2015, 14:06
15 gr za minutę to dobra stawka, ale nadal wysoka. W najdroższym kraju świata (Norwegia) minuta połączenia kosztuje 15 gr, plus opłata za nawiązenie połączenia 50 gr. Gdy, włączam norweski numer w Polsce, to otrzymuję wiadomość, że 1 MB kosztuje 0,35 zł, gdy włączam polską komórkę w Norwegi, otrzymuję wiadomość, że 1 MB kosztuje 1,02 zł. Uważam, że na polskim rynku telekomunikacyjnym jest jeszcze miejsce na obniżki cen./ Pamiętam, jak na rynek wchodziła Heyah. Gazety prześcigały się w artykułach, typu: Heyah tylko dla złodzieja, bo nie sprzedaje telefonów za złotówkę, a najbardziej hejtowały tę sieć osoby, które dały się złapać na umowy 24 miesięczne z rozliczeniem minutowym, a minuta ok 3 zł. A czy Vectone będzie taką Heyah w 2015? Czas pokaże...
 #805350  autor: wook
 08 cze 2015, 16:48
Avissa pisze:W najdroższym kraju świata (Norwegia) minuta połączenia kosztuje 15 gr, plus opłata za nawiązenie połączenia 50 gr.
Przy połączeniu trwającym 30 sekund wyjdzie taniej po stawce 29gr/min, a jak ktoś wygaduje więcej to ma nolimity.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #805401  autor: Rosolak
 08 cze 2015, 21:51
Stawka 0,15 zł w standardzie jest stawką rewelacyjną, jeżeli naliczanie jest sekundowe. Mnie osobiście interesuje najbardziej taryfikacja danych, lejek etc.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805404  autor: DanielR
 08 cze 2015, 22:01
Ale rozbudowana pakietologia! :shock: :D
Pozytywnie. Dla każdego, coś miłego.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #805406  autor: Rosolak
 08 cze 2015, 22:10
Najlepszy jest regulamin http://faktmobile1234pk.beta.onet.pl/obsluga-klienta :-)
Czyli nici z przejścia z Play do Faktu.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805408  autor: Golarz Filip
 08 cze 2015, 22:17
Od razu zwróciłem uwagę na pakiety w tym te na Internet; dałbym sobie rękę uciąć, że nie będą za bardzo promować tej gałęzi, bo niby czytelnik gazety Fakt to nie jest target itp itd...i teraz bym był po amputacji ;-)
Od pół do 10 GB, do wyboru do koloru również z pakietami minut i SMS. Do tego każde doładowanie przedłuża ważność o rok.
Nie powiem: jestem mega, mega pozytywnie zaskoczony.
 #805411  autor: Blank
 08 cze 2015, 22:23
No to proszę państwa, mamy ofertę, która pod wieloma względami przebija Klucza. Mam nadzieję, że przeniesienie numeru będzie proste (i w ogóle możliwe) i numer z Klucza, z którego korzysta babcia trafia do Faktu.
EDIT: Doczytalem, że przeniesienie numeru będzie możliwe w salonach Play (czyli nie przeniesiemy numeru z Play, tak jak się spodziewałem), więc raczej Klucz mówi bye bye.
Oczywiście, jeszcze trzeba poczekać, aby np. upewnić się co do istotnych szczegółów, ale skoro to jest Play, to większość kruczków jest mało prawdopodobna :D

Dodam, że infolinia już działa, ale nie ma konsultantów ;) Rozłącza połaczenie po formułce "Rozmowa z konsultantem jest nagrywana. Jeśli nie wyrażacie państwo zgody na nagrywanie, prosimy o przerwanie połączenia... pi pi pi " :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #805416  autor: Przemix
 08 cze 2015, 22:33
Z infolinii wyrzuca, spróbuję jutro. A w zakładce o przeniesieniu jest mowa o gratisowym pakiecie 100MB z lejkiem 8Kb/s. Starter 4,99 w tym 5zł i 50MB(?)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 22:38 przez Przemix, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 4 z 414
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 414
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 414