DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52
 #1099693  autor: maciejnet
 21 lip 2020, 14:15
Bardzo dobra oferta. Tylko brakuje VoLTE oraz VoWiFi. Gdzieś kiedyś na tym forum czytałem że T-Mobile chce uruchomić te usługi na platformie prepaid. Coś się w temacie zmieniło ?
Poza tematem to Play przymierza się do uruchomienia VoLTE i VoWiFi dla klientów MVNO.
 #1099694  autor: piotrzet
 21 lip 2020, 14:22
Nie ma żadnych informacji o VoLTE czy VoWiFi w nowych taryfach w T-M.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1099701  autor: piotrzet
 21 lip 2020, 15:55
Droższa, bo ma roaming w UE ;)

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1099702  autor: Window
 21 lip 2020, 16:01
Czy Heyah 01 to postpaid?Wedlug T-mobile Tak. Zapytałem się ich o odbiór kart przez salony i o możliwość większego wyboru planów
hej, to postpaid. obecnie nie palujemy odbioru w sklepie. Jeśli pytasz czy planujemy wprowadzić np. inny pakiet danych z inną ceną to obecnie nic nie, a jutro to któż to wie :)
 #1099714  autor: spotify
 21 lip 2020, 22:19
Wg mnie bardzo dobra usługa. 19.50zl po sieci TM? Brakuje rzecz jasna Volte i Wifi Calling ale wszystkiego mieć nie można. To jest przecież średnio poniżej 20zł miesięcznie przez rok.
Natomiast trochę mnie śmieszy płakanie, że przez rok. Przecież to oferta nie wiążąca. Korzystasz rok. Przedłużą promocję - fajnie. Nie przedłuża - znikasz gdzie indziej.
I też nie dla każdego. Jeśli ktoś zużywa trochę więcej niż 10GB miesięcznie a dużo mniej jak 20GB to brak lejka nawet nie odczuje.
Ludzie - jest wybór.
A jeszcze pisanie o jakimś Play i na kartę.... za 15zł więcej bo jest wifi calling Volte i lejek... Masakra. Wymagać w cenie Dacii (TM 19.50) komfortu Passata (Play na kartę) :roll: :roll: :roll:

Teraz na koniec. Dlaczego wybieram Flex. Bo mnie zależy na Wifi Calling i Volte. Nie interesują mnie opcje poczty, smsa, że ktoś w sieci albo dzwonił do mnie. Mam w Plusie służbowy i tam też to w kratkę działa. Flex to nowa platforma. Jeszcze się uczą, docierają. Chyba już ktoś zapomniał, jak się Orange męczył z WifiCalling i miał ciągle awarie ogólnopolskie z tego powodu.
Play teraz ciągle goni awarię za awarią. A to znowu smsy nie działają. A to niedawno jazda z WifiCalling. A to Volte się wysypie. itd.
Wybieram Orange Flex bo mam usługi wyżej wymienione łącznie z 15GB neta za 25zł lub 30GB za 30zł. Mogę mieć lepiej i wziąć TM only SIM za 55zł. Lub Orange w abo za 55zł. Wtedy działa mi wszystko. Ale ludzie - będę płacił we Flex 25/30zł czyli połowę tego co w normalnym abonamencie i to jeszcze bez umowy wiążącej z eSim. Nie mogę wymagać od Flexa Mercedesa w cenie Dacii.
Na TM przez ponad 6 lat może raz czy dwa narzekałem - głównie na działanie. Ale to kosztuje 2x więcej niż Flex. (Heyah odpada przez braki usług w/w). U nawet jak będzie mi net wolniej działał we Flex czy jakieś połączenia zerwie - who cares? Będę płacił ponad dwa razy mniej.
A ponadto patrząc po znajomych, którzy są w jakiś a2mobile, virginach, vikingach - to mam gdzieś tym bardziej. Im nie zależy na jakości połączeń, zasięgu i usługach. Im zależy wyłącznie na niskich rachunkach. Więc po co płacić 100% więcej, jak druga strona po drugiej stronie ma to w poważaniu.

Nie mniej - powiew świeżości od TM
Jeśli komuś nie zależy na VoLTE czy wifi Calling bo telefon nie ma takiej usługi i starczy mu neta 20GB - oferta marzeniowa. I to jeszcze po nadajnikach TM bez umowy wiążącej i ze cenę poniżej 20zl na miesiąc przez co najmniej rok
Ktoś chce VoLTE Wifi Call bierze Flexa
I to dwie obecnie najlepsze moim zdaniem oferty na rynku do dwóch różnych klientów - technologie od Orange czy cena od TM
Wolałbym jednak aby TM zrobił ofertę na poziomie Flex łącznie z technologiami (w tym eSIM, EVS itd)
I nawet gdyby odpowiednio każda taryfa była droższa (maks 5zlociszy) np 30zl za 15GB, 35zl za 30GB itd to z dwojga wybrałbym jednak TMobile

Najważniejsze, że się coś rusza. Trochę szkoda, że Play nie rozwija Next. I pytanie - kiedy Solorz wystartuje z ofertą podobną do Flex
 #1099720  autor: piotrzet
 22 lip 2020, 08:08
Dokładnie. Kolejny raz potwierdza się, że każdy chciałby nolimits pełny na całym świecie najlepiej za 5 zł.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1099722  autor: iphoneski
 22 lip 2020, 09:09
Nawet szybko się uwijają - wczoraj rano zamówiłem kartę a dziś już jest w oddziale w moim mieście, także za kilka godzin powinna być u mnie.
 #1099724  autor: TomLee
 22 lip 2020, 11:16
Jak zamówić kartę z procesem przeniesienia? Przeniesienie z oferty na kartę.
 #1099727  autor: Robin560
 22 lip 2020, 11:20
jak zamawiasz i wylosuje ci numer klikasz zmień i tam jest opcja przenieś numer.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1099729  autor: Mitarr
 22 lip 2020, 11:45
Jednak się skusiłem... :lol:
Udało mi się wylosować łatwy numer który może będzie moim głównym numerem.

Taka ciekawostka co do składania zamówienia.
Złożyłem w sumie 2 zamówienia i chciałem z jednego zrezygnować, póki co droga przez mękę, zadzwoniłem na infolinię heyah skąd przekierowali mnie na infolinię T-mobile i na infolinii T-Mobile przekierowali mnie jeszcze 3 razy ... Na końcu ktoś chyba napisał maila w tej sprawie :lol:
Do drugiego zamówienia nie dało się wybrać paczkomatu, tylko kurier ...

Składałem 2 zamówienia w odstępie 40 minut i zauważyłem, że numer zamówienia zmienił się o około 100 więc co 40 minut mają około 100 nowych zamówień.
 #1099731  autor: TomLee
 22 lip 2020, 11:50
Ok. Już ogarnąłem i przeniosłem. Powinni od razu mieć 2 opcje - przeniesieniu numeru i zamówienie nowego numeru. Tak byłoby wszystko jasne. Dopiero w trakcie zamówienia jest wybór - cały Tmobile. Nic nie jest intuicyjne :). Na razie przeniosłem numer córki bo tam dużo internetu schodzi, potem zobaczymy jak to będzie hulać.
 #1099737  autor: Mitarr
 22 lip 2020, 12:21
Ja z kolei skusiłem się jak zobaczyłem, że można bez problemu wylosować sobie złoty numer składający się z powtarzających się 2 lub 3 cyfr
 #1099740  autor: iphoneski
 22 lip 2020, 12:58
Karta już przyszła, ale jeszcze wyrzuca brak sieci a aplikacja pokazuje „w trakcie dostawy”. Na stronie jest napisane, że może im to zająć do dwóch godzin, ciekawe ile faktycznie potrwa aktywacja.
 #1099741  autor: TomLee
 22 lip 2020, 13:10
iphoneski pisze:
22 lip 2020, 12:58
Karta już przyszła, ale jeszcze wyrzuca brak sieci a aplikacja pokazuje „w trakcie dostawy”. Na stronie jest napisane, że może im to zająć do dwóch godzin, ciekawe ile faktycznie potrwa aktywacja.
A kasa zeszła już z karty płatniczej?
 #1099744  autor: iphoneski
 22 lip 2020, 14:14
Jeszcze nie. Podejrzewam, że kurier nie zaznaczył jeszcze w systemie, że paczkę dostarczył, więc nie mają informacji, że mam już kartę.
Teraz się w ogóle mega fajnie zrobiło, bo instalowałem iOS na czysto i dane przywróciłem z kopii a jak się zalogowałem do aplikacji Heyah to w ogóle nie mam tego numeru telefonu przypisanego do swojego konta ;)
Niezawodne systemy T-Mobile znowu w akcji ;)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2020, 14:22 przez iphoneski, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1099745  autor: neotele
 22 lip 2020, 14:15
areksz pisze:
21 lip 2020, 15:43
taka droższa kopia wrodzinie tam tez jest opłata raz na 2 miesiące 30PLN co daje 15PLN miesięcznie, mniej internetu:
https://wrodzinie.com.pl/
Oferta wrodzinie ma całkiem przyzwoity lejek 512 kbps, więc pod tym względem, jeśli ktoś nie potrzebuje bardzo szybkiego Internetu, to wrodzinie jest lepsze od Heyah 01, gdzie po zużyciu 20GB Internet (chyba) przestaje działać.
 #1099747  autor: mleduchowski5785
 22 lip 2020, 15:14
Ja zamówiłem wczoraj numer z przeniesieniem z Lajt Abonament zgodnie z okresem wypowiedzenia. Dziś kurier przyniósł dosłownie samą kartę w kopercie. Po godzinie przyszedł sms z Lajt że otrzymali wniosek o przeniesienie a za następną godzinę mail z PTC o wyznaczonej dacie przeniesienia na 1 września. Z tego co dowiedziałem się to do momentu przeniesienia usługi i naliczanie na tej subskrypcji ma być zawieszone.
 #1099748  autor: 24bis24
 22 lip 2020, 15:38
Mitarr pisze:
22 lip 2020, 12:21
Ja z kolei skusiłem się jak zobaczyłem, że można bez problemu wylosować sobie złoty numer składający się z powtarzających się 2 lub 3 cyfr
a ja jestem przekonany, że nawet z problemami nie wylosujesz numeru dwucyfrowego.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 3 z 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52