DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #6099  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:03
Nie znamy dnia anie godziny. Może już coś szykują pod płaszczykiem rozleniwienia i ospania :wink: 8) :D

 #6106  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:09
Następny krok Heyah to darmowe wakacje na Korsyce dla każdego kto kupi starter.
Cena promocyjna startera: 5000 pln :-D

 #6111  autor: gudcezar
 27 maja 2005, 15:12
przed chwilo byłem w komisie gdzie nie sprzedają(podobno) produktów Heyah. Poprosiłem całkiem niwinnie o doładowanie do heyah (że niby nic nie wiem o simlock game over w heyah) facet sie na mnie popatrzył i poszedł na zaplecze, dał mi doładowanie za 20. Ta cała akcja przeciwko heyah to ŚĆIEMA!!! i tyle heyah the best

 #6113  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:13
No bo tak na prawdę jaki frajer by się pozbawiał potencjalnego zysku. Marża jaką ma dany sprzedawcą od zdrapki przecież drogą nie chodzi :wink:

PS. Jak dla mnie cała ta akcja to cyrk i błazenada w jednym.

 #6132  autor: gudcezar
 27 maja 2005, 15:34
przed chwilo byłem w komisie gdzie nie sprzedają(podobno) produktów Heyah. Poprosiłem całkiem niwinnie o doładowanie do heyah (że niby nic nie wiem o simlock game over w heyah) facet sie na mnie popatrzył i poszedł na zaplecze, dał mi doładowanie za 20. Ta cała akcja przeciwko heyah to ŚĆIEMA!!! i tyle heyah the best

 #6136  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:44
Dziwne ten sam post był już napisany wcześniej tyle, że kilkadziesiąt minut wstecz :wink: 8) :D

 #6157  autor: gudcezar
 27 maja 2005, 16:42
Mój błąd :wink:

 #6170  autor: Piotr
 27 maja 2005, 21:24
Żaden problem. Tak tylko napisałem bo przykuło to moją uwagę :wink: 8)

 #6175  autor: kulboj
 27 maja 2005, 22:22
Jeszcze co do tych simlokersów(cwaniaków)co teraz niby są tak pokrzywdzeni :)
Niech sobie przypomną marzec 2004 (żniwa na simloki)
chyba żednen inny operator nie spowodował tak dużej ilości zdjętych blokad z telefonów.
Więc panowie cwanicy zanim się obrazicie to pomyślcie kto byc może uratował rok temu wasz interes przed bankrutctwem ???
Pamięć krótka ???
Teraz też na tym skorzystacie,tylko jeszcze o tym nie wiecie - hehehe!

 #6176  autor: kulboj
 27 maja 2005, 22:24
Z resztą- co to za protest ?
kilkadziesiąt punktów na całly kraj - pokazówka!

 #6181  autor: Piotr
 27 maja 2005, 23:09
Postanowiłem dzisiaj zrobić sobie spacerek po moim brudnym mieście w celu "obadania" jak się w rzeczywistości sprawy mają z tą śmieszną "akcja" pod kryptonimem "Heyah - out z naszych sklepów" :wink:

Kiedy tak sobie szedłem ulicami, na których dość sporo jest wszelakiej maści pkt. sprzedaży akcesorii GSM, serwisów gdzie można zdjąć m. in. SIM LOCKi itp. nic nadzwyczajnego nie dostrzegłem. Wszystko wygląda tak jak wyglądało do tej pory. Czerwone łapy jak były tak i nadal są obecne na wystawach jak i w samych salonach 8)

Jak można to wszystko skomentować? Jak dla mnie prosta odpowiedź. Kilku "przedsiębiorców" z branży GSM oburzonych możliwością odpłynięcia kapitału od myślacych ludzi, którzy zamiast płacić niekiedy ciężkie pieniądze za zdjęcie SIM LOCKa pójdą sobie o wyznaczonej porze, na wyznaczone miejsce gdzie miły pan albo miła pani za free zdejmą blokadę z telefonu i cześć pieśni.

Jak widać pomysł niektórym właścicielom serwisów itp. nie wypalił bo z obserwacji widać, że na prawdę nie liczna liczba działających w branży GSM powiedziała "dowidzenia" czerwonej łapce Heyah.

Pozdrawiam serdecznie.

 #6253  autor: WitekT
 29 maja 2005, 13:34
W Gdańsku wiem o 3 serwisach, które biorą udział w tej śmiesznej aukcji - co ciekawe, nie potrafią przebić moich argumentów i ślepo powtarzają swoje. ;)

 #6340  autor: Piotr
 30 maja 2005, 13:13
He he he he tylko trzy. Gdańsk przecież nie jest miasteczkiem tylko dużą aglomeracją (dobrze o znakowanym w dodatku :wink: ) więc czym tak na prawdę są tylko trzy serwisy na dziesiątki serwisów czy jak kto woli punktów sprzedaży - ot co kropla w morzu :wink:

 #6509  autor: kulboj
 02 cze 2005, 19:53
Dostałem smsa:
"Heyah! Otrzymasz dodatkowo 5 zl,jesli w czerwcu 2005 r.wydasz minimum 25 zl na polaczenia lub SMS-y i doladujesz konto dowolna kwota w lipcu 2005r."
Czy to ma być ten oczekiwany ruch heyaha ? :-)
Mam nadzieje,że nie.
Chyba stać ich na coś więcej.

 #6510  autor: Irek
 02 cze 2005, 20:15
kulboj pisze:Dostałem smsa:
"Heyah! Otrzymasz dodatkowo 5 zl,jesli w czerwcu 2005 r.wydasz minimum 25 zl na polaczenia lub SMS-y i doladujesz konto dowolna kwota w lipcu 2005r."
Czy to ma być ten oczekiwany ruch heyaha ? :-)
Mam nadzieje,że nie.
Chyba stać ich na coś więcej.
Taka sama pseudo "kampania" była w grudniu :d

 #6531  autor: Piotr
 03 cze 2005, 08:59
I znająć życie Heyah na takim bonusie poprzestanie :twisted: :evil:

Pozdrawiam.

 #6576  autor: kulboj
 04 cze 2005, 16:33
Kiedys rozmawialiśmy z Piotrem o jakości połączeń w heyi.
Wtedy u mnie było wszystko ok.-Przechwaliłem.
Teraz zaczyna mi się sypać.
Sama rozmowa jest ok,ale przy oczekiwaniu na połączenie generowane są takie dżwięki,że aż uszy puchną.
Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną.
No cóz - heyah załapał kolejny minus.
Tym łatwiej będzie mi z niego zrezygnować.

 #6577  autor: Piotr
 04 cze 2005, 18:01
Jak pisałem, że jest lipa z połączeniami w Heyahu z tego co pamiętam niektórzy spoglądali na mnie nieprzychylnym okiem i twierdzili, że gadam głupoty :wink: Życie jednak pokazuje, że wujcio Piotr się nie mylił 8)

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Będzie OT - na całe szczęście ze Sami Swoi jak na razie nie miałem problemów :wink: