DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

 #386428  autor: Rezo
 09 lut 2010, 12:21
Lepiej chyba się trochę wstrzymać z atywacją tej usługi do czasu pojawienia się regulaminu.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #386437  autor: krępy
 09 lut 2010, 13:24
Ja znlazłem dla ułatwienia jak krok po kroku można sobie aktywować usługę http://images.cjb.net/d0105.jpg znajomym tez podesłałem schemat i mi dziękują bo usługa u nich działa!

 #386438  autor: ciuchcia
 09 lut 2010, 13:33
wszystko ladnie pieknie ... 2 pytania:

1. Czemu nie ma regulaminu ?
2. Czemu na infolinii nie mozna tego wlaczyc ? Nawet nic nie wiedza na ten temat ?

 #386439  autor: hettman
 09 lut 2010, 13:40
ponoc w zamian za "stan darmowy" maja byc zlikwidowane darmowe smsy za doladowanie (ale to ponoc)

 #386443  autor: Rezo
 09 lut 2010, 13:44
hettman pisze:ponoc w zamian za "stan darmowy" maja byc zlikwidowane darmowe smsy za doladowanie (ale to ponoc)
Oby się to okazało tylko plotką. Zdecydowanie wolę mieć duży pakiet darmowych smsów do wszyskich sieci niż darmowe rozmowy tylko do Play i na stacjonarne. Do rozmów kupuje pakiety 100 minut za 5 zł.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #386444  autor: absolon
 09 lut 2010, 13:55
Rezo pisze:
hettman pisze:ponoc w zamian za "stan darmowy" maja byc zlikwidowane darmowe smsy za doladowanie (ale to ponoc)
Oby się to okazało tylko plotką. Zdecydowanie wolę mieć duży pakiet darmowych smsów do wszyskich sieci niż darmowe rozmowy tylko do Play i na stacjonarne. Do rozmów kupuje pakiety 100 minut za 5 zł.
Mnie zdecydowanie bardziej odpowiadają darmowe rozmowy (nawet tylko wew. sieci). Jak widać rózne są potrzeby uzytkowników.

 #386445  autor: piokuk
 09 lut 2010, 13:56
Nie ma regulaminu, bo oficjalnie nie me jeszcze takiej usługi. Kto ją uruchamia, czyni to na własne ryzyko.

 #386446  autor: Artur051
 09 lut 2010, 14:05
hettman pisze:ponoc w zamian za "stan darmowy" maja byc zlikwidowane darmowe smsy za doladowanie (ale to ponoc)
Jak zlikwidują to mój numer wróci do PTC (tylko nie jako TT tylko Heyah).

 #386449  autor: Jules
 09 lut 2010, 14:30
a ta usługa nie jest przyapdkiem reakcją na bład sieci wykrty przez użytkowników, skoro nawet nie ma jej regulaminu?

 #386450  autor: biotyt
 09 lut 2010, 14:31
Programu Doładowań i Darmowego Numeru mocno nie żałuję skoro mają wprowadzić darmowe rozmowy w sieci. Natomiast niepokojąco działa na mnie informacja, że ponoć znikną też darmowe SMS-y do doładowań... właśnie głównie dla nich przeszedłem do Play Fresh. Ciekawe zatem co z SMS-ami po likwidacji bonusu, pozostaje stawka 9gr? Moim zdaniem wielu osobom nie spodoba się taka zmiana.

biotyt

 #386451  autor: ms93
 09 lut 2010, 14:44
biotyt pisze:Natomiast niepokojąco działa na mnie informacja, że ponoć znikną też darmowe SMS-y do doładowań... właśnie głównie dla nich przeszedłem do Play Fresh. Ciekawe zatem co z SMS-ami po likwidacji bonusu, pozostaje stawka 9gr? Moim zdaniem wielu osobom nie spodoba się taka zmiana.
To taka proba zmuszenia ludzi do zaprzestania uzywania SMSow ;) Wylacza SMSy, dadza darmowe rozmowy i dzwoncie, po co macie pisac, skoro mozna dzwonic.

 #386456  autor: biotyt
 09 lut 2010, 15:02
ms93 pisze:To taka proba zmuszenia ludzi do zaprzestania uzywania SMSow ;) Wylacza SMSy, dadza darmowe rozmowy i dzwoncie, po co macie pisac, skoro mozna dzwonic.
Dlatego nie podoba mi się to. I tak dużo dzwonię, ale jednak lubię popisać czasem z kilkoma bliższymi osobami, szczególnie jedną. Dlatego tak ważne są dla mnie te SMS-y. Mam nadzieję, że w zamian będzie chociaż jakiś pakiet esków do wszystkich sieci lub przynajmniej za stałą opłatą nielimitowane SMS-y w sieci. Czekam z niecierpliwością do godziny 20 na oficjalne informacje.

biotyt

 #386457  autor: DanielR
 09 lut 2010, 15:05
ms93 pisze:To taka proba zmuszenia ludzi do zaprzestania uzywania SMSow ;) Wylacza SMSy, dadza darmowe rozmowy i dzwoncie, po co macie pisac, skoro mozna dzwonic.
Tylko, że jest pewien "drobiazg", na który zwrócili już uwagę poprzednicy.
SMS-y są do wszystkich sieci, darmowe rozmowy tylko w sieci.
Moim zdaniem powinny pozostać obie usługi, ponieważ ładnie się razem uzupełniają.
O ile zrozumiem likwidację Programu Doładowań (w zamian za darmowe rozmowy po sieci Play), to likwidacji SMS-ów nie zrozumiem.
:|

 #386462  autor: user_delete19
 09 lut 2010, 15:15
Rezo pisze:Pewnie mieli, ale reakcja klientów mogła mieć wpływ na kształt nowej promocji, mieli czas żeby ją "dopieścić"
Według mnie to darmowy numer był tylko testem systemu...

Podobnież nie podoba mi się plotka o rezygnacji z darmowych sms (w sumie głupota logiczna - rozmowy generują większe obciążenie sieci niż sms a dodatkowo darmowe rozmowy mają działać też na roamingu) - nie widzę więc sensu wyłączania sms.

Co do sposobu aktywacji - mam nadzieję, że zrezygnują z opierania promocji o miesiące kalendarzowe i będą czasowe (na 30-31 dni), to była największa bolączka DN...

 #386465  autor: ms93
 09 lut 2010, 15:29
jojo pisze:O ile zrozumiem likwidację Programu Doładowań
Moim zdaniem to jest plotka.
Po prostu wczesniej system nie wyswietlal daty waznosci Programu Doladowan, teraz sie to pojawilo i ludzie mysla, ze to koniec promocji. Jest tylko jeden problem - kazdy ma inna date, wiec to raczej na pewno plotka ;) Program jest wazny zawsze do konca 3 miesiaca po aktywacji, wiec ludzie widzac taka date uznali to za koniec promocji. Takie nieporozumienie moim zdaniem.

EDIT:
Sprawdzilem na jednej karcie, gdzie to aktywowalem w polowie grudnia - pokazuje "usługa zostanie odłączona z dniem 28.02.2010". Wszystko sie zgadza - grudzien, styczen, luty - 3 miesiace.

 #386467  autor: express100
 09 lut 2010, 15:34
Jules pisze:a ta usługa nie jest przyapdkiem reakcją na bład sieci wykrty przez użytkowników, skoro nawet nie ma jej regulaminu?
Nie.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #386468  autor: ms93
 09 lut 2010, 15:38
To ja wam tez dorzuce jedno potwierdzenie, ze to prawdziwa usluga.
Wpiszcie sobie *111*1*1#, a potem wybierzcie 9 ;)

 #386469  autor: Pijo
 09 lut 2010, 15:40
Skoro usługa już działa niektórym to prosiłbym o potwierdzenie tego faktu poprzez screenshot z bilingu w Play24.

 #386472  autor: telemaniak93
 09 lut 2010, 16:19
Ja dostałem jakąś informacje o czymś, że ma być ale wszystkie info się zgadza z tym co tu piszecie tylko nazwa trochę inna Fresh ______ promo :) no właśnie to środkowe słowo hm.. nie pamiętam ale ja tej informacji nie traktuję poważnie a tym bardziej tej nazwy:) Jeszcze w razie co mam starter Play. Jeśli pojawią się faktycznie te darmo połączenia to przywrócę go do życia a aktualnie to m-bank wydaje mi się lepszy :) Szczególnie ze wystarcza mi na mc to 50mb ale teraz jest juz 100 w Play.. Hm.. Poczekam na oficjalne info jeśli jest to prawda :) czekajmy :)

 #386473  autor: ms93
 09 lut 2010, 16:20
telemaniak93, reloads.
Patrz sposob, ktory podalem wyzej ;)
  • Strona 2 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9