DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #887178  autor: bolek2004
 13 wrz 2016, 20:00
Według mnie to żaden. Z tym bonusem jest tak że jak numer już przeniosłeś i jest aktywny, to po doładowaniu te 60zł powinno wpaść maksymalnie w ciągu kilku minut, ja miałem praktycznie od ręki. Jeśli tak się nie dzieje to na bonus 60zł nie ma co liczyć i trzeba reklamować.
 #887246  autor: scisly
 14 wrz 2016, 11:29
Play jeszcze bardziej pogmatwał całą sytuację.
Drugi konsultant włączył mi przez pomyłkę bonus 200zł+20GB+RWK w taryfie PnK kiedy wyraźnie powiedziałem, że nie chcę teraz włączać tego bonusu tylko później w taryfie Mini Max.
Musiałem więc reklamować teraz omyłkowe przyznanie bonusu 200zł+20GB+RWK u trzeciego konsultanta.
Poza tym trzeci konsultant powiedział mi, że bonusu 60zł za przeniesienie już nie przyznają.
Chyba sobie daruję ten bonus 60 złotowy, bo szkoda czasu.
Niektórym przyznają bonus 60zł od razu lub po reklamacji, ale ja chyba trafiam na mało ogarniętych konsultantów.
scisly pisze: Drugi powiedział mi, że bonus 60 zł zostanie przyznany dopiero po aktywacji bonusu 200zł + 20 GB + RWK.
Okazało się, że bonus 60 złotowy nie włączył się po aktywacji bonusu 200zł+20GB+RWK jak zapewniał mnie drugi konsultant.
 #887253  autor: bolek2004
 14 wrz 2016, 12:19
scisly pisze:Okazało się, że bonus 60 złotowy nie włączył się po aktywacji bonusu 200zł+20GB+RWK jak zapewniał mnie drugi konsultant.
Tak jak pisałem bonus 60zł za przeniesienie nie ma nic wspólnego z bonusem 200zł/20gb więc nie mogło to zadziałać. Bonus 60zł otrzymuje się po doładowaniu, a nie po aktywacji innych rzeczy.
zapytanie pisze:Nie ma co ukrywać że jest galimatias. Nie wiem w czym jest problem. Chyba system informatyczny jest wadliwy.
Najprawdopodobniej bonus 60zł został wycofany, ale niektórzy konsultanci tego nie wiedzą i w ramach reklamacji go przyznają.
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7