DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 45
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 45
 #798723  autor: bobiwr
 27 kwie 2015, 13:12
divhashmorex pisze:w ten sposób, sprawiacie, że takich propozycji po prostu nie będzie, a zawsze ktoś może skorzystać. Po drugie, możecie zrazić użytkowników do forum, które już i tak ledwo zipie...
Nie czuję się adresatem tych słów...
 #798786  autor: bazooka
 27 kwie 2015, 20:31
Sorki, bo to już OT, ale ja muszę...
Ryszard Lubicz pisze:Najbardziej to chyba to te 10 gr za kopertę.
...a pomyślałeś Rysiu, że to chyba uczciwiej tak napisać niż napisać 5,50zł a wysłać zwykłym poleconym za 4,20zł
Moim zdaniem oferta była bardzo uczciwa i na miejscu - ale dla tego (o)peratora - nie dałbym nawet 4,20zł za polecony. W 100% zgadzam się z @divhashem - nie potrafią dosłać to poddaje wątpliwość jak mogą dobrze realizować usługi :)

A tak żeby nawiązać do tematu, jak to z przenoszeniem numeru do nich :?: - sorki, jeśli już o tym było, a przegapiłem, a na ej ich strony studiować nie mam zamiaru :)
 #798799  autor: Blank
 27 kwie 2015, 21:21
Nie ma jeszcze takiej funkcjonalności. Co niektórzy chcą nawet skargi pisać (sic! Nie działają usługi podstawowe, a ludzie chcą pisać skargi na MNP...)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798823  autor: kowal2200
 27 kwie 2015, 22:59
divhashmorex pisze:Nie ma jeszcze takiej funkcjonalności. Co niektórzy chcą nawet skargi pisać (sic! Nie działają usługi podstawowe, a ludzie chcą pisać skargi na MNP...)
Wywołany do tablicy pragnę wyjaśnić:
Tak, zamierzam napisać zawiadomienie do UKE w sprawie MNP czy to się komuś podoba czy nie. Mnie tego brakuje najbardziej bo wszystko inne mi działa lepiej, gorzej ale działa. Denerwuje mnie jeszcze brak czytelnych informacji o sposobach rozliczania pakietów oraz regulaminów i też zamierzam to zgłosić. Czuję się olewany przez BOK i nie mogę sobie na to pozwolić. Chcą działać w Polsce, niech dorównają poziomem do innych a nie podcierają d... szkłem i mają chyba 1 konsultanta w BOK-u i stronę zrobioną na kolanie. Będą jeszcze za to wdzięczni że ktoś ich zmotywował do podwyższenia jakości. Są na forum ludzie z pełną zdolnością do czynności prawnych i mają prawo interweniować w sprawach ich drażniących: mniejszych, większych ale ze świadomością że coś się zrobiło dla siebie i innych bez oglądania się na innych i czekania nie wiadomo na co.
 #798830  autor: reboot
 27 kwie 2015, 23:48
Mam na koncie 4.28, mogę odebrać sms i połączenie, ale ni cholery nie działa wysyłanie sms/nawiązywanie. Smsy nie dochodzą, a rozmowa to pik-pik i rozłączenie :( Jak tylko zacznie działać rzucam testy tej pseudosieci w cholerę :)

WKS
 #798831  autor: xander21
 27 kwie 2015, 23:58
reboot pisze:Mam na koncie 4.28, mogę odebrać sms i połączenie, ale ni cholery nie działa wysyłanie sms/nawiązywanie. Smsy nie dochodzą, a rozmowa to pik-pik i rozłączenie :( Jak tylko zacznie działać rzucam testy tej pseudosieci w cholerę :)

weszłeś w vectone services i wybrałeś manual >> w polsce ??
 #798832  autor: reboot
 28 kwie 2015, 00:02
Właśnie to ustawiłem, dziwne, żeby co chwilę coś przestawiać, skoro na innym telefonie działało i wykonałem połączenie na 72 grosze. Dzięki za informację.

WKS
 #798841  autor: everymen
 28 kwie 2015, 05:43
GPGPGP pisze:Nie działa: wysyłanie sms, numer centrum niby ok, ale żadnego smsa nie udało się otrzymać (testowałem do playa i plusa), odbieranie sms ok.
Wysłałem zapytanie do vectona z w/w problemem i już na dzień dobry dostałem 7 maili potwierdzających wysłanie zapytania :mrgreen:
U mnie taka sama sytuacja. Smsy niby wysłane, pieniądze z konta znikają, a wiadomości trafiają do alternatywnej rzeczywistości:P
Numer centrum sprawdzony, wysyłanie na numer z prefiksem +48.
Dostałeś jakąś odpowiedź?
 #798892  autor: GPGPGP
 28 kwie 2015, 12:25
everymen pisze:
GPGPGP pisze:Nie działa: wysyłanie sms, numer centrum niby ok, ale żadnego smsa nie udało się otrzymać (testowałem do playa i plusa), odbieranie sms ok.
Wysłałem zapytanie do vectona z w/w problemem i już na dzień dobry dostałem 7 maili potwierdzających wysłanie zapytania :mrgreen:
U mnie taka sama sytuacja. Smsy niby wysłane, pieniądze z konta znikają, a wiadomości trafiają do alternatywnej rzeczywistości:P
Numer centrum sprawdzony, wysyłanie na numer z prefiksem +48.
Dostałeś jakąś odpowiedź?
zadzwoniłem do BOK, pan zresetował kartę, kazał ustawic manual, Polska (tak już było) ale nadal mam to samo, kasa znika, smsy nie dochodzą
update: teraz nowość - w ogóle nie można wysłać wiadomości... (komunikat: wiadomość nie została wysłana)
GP
 #798990  autor: Rosolak
 28 kwie 2015, 21:52
xander21 pisze:Spaliłem moje 3 startery, szkoda kasy wyrzucać w błoto na nie działające usługi. :)
Super :!:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #799055  autor: Rosolak
 29 kwie 2015, 10:46
Aha :!: To było tak od razu, że to żart. W takim razie... HAHA.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #799068  autor: limaK
 29 kwie 2015, 11:45
Może szanowni Brytyjczycy nie przeprowadzili analizy polskiego rynku? Może im się wydaje, że foldery udające koperty, przetłumaczone w stylu "kali pić, kali jeść", oraz konfigurowanie każdego numeru z osobna to standard u reszty operatorów w Polsce? A może pomylili nasz kraj z jakimś afrykańskim?
Aż żal się robi na widok tego "pakietu startowego", że można tak bezmyślnie wyrzucić pieniądze w błoto...
 #799071  autor: Blank
 29 kwie 2015, 12:05
A może pomylili nasz kraj z jakimś afrykańskim?
Ta opcja możliwa. Poziom czytania ze zrozumieniem w Afryce się podnosi. W Polsce obniża.
A po za tym, jesteśmy mniej więcej na tym samym poziomie...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #799081  autor: kowal2200
 29 kwie 2015, 13:12
Nie ma to jak dobry translator, poniżej odpowiedź z BOK:
Na razie usługa MMS oraz aplikacja Vectone w języku polskim nie są możliwe.

Pozdrawiam

Zespół Vectone
  • Strona 12 z 45
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 45
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 45