DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
 #1171282  autor: KC-KARLOS
 13 maja 2024, 21:59
mateo1995: w nju nie masz kumulacji GB. W żadnej ofercie. To zapłata za niską cenę usługi. Tym ta submarka się charakteryzuje.
Czy to znaczy, że ten limit można osiągnąć jedynie korzystając z internetu(bez rozmów, smsów)?
Nie wyraziłem się jasno? Limiter działa łącznie za cennikowe zużycie minut (19 gr/min), smsy (9 gr/szt.), mmsy (19 gr/ 100 kB), net (19 gr / 1 MB). Jeśli w sumie limiter zliczy 19 zł (lub 29 zł w drugim wariancie) za cennikową aktywność, to do końca cyklu "nju na kartę 19/29 zł" korzystasz z minut, sms, mms bez limitu + 20/40 GB neta (oraz promocyjnej paczki danych).
Stan licznika sprawdzisz kodem USSD: *127*70*1# dla wariantu 19 zł, albo smsem o treści ILE19 na 80980. Kontem też możesz zarządzać na stronie: https://www.njumobile.pl/logowanie

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171284  autor: KC-KARLOS
 13 maja 2024, 22:56
roki2701: oferta promocyjna - jak się przyjmie, to przedłużą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171289  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 00:16
stan789: tego nie wiadomo, myślę, że oni to zostawią, a oferta jest... więcej niż ciekawa. Poza tym równie może to oznaczać, że ten termin to moment aktywowania warunków promocyjnych, które będą po aktywacji ważne bezterminowo, jak inne warianty limiterów w nju na kartę, np. "wszystko komórkowe za 19/29 zł", "miesio", "1,20 zł dziennie", itp., które wykluczają się wzajemnie. Trudno to przewidzieć, skoro to premiera tych ofert.
Myślę, że chcą dopiec Vectrze (pisałem dużo o dużych korzyściach ich abonamentu), wyśmiać T-Mobile (to ulepszona kopia Heyah01), jednocześnie degradując Flexa (plan za 35 zł ma tylko 45 GB, maks. przez 6 mies. można zwiększyć pakiet do 95 GB), o którego losy naprawdę się boje.
Zauważ, że promka 599 GB za zgody jest do odwołania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171290  autor: stan789
 14 maja 2024, 00:59
Faktycznie oferta jest ciekawa i przyciągnie wielu klientów, także z innych sieci, ale nie sądzę żeby zagroziła jakoś istotnie Flexowi. Wydaje mi się że flexa wybierają świadomi klienci, którzy doceniają usługi dodatkowe jak przekierowanie rozmowy, połączenia oczekujące, dodatkową kartę sim czy natychmiastową, bezproblemową wymianę karty sim. Osobiście uważam że największą wadą nju jest właśnie wymiana karty sim w razie awarii. Może to pewnie potrwać ze 3 dni, biorąc pod uwagę że trzeba czekać na kuriera.
 #1171291  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 02:27
stan789: i tu się mylisz w kwestii wymiany karty SIM, bo akurat w przypadku nju na kartę, masz to samo, co w OFNK - kupując starter 4-złotowy możesz wymienić kartę SIM na tą kupioną w kiosku/sklepie. Operacja wymiany wymaga 11 zł, pobieranych z konta głównego (całkowity koszt to 15 zł odjąć 4 zł kosztu startera z kiosku). Zapłacisz za to, ale odbywa się bez czekania. Info > https://www.njumobile.pl/b/articles/reg ... 122018.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171341  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 18:36
luck-d pisze:
14 maja 2024, 16:53
Czy z ofnk do nju na kartę można szybko przejść smsem, oraz czy kasa z konta głównego przepada?
Wystarczyło przeczytać mój post na podstronie 11.
Migracja z OFNK odbywa się smsem o treści NJU na 601 (koszt smsa 39 gr), niewykorzystane środki przepadają bezpowrotnie. Zmiana taryfy trwa około pół godziny, maks do 24h, spowoduje chwilowy zanik zasięgu. Karta SIM zostaje ta sama.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171357  autor: stan789
 14 maja 2024, 20:45
KC-KARLOS pisze:
14 maja 2024, 02:27
stan789: i tu się mylisz w kwestii wymiany karty SIM, bo akurat w przypadku nju na kartę, masz to samo, co w OFNK - kupując starter 4-złotowy możesz wymienić kartę SIM na tą kupioną w kiosku/sklepie. Operacja wymiany wymaga 11 zł, pobieranych z konta głównego (całkowity koszt to 15 zł odjąć 4 zł kosztu startera z kiosku). Zapłacisz za to, ale odbywa się bez czekania. Info > https://www.njumobile.pl/b/articles/reg ... 122018.pdf
Karlos ale regulamin dotyczy działających kart sim, z których przynajmniej da się wysłać smsa, a co jeżeli karta przestanie działać?
 #1171358  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 20:51
stan789: to jest prepaid - jak OFNK, więc jeśli karta siądzie, a nie będzie możliwości zlecenia wymiany poprzez świeży starter z wykorzystaniem konta klienta (w przypadku nju - njumobile.pl/logowanie), pozostanie jedynie duplikat w salonie Orange. Tego nie przeskoczysz, bo te same postępowanie jest w innych sieciach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171360  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 21:12
stan789: oczywiście, że można. Jeśli uszkodzenie jest z winy niezależnej od operatora, zapłacisz za duplikat. I tak naprawdę rola obsługowa się kończy, bo w nju załatwisz tylko rejestrację i przeniesienie numeru z innej sieci oraz ogarniesz duplikat SIM - reszta opcji online - dlatego to oferta niskokosztowa. W razie czego pomoże Ci konsultant infolinii *610 - połączenie bezpłatne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171457  autor: KC-KARLOS
 16 maja 2024, 15:35
kompleksowy: spoglądasz na ofertę abonamentową lub subskrypcyjną, patrz na ofertę na kartę pod tym adresem: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171471  autor: papay
 16 maja 2024, 20:15
Panowie ktoś podpowie jak przenieść nr z innej sieci do nju na kartę. Rozkminiam żeby wziąć nju komórkowy na 3 miesiące za darmo a później przez konsultanta zlecić przeniesienie do nju na kartę. Dobrze kombinuje?. Obecnie mam nju subskrybcja i nie da się zmigrować do nju na kartę dlatego zleciłem przeniesienie do redbull mobile a później powrót do nju. Wiem że mogę z redbulla w salonie lub online przenieść do orange na kartę o stamtąd sms-em do nju ale wolał bym od razu do nju i załapać się na 3 m-ce gratis.
 #1171473  autor: KC-KARLOS
 16 maja 2024, 20:55
papay: to proste. Wniosek MNP złóż w RBM (T-Mobile) na ich stronie. Pokorzystaj kilka dni z subskrypcji RBM i na stronie nju przenieś się do abonamentu, zyskując 3 miechy za 0 (potem możesz skombinować przejście na kartę). To trochę potrwa. Nie odbędzie się to z dnia na dzień, a ok tydzień-dwa tygodnie w najlepszym razie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171487  autor: papay
 17 maja 2024, 03:43
Przeniesienie do redbull mobile to ogarnąłem, przeniesienie później do nju abonament też nie problem, gorzej z przeniesieniem na kartę, piszesz, że trwa to tydzień, dwa, dlaczego tak długo?.
Nie wystarczy zlecić to konsultantowi i przerzuci w kilka minut czy godzin do prepaid?
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13