DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1153849  autor: KC-KARLOS
 16 lip 2023, 16:13
babciagienia1p: przecież te warunki można bardzo łatwo spełnić. 1 transakcja kartą/blikiem i wpłata 1000 zł (można nawet ze swojego konta blikiem wypłacić 1000 zł a po chwili je wpłacić - sam tak robię i żadnych problemów, bo bank indentyfikuję wpływ zewnątrz tego tysiaka). Albo w placówce migrujemy do opcji Konto 360 i wystarczy 5 transakcji kartą/blikiem na dowolną kwotę, bez konieczności wpływu.
Tylko oni (sorry, to nie reklama, a fakty) mają łatwy i prosty proces rejestracji numeru na kartę (tuBiedronki też, bo należy do T) czy zassanie danych do mDowodu w apce mObywatel 2.0 - a to też ułatwi rejestrację prepaida, którego Millennium (poprzez Autopay / Blue Media) nie obsługuje np. w Żabce.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153853  autor: babciagienia1p
 16 lip 2023, 16:26
@marcz123456 @Karlos20
W niczym nie stanowi problemu. Zwróciłam tylko uwagę, że warto sprawdzić w swojej wersji konta 360 st. czy nie ma jakichś dodatkowych warunków bezpłatnego prowadzenia rachunku.
Swoją drogą zakładanie rachunku tylko po to aby zarejestrować kartę SIM jest pewną ekstrawagancją. Można wejść z buta do dziesiątków miejsc i tam zarejestrować kartę. Wystarczy, że punkt ma dostęp do systemu rejestracyjnego T-Mobile. O innych sposobach już nie wspominam...
 #1153854  autor: KC-KARLOS
 16 lip 2023, 16:32
babciagienia1p: nikt Tobie nie broni wejść do Żabki czy innego sklepu i zarejestrować sobie numer prepaid,
zaznaczam, że będąc klientem dużego banku w kraju, nie musisz iść do sklepu, aby szybko zarejestrować numer 7 dni w tygodniu, 24h na dobę - ze wszystkich czterech sieci: Orange (nju), T-Mobile (Heyah, tuBiedronka), Plus (Plush), Play (Virgin, Fakt, dawny RBM) i awaryjnie Mobile Vikings. Łącząc zassanie danych do mDowodu, zarejestrujesz pozostałych operatorów/submarki w każdym sklepie (jeśli to obsługują), bez okazywania plastiku. Pełna wygoda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153931  autor: marcz123456
 17 lip 2023, 12:02
Można wejść, ale:
- może być niedziela i wtedy już tak łatwo nie wejdziesz
- ktoś może mieszkać gdzieś na wsi, i wtedy rejestracja jest problematyczna.

Ja raz sobie rejestrowałem numer z jakiejś innej sieci koło północy, bo mi padł net.