DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #576157  autor: AnnaAnna
 20 sie 2012, 09:32
Witam ! Czy osoby,które na technologii znają się lepiej mogą mi doradzić jaki telefon wybrać ? Do tej pory jestem posiadaczem BB i jestem zadowolona, ale przyszedł czas zmiany, a chciałabym dobrze wybrać.

Z góry dziękuje, jesli znajdziecie czas,aby mi doradzić :)

 #584949  autor: ulalis
 26 wrz 2012, 21:11
iphonea odradzam. Żeby wykorzystać wszystkie możliwości musiałabyś cały osprzęt mieć apple ( komputer, ipad itd). Drogi interes.

Sklep - serwis gsm w którym kupisz wyświetlacze do telefonów oraz konsol

 #585067  autor: wtd
 27 wrz 2012, 12:52
AnnaAnna pisze: przyszedł czas zmiany, a chciałabym dobrze wybrać.
Jak nie napiszesz czego oczekujesz od telefonu to raczej ciężko będzie cokolwiek doradzić.
ulalis pisze:Żeby wykorzystać wszystkie możliwości musiałabyś cały osprzęt mieć apple ( komputer, ipad itd)
Do wykorzystania jakich możliwości iphone'a jest niezbędny ipad? A komputer to też raczej przesada, chyba jedyne do czego jest naprawdę niezbędny to programowanie na iphone i parę funkcji safari dodanych dopiero w ios6 bez których można się obejść (np. synchronizacja otwartych kart).
Ja nigdy nie miałem żadnego sprzętu apple oprócz iphone i jakoś nie przeszkadzało mi to w używaniu, co więcej niedługo planuję zakup kolejnego iphone, wciąż bez jakiegokolwiek dodatkowego sprzętu z jabłkiem.

 #585778  autor: ania.kula
 01 paź 2012, 13:36
Nie no jak wolisz zapłacić kilkaset złotych więcej za znaczek to Twoja sprawa ;)

Szybka utrata wagi http://www.przykladowediety.info/