DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #404842  autor: rob903
 15 maja 2010, 11:28
Witam zastanawiam się nad zakupem Blackberry 8900, ale nie chce wykupować żadnych pakietów BIS i innych. Czy mógłby mnie ktoś uświadomić czy będę mógł swobodnie bez opłat surfować po necie przez wi fi , wysyłać maile tylko z jednego konta emial, odtwarzać pliki doc. używać gg po połączeniu przez wi fi. Interesuje mnie tylko czy te usługi są dostępne za darmo. Pytam ponieważ byłem zdecydowany na zakup tego modelu jednak na forum blackberry spotkałem się z opinią, że nie wykupując BIS dużo tracę i że zakup blackberry wtedy się nie opłaca. Pozdrawiam

 #405922  autor: Lord_Bury
 21 maja 2010, 14:29
Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi TAK :)

Jeśli chcesz korzytsać tylko przez wifi to nie ma najmniejszego problemu i wszytstko za free :)

[ Dodano: 2010-05-21, 14:31 ]
A tak na marginesie to BB bis jest tylko to korzystania z poczty! Pamiętaj, bo często ludzie myślą, że to internet na wszystko :)

Motorola M3888 -> Siemens M35i -> Sagem MW3026 -> Siemens MC 60 -> Nokia: 7210 ->6280 -> N73 -> 5800 XM

Pijane dziewczyny łatwiej doprowadzić do orgazmu niż do domu...

 #542442  autor: plemaster
 23 mar 2012, 01:13
Lord_Bury pisze:A tak na marginesie to BB bis jest tylko to korzystania z poczty! Pamiętaj, bo często ludzie myślą, że to internet na wszystko
To już chyba zależy od operatora...nie wiem jak teraz kiedy internet jest bardzo łatwo i tanio dostępny...ale wiem że kiedyś usługa BIS dawała możliwość bezpłatnego przeglądanie stron internetowych...ale nie u każdego operatora...

 #542446  autor: ja.michal
 23 mar 2012, 02:28
Dołączę się z pytanie.
Rozumiem, że do poczty trzeba mieć BIS czy tam jak to się nazywa. Nie wiem czy to w Playu też jest BIS, ale jest do poczty, ale ok.
Jak to jest z resztą usług? WWW, programy, etc.

Czy ustawia się w BB APN blackberry.net dla usługi poczty a APN internet dla pozostałych usług? Czy wtedy poczta i inne usługi mogą działać jednocześnie?