DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #930874  autor: shaooo
 11 cze 2017, 22:13
Mój telefon od wczoraj robi dziwne rzeczy, mianowicie:
Rozładował się do końca, niedopilnowałem aby miał bateryjkę. No ale okej, zdarza się. Podpiąłem go do ładowania i już zaczęła się czynić dziwna rzecz, ikonka ładowania (ta czerwona, migała - nie świeciła światłem stałym). No ale dobra mówię, poczekam. Na ekranie telefonu jak go podświetliłem świeciła się bateria 0 procent i ikonka, że kabel jest podpięty (nigdy nie świeciło się, że kabel jest podpięty, po prostu ładowała się bateria). Gdy odłączyłem kabel, po podświetleniu ekraniku, bateria była na 0%, a ikonka pokazywała że kabelek jest odpięty, że należałoby go podpiąć. Potem nagle włączył się firmware update, jednak chyba sobie przeleciał (nie wiem, bo spałem) i się już nie włącz. Wkurzyłem się, odpiąłem telefon od ładowarki przy gniadku, po czym podłączyłem telefon do laptopa. Telefon teraz działa w podobny sposób: mowa o tej ikonce ładowania jak już wspomniałem, jednak teraz sam się włącza i wyłącza, włącza się nawet na moment okno od pinu, jednak zaraz wlatuje ta bateria. Komputer nie czyta tego sprzętu; pisze, że nie rozpoznano go. Nie bardzo wiem co robić, nie mam możliwości włączenia telefonu.
 #930999  autor: MarekAG
 12 cze 2017, 13:40
Użyj oprogramowania LG i opcji "napraw aktualizację" lub coś podobnego.
Ewentualnie poszukaj pod hasłami "download mode" i standardowego trybu "recovery".
 #933320  autor: Wiciu41
 21 cze 2017, 20:49
Witajcie!
Mam to samo co kolega opisał!!!
Wymieniłem baterię na nową,ale to nic nie pomogło :!:
Moderatorzy i fachowcy do dzieła!Co się popsuło w Naszych telefonach !?
Pozdrawia Szczecin!