DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #925655  autor: Damianooo12345
 13 maja 2017, 19:12
Witam,

Stałem się posiadaczem LG F70 z softem od Plusa, jednak pojawił się jeden duży problem.
Nie mogę złapać zasięgu ani połączyć się z żadną siecią. Kiedy wchodzę w punkty dostępowe nie wyświetla się żaden, żadnego również nie mogę dodać. Dodam że kartę mam z t-mobile. Kiedy wchodzę na ich stronę internetową mam możliwość pobrania danych o punkcie dostępu, jednak są wysyłane SMS'em, którego nie mogę odebrać bo soft blokuje całkowicie kartę SIM. Byłbym wdzięczny za jakiś link do pobrania punktu dostępu czy czegoś w tym stylu abym mógł zrobić to jedynie za pomocą Wi-Fi.
 #925662  autor: Tenshi
 13 maja 2017, 20:29
Odpowiedz jest prosta, jesli telefon z Plusa to ktos nie opłacal rat/abonamentu wiec telefon zostal zablokowany poprzez IMEI, oddaj go i zarzadaj zwrotu kasy, nic nie da sie zrobić.
 #925760  autor: Damianooo12345
 14 maja 2017, 13:26
Miałem już kiedyś ten problem i otrzymałem na jakimś forum pakiet do pobrania, wszystko wtedy idealnie działało. Teraz znowu jestem zmuszony korzystać z tego telefonu i skoro kiedyś się udało to jestem pewien że teraz również można jakoś na to zaradzić. A co do opłacania telefonu to mam dokumentację że wszystko jest opłacone, więc to zwyczajnie niemożliwe.