DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #449116  autor: liszka44
 27 gru 2010, 21:27
Witam,mam od niedawna LG GT505 w którym nie działa mi mikrofon:P Telefon nie był ani zalany,ani nie upadł itp W pewnym serwisie za naprawę Pan powiedział mi 160zł :shock: !! Czy to możliwe że AŻ tyle kosztuje wymiana mikrofonu?? Czy ktoś może miał podobny problem i sam go rozwiązał,tzn. sam naprawił? Proszę o info jakiego typu mikrofon podchodzi pod gt505 i czy można na własną rękę bawić się w serwisanta :mrgreen: Ew. proszę o namiary na jakiś wiarygodny i tani serwis w Krk.
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
PS. Telefon niestety nie ma podbitej karty gwarancyjnej,więc naprawa w ramach gwarancji odpada:P
Ostatnio zmieniony 27 gru 2010, 21:32 przez liszka44, łącznie zmieniany 1 raz.

 #449213  autor: Półprzewodnik
 28 gru 2010, 11:42
liszka44 pisze:PS. Telefon niestety nie ma podbitej karty gwarancyjnej,więc naprawa w ramach gwarancji odpada:P
A czy masz dowód zakupu? Faktura lub paragon?

 #449357  autor: liszka44
 28 gru 2010, 18:45
Nie mam paragonu ani faktury...Telefon kupiłam na Gumtree i niestety poprzedni właściciel dał mi wszystko oprócz dowodu zakupu i podbitej karty gwarancyjnej.
Babska głupota niestety zadziałała w tym przypadku..