DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #324536  autor: piotros
 22 mar 2009, 13:41
Najważniejsze informacje odnośnie stosowania kart pamięci w telefonie LG KU990 Viewty.


1. Jaki typ kart pamięci obsługuje LG KU990 Viewty?
Karty microSD.

2. Jakiej pojemności karty pamięci mogę użyć?
Maksymalna pojemność karty, zależnie od wersji oprogramowania, może mieć:
    KU990_V10a :arrow: obsługa do 2GB KU990_V10b :arrow: obsługa do 8GB KU990_V10d :arrow: obsługa do 8GB KU990_V10g :arrow: obsługa do 8GB
3. Jak sprawdzić jaką mam wersję oprogramowania?
Są dwa sposoby. Wejdź kolejno Menu :arrow: Ustawienia telefonu :arrow: Informacje o telefonie lub użyj kodu serwisowego 3845#*990#.

4. Czy mogę włożyć kartę microSDHC czy musi być to microSD?
Zacznijmy od informacji "czym jest karta microSDHC?". Jest to karta microSD o podwyższonej pojemności (większej niż 2 GB) i nieco większej prędkości odczytu/zapisu niż w przypadku standardowej microSD.
LG KU990 Viewty z oprogramowaniem w wersji KU990_V10a obsłuży kartę microSDHC jednak tylko do 2 GB jej pojemności. Reszty po prostu "nie widzi". Przy oprogramowaniu w wersji KU990_V10b i nowszych nie ma problemu z obsługa microSDHC do 8 GB.

5. W jakim systemie plików sformatować kartę?
Powinien być to FAT32.

6. Pierwsze formatowanie wykonać na telefonie czy przy pomocy komputera?
Najlepiej na komputerze.



Dyskusję na temat kart pamięci i pytania zadajemy w tym wątku.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2009, 17:45 przez piotros, łącznie zmieniany 1 raz.