DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Z ktorym telefonem jest problem ?

Z moim
Brak głosów
0%
Z telefonem kolezanki
1
100%
 #268951  autor: LGU8380
 31 maja 2008, 08:15
→Mam problem z bluetoothem . Mam angielskie menu i telefon jak w nicku ;)) Kiedy coś sobie wysyłamy z koleżankami to nie zapisuje się to u koleżanki na fonie , albo wyświetla się coś w stylu " Dropped ", domyślam się, że chodzi że utracono połączenie , albo też czasami coś " Memory handset " i chyba o to, że karta jest pełna. Problem w tym, że ja jeszcze na karcie mam 98% wolne, na telefonie 58 % itd. ale nigdy mniej niż 50 %. Żąda też kodu. Wszystko OK a dochodzi albo do 30% albo do końca i się nie zapisuje, tzn u koleżanki. Za to moja bratowa wysyła sobie ze mną wszystko bez żadnych problemów. A tak jak koleżanki ma telefon Nokia. Hmm ;)) O co chodzi ? Jak używać bluetootha w tym fonie ← :?: :?: :

Ps. Przepraszam za nieużywanie tzw. ogonków, ale niestety mam opere, a tam włączają się jakieś skróty ;)

Wymoderowano
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 10:52 przez LGU8380, łącznie zmieniany 1 raz.