DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #264084  autor: crx.quake
 28 kwie 2008, 20:57
Kupiłem LG prade na allegro, wszystko działa okej. Gdy dostalem telefon karta pamieci była w telefonie i jej nie wykrywało wiec wyciągnąłem ją i od nowa włożyłem lecz to nie pomogło. Znalazłem gdzieś moja stara karte do nokii i ją włożyłem i też nie działało ( możliwe że dlatego iż jest ona do nokii) nie wiem co mam teraz zrobić czy oddać na gwarancje czy jest może jakiś inny sposób, myślałem o sformatowaniu karty lecz nie mam czytnika karty w kompie. Nie wiem co mam robić prosze o pomoc, z góry dziekuje !

 #265531  autor: T-mati1
 10 maja 2008, 15:43
Wydaje mi sie ze to jest popsute bo ja jak wkladalem do prady karte z motorolki to dzialala cos jest nie tak z czytnikiem karty ja bym oddal na gwarancje

THUNDER UP!!!

 #266316  autor: crx.quake
 15 maja 2008, 21:47
właśnie oddałem telefon na gwarancje i przysłali mi już naprawiony ;) troche mnie to wkurza w tym telefonie, że piosenki musisz zgrywac odrazu na karte przez czytnik kart ale trudno i trzeba zgrywać piosenki dobrej jakosci bo jak sa sredniej to przy podgłoszeniu na maxa buczy głośnik... ale ogolnie telefon mi sie podoba ;)

 #266321  autor: Prometo
 15 maja 2008, 21:52
crx.quake pisze:wkurza w tym telefonie, że piosenki musisz zgrywac odrazu na karte przez czytnik
Nie dasz rady poprzez kabel? Po podłączeniu telefonu do komputera powinny ukazać się dwa dyski E - pamięć telefonu i F - karta pamięci i wtedy kopiować do karty pamięci.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #266545  autor: T-mati1
 17 maja 2008, 09:52
tylko trzeba zmienic w ustawieniach na pamiec masowa bo inaczej nie bedzie tych dyskow

THUNDER UP!!!