DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #262439  autor: Cyberdemon
 18 kwie 2008, 14:35
Tak jak w temacie. Mam poważny problem z kartą pamięci. Problem polega na tym że po włożeniu karty do telefonu telefon sam się wyłącza i już nie można go włączyć, ale po wyjęciu wszystko działa poprawnie. Jak udało mi się włączyć telefon z kartą to po sformatowaniu przez kabelek wszystko działało dopiero po wrzuceniu kilku mp3 zaczęło się znowu. Jest to karta o pojemności 2GB. Czy coś by pomogło jak bym włożył kartę o mniejszej pojemności czy to jest już wada oprogramowania? Proszę o szybką pomoc!

 #263206  autor: dexter
 22 kwie 2008, 18:28
Dziwny problem bo producenta okresla 2GB jako spelniajaca wymagania, jaka masz karte? Producent itp? I czy ta karta dziala np na kompie?

 #263214  autor: Cyberdemon
 22 kwie 2008, 19:01
Kartę mam Kingstona, ale pojechałem do sklepu i kupiłem 1 GB i wszystko działa nawet jak włożę 2 GB to telefon miał jakieś problemy ale sie sam naprawił