DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #257483  autor: Olgaa
 21 mar 2008, 14:57
Witam.
Nie znalazłam na forum nic o problemie z obrazkami.
Mianowicie. Jak chcę dodać obrazek zrzucony z kompa do kontaktu to wyświetla mi "nieobsługiwane". a z kolei jakiś inny obrazek doda bez problemu. Od czego to zależy? Rozmiar, format czy co ??

Filmy. Jak mam zgrać filmy ? potrzebny jakiś program ? W jakim formacie ??

Gry. Piszę że darmowe gry a jednak chcę się łączyć z internetem. Co jest nie tak ?

Proszę o pomoc.

 #258187  autor: Ciara
 25 mar 2008, 10:36
yo musisz powiedzieć w jakim formacie ci odrzuca stary, poza tym rozdzialke tez lepiej dostosowac do ekranu.
a fimy musisz sobie przerobis na dobra rozdzialke bo beda duzo wazyc

 #258529  autor: user_delete10
 26 mar 2008, 18:52
Napewno jest jakiś limit wielkości i formatu w obrazkach.
Gry chcą się łączyć z netem być może dlatego aby pobrać pełną wersję lub nową.Zakładam że grać potrafisz tylko gra dopomina się też, poza rozgrywką o dokonanie jakieś aktualizacji np....

 #258704  autor: TiaPoolPl
 27 mar 2008, 18:16
Również mam problem z dodaniem fotki do kontaktu...
Odrzuca generalnie fotki wgrane na tel. Jeśli zaś fotka została zrobiona telefonem to nie krzyczy że nieobsługiwane.
zmiany rozdzielczości, wagi, formatu nie pomagają... Bu...

POMOCY!?

 #259198  autor: Olgaa
 30 mar 2008, 12:03
Dziwna sprawa. Obrazki na komputerze staram się doprowadzić do podobnego stanu (wymiary, waga) jak zdjęcia z telefonu i nadal "nieobsługiwane"...

 #259447  autor: TiaPoolPl
 31 mar 2008, 21:47
hehehehe:D mąż wysłał mi fotkę ze swojego telefonu i da się dodać do kontaktu....
Jakieś pomysły??

 #260564  autor: Olgaa
 07 kwie 2008, 20:50
Z resztą sobie poradziłam. Jednak Obrazki nadal "nieobsługiwane". Myślałam, że ten telefon jest o wiele lepszy. Jednak szału nie robi. Dobrze, że przynajmniej dużo muzyki mam ;]]

 #260628  autor: Ciara
 08 kwie 2008, 11:15
hmm to weź zgraj fotki robione przez Shine i zobacz jaki maja format, rozmiar. Wtedy podmien. A z czego je zalczasz do kontaktu z pamieci telefonu czy karty?