DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #252008  autor: arius
 18 lut 2008, 21:59
Uwaga: Jesli cos zrobisz uzywajac informacji z tego posta robisz to na własną odpowiedzialność. Kazda ingerencja w oprogramowanie telefonu moze spowodowac jego unieruchomienie.

W sieci znalazłem program, którym ożna w telefonach LG zgrać/wgrać cały soft, wymieniać posczególne pliki systemowe itp. Działa różnymi modelami telefonów, jednak konkretnego opisu do tego modelu nie znalazłem, sprawdziłem jednak, że działają instrukcje napisane dla modelu KU990. Program nazywa się EFS media builder.
http://matrax.net/forum/attachment.php? ... 1202242861

Klikamy connect i mamy dostęp do całego softu w telefonie. Mozna zgrywać/wgrywać chronione pliki itp. Nie wiem jak, ale podejrzewam, ze na KU800 z softem vodafone mozna wgrac bezpośrednio gry w javie. Kolejna sprawa to opis wgrywania softu. Opis znalazłem tutaj:
http://www.ku990.co.uk/forum/showthread.php?t=1072
Opis dotyczy modelu KU990, ale z jego treści wynika, że każdą czynność da się wykonać na KU800. Nie posiadam innego softu, i nie wykonywałem niczego poza wgrywaniem/zgrywaniem plików. Informacje te podaję dla osób które chętnie "pogrzebią" aby chociażby naleźć sposób na wgranie javy czy zmiany ustawień. Piszcie co ciekawego znaleźliście.

------- yagi edit: poprawa bledu ortograficznego w temacie
Ostatnio zmieniony 25 gru 2008, 22:28 przez arius, łącznie zmieniany 3 razy.

 #282748  autor: Paulo
 13 sie 2008, 14:33
Witam,

Przy pomocy tego programu udało mi się wyłaczyć klik kamery aparatu w LG KU250. Wiec jest to program dość uniwesalny.

By wyłaczyć klik należy zamienić plik: 01 Camera Shutter.wav na "pusty" plik o tej samej nazwie. Oczywiście można podstawić inny dzwiek.

 #299294  autor: CJ
 23 lis 2008, 16:13
czemu jak ściągnołem ten program to wyskoczyło mi ze to jest koń trojański ?

[ Dodano: 2008-11-26, 17:54 ]
halo , ODPOWIE MI KTOŚ ?

 #307497  autor: MarCjaho
 02 sty 2009, 14:20
CJ, wyłącz antywirusa. W pliku nie ma żadnego trojana. ;)