DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #67222  autor: NDeck
 13 kwie 2006, 12:17
Slabo slychac rozmowce z tego telefonu. Gdy dzwonie do mojej Pani, a ona uzywa 3310 to bardzo slabo ja slychac, albo mikrofon jest malo czyly, albo jakis uklad redukcji szumow wycina rowniez duza czesc pasma mowy. Czy ktos to zauwazyl i moze mi potwierdzic lub zaprzeczyc?
Dzieki za wszelkie info
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2006, 12:58 przez NDeck, łącznie zmieniany 1 raz.

NDeck

 #67641  autor: poxel
 14 kwie 2006, 23:22
hej moja kolezanka ma tez ten sam problem baa nawet przerywa rozmowe ale u ciebie lepiej jest,w trakcie rozmowy jest regolacja tonow musisz nacisnac prawy bok jojstica i zobacz i daj sobie na wiecej mocy i zobacz ale to dziala tylko w trakcie rozmowy pa

Barbara

 #67910  autor: daniel
 16 kwie 2006, 10:25
Ja w moim nic takiego nie zauwazylem :)
Nie wiem czy kolega wyzej to napisal co napisze wlasnie ja, ale jakos tego nie zrozumialem!

Na lewym boku telefonu, masz takie dwa przyciski (gora, dol)(pod wejsciem na sluchawki).
I podczas gdy podniesziesz klapke, i masz tapete, to wcisij ktorys, i pokaze Ci sie glosnosc, sprobuj tym pokabinowac :)

Lights are blinding my eyes...

 #68426  autor: NDeck
 18 kwie 2006, 08:24
Dzięki, ale trochę niezrozumieliśmy się, może pokrętnie tłumaczę ;)
Ta regulacja z boku służy do regulacji głośności samej słuchawki LG, czyli jest to istotne dla tego kto go trzyma przy uchu, ale ja dzwonię na ten fon z innych np. stacjonarnych to słabo słyszę tego kto do tego telefonu mówi...
pozdro

NDeck

 #68428  autor: daniel
 18 kwie 2006, 08:43
No pozostaje tylko serwis...
Wydaje mi sie ze to mikrofon jest skopsany, mowiles ze gubi czasami i szumi...
Wiec to chyba to..., przejzalem caly telefon i nie ma zadnej opcji mikrofonu ;/

Lights are blinding my eyes...

 #72867  autor: NIKA
 10 maja 2006, 13:49
Wczoraj kupiłam ten telefon :) Świetnie z niego słychać :) nie ma żadnych zakłuceń i tym podobnych rzeczy :> Nawet pytałam czy osoba ktora do mnie dzwonila dobrze mnei slyszy :) Wszystko jest okey :)


Zastanawia mnie tylko jedna rzecz co do glosnosci dzwonkow ! ten telefon strasznie cicho dzwoni tzn stopniowo sie podglasnia... Czy idzie ustawic zeby telefon dzwonil caly czas jedna glosnoscia dzwonka ? ?


Z góry dziekuje :)

Pozdrawiam :)