DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #984484  autor: andrzej2212
 19 mar 2018, 20:50
Mam problem z pozbyciem się PIN-u z dostępu do różnych podmenu ekranu blokady i zabezpieczenia. Chodzi mi o to, aby wyłączyć go całkowicie, aby wszelki dostęp był zabezpieczony tylko odciskiem palca. Obecnie jako typ blokady jest kod PIN + dodano odcisk palca. W "bezpiecznym uruchamianiu" mam np. zaznaczone "nie wymagaj", a po ponownym uruchomieniu i tak trzeba wprowadzić PIN. Bardzo mnie to drażni.
 #984495  autor: Eragon
 19 mar 2018, 21:46
Nie do końca zrozumiałem ale:
- Dostępu do podmenu związanych z zabezpieczeniami i tak musi bronić jakiś PIN, hasło, cokolwiek co się wprowadza na ekranie. Przestanie działać czytnik, stracisz palca, to jak niby potem zmienisz to?

- Mam nadzieję że nie mylisz PIN z sim z PIN'em zabezpieczajacym? :lol:

:smt006
 #984530  autor: andrzej2212
 20 mar 2018, 10:39
Aby rozwiać wątpliwości -
Eragon pisze:- Mam nadzieję że nie mylisz PIN z sim z PIN'em zabezpieczajacym? :lol:
- nie, nie chodziło mi o PIN SIM-ki :lol:
Co do zabezpieczeń podmenu, o których pisałem, to rzeczywiście, kiedy usunąłem wszystkie zabezpieczenia, to przy ponownym konfigurowaniu odcisków palca, telefom krzyczy o nadanie PIN. Bez tego ni chuchu:(. Dla mnie to idiotyzm, bo zrozumiałbym, gdyby PIN był wymagany do ewentualnego resetu zabezpieczeń, w przypadkach, o których piszesz, a nie każdorazowo do dostępu do tego podmenu, lub przy restarcie słuchawki. Upierdliwe.
Dzięki.