DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #980380  autor: chriss
 28 lut 2018, 09:30
hej,

mam następujący problem z telefonem - od dłuższego czasu, po włożeniu słuchawek do telefonu słychać było szumy. zwykle pojawiały się dopiero przy tym, jak obracałem wtyczkę włożoną w telefon w trakcie słuchania (co by nie było problemem), ale jak chodziłem czy biegałem to wtyczka pewnie poruszała się samodzielnie i w końcu też pojawiały się szumy. Zdarzało się, że przez te szumy słuchawki traciły kontakt z telefonem i nagle telefon dostawał sygnał, że zestaw słuchawkowy został wyjęty i przestawał grać. I trzeba było wyjąć słuchawki, włożyć i znowu grało (jakoś).

Ostatnio się pogorszyło i zanikł całkowicie dźwięk w jednej słuchawce, więc zaniosłem już telefon do serwisu na gwarancję. Po tygodniu oddali wraz z informacją , że wymieniono gniazdo jack i dodatkowo głośnik. I wszystko wydawało się dobrze, bo dźwięk był w obydwu słuchawkach.
I to było z tydzień temu. Ale dziś znowu słyszę te szumy, jak obracam kablem w środku. I szczerze mówiąc nie mam już pojęcia co robić. Skoro gniazdo jack jest nowe, to chyba nie jest to jego problem. Oczywiście słuchawki testowałem przeróżne , również oryginalne samsunga.

Myślicie, żeby jeszcze raz to zanieść do gwarancji ? Czy może to być przypadkiem jakaś wada softu ?
Jednym słowem, co radzilibyście robić

ps. dodam, że kilka lat temu miałem podobne problemy, ale wystarczyło przeczyscić ręcznie gniazko jack, bo się w nim nazbierało jakichś paprochów. Ale tutaj to chyba nie wchodzi w grę, bo w końcu oficjalny serwis samsunga pisze mi , że wymienił gniazdo jack na nowe

ps2. soft najnowszy, telefon był przywracany do ustawień fabrycznych