DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #976944  autor: almaster1993
 11 lut 2018, 13:02
Witam.

Mam problem ze swoim Galaxy S5 (G900F), otóż walczę z nim, gdy chcę go odblokować. Raz 2 minuty, raz 30... Dokładniej: naciskam przycisk odblokowania albo home, telefon mignie i gaśnie i tak w kółko, za którymś tam razem ekran się zaświeca i świeci tak długo bez problemu aż znowu się nie wygasi/ja go nie zablokuję. Niestety jest już po okresie gwarancyjnym i muszę wymienić wyświetlacz.

Jako iż nie znam się na sprawach sprzętowych zwracam się z prośbą do Was drodzy forumowicze, ponieważ mam dylemat. Kupić najtańszy chiński zamiennik czy dopłacić? Znalazłem na Allegro za 380 zł niby oryginał, bynajmniej jest o tym wzmianka w treści aukcji w odróżnieniu do pozostałych. Kolega mówi mi żeby brać najtańszy jaki jest ale wolę ogólnie dopłacić w granicach rozsądku i mieć spokój niż za 2 miesiące znowu się w to bawić.

Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. dwa niezależne, niezwiązane ze sobą serwisy powiedziały, że się nie opłaca go naprawiać bo oryginalny wyświetlacz 500 zł, wymiana 30. Otóż według mnie opłaca się nawet jakbym faktycznie miał wydać 530 zł ponieważ mam na 2 lata spokój a S5 mi w zupełności wystarcza, telefon znam i poza wyświetlaczem jest w 100% sprawny a żeby kupić nowy sensowy telefon to znowu 1200-2000 zł.